Belmondo

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Czy będziecie dalej słuchać Belmondo?

Tak
500
74%
Nie
177
26%
 
Liczba głosów: 677

Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: Belmondo

Post autor: Mystair »

GSP wygląda na niezłego zadymiarza, więc mogę uwierzyć, że Oyca wyjaśniał
MOB
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3807
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Belmondo

Post autor: Jaayu »

Kurwa zdjęcia swojego żarcia czy innego byle gowna to robia nieskazitelne a nagrac jakies ciekawsze wydarzenie to kurwa parkinson sie pojawia
You got opps, ain't you?
No, we ain't all angels
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Belmondo

Post autor: szpilman »

Wspaniałe nagranie, wszystko już wiem
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
onizuka
Posty: 812
Rejestracja: 17 maja 2019, 11:47

Re: Belmondo

Post autor: onizuka »

tyle ludzi tam było i nikt, widząc doniza, nie pomyślał że coś sie zaraz odpierdoli i zeby nagrywać? xD
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 15704
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Belmondo

Post autor: SWN »

Ło baben, co za żenada. Odpaliłem newsa z tym filmikiem ekspresowo, żeby zobaczyć jaką taktykę walki wybrał Belmondziak na sporo większego Doniza, a zobaczyłem jakieś piksele z czasów nagrywania solówek po szkole w formacie .3gp, gdzie twój ziomek drze pizde tuż przed ekranem "DAWAJ MATI". Nie wiem kto, nie wiem kogo, kto spierdalał, ani dlaczego.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
YKCUL
Posty: 2880
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:07
Lokalizacja: Legalizacja

Re: Belmondo

Post autor: YKCUL »

Oyche Doniz ugodzony z białej broni
NOWY FORUM ŚLI**
TYLKO NIE RAPOWY
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
NEGRO
Posty: 1928
Rejestracja: 27 lip 2019, 14:59

Re: Belmondo

Post autor: NEGRO »

SWN pisze: 31 sie 2019, 13:59 Ło baben, co za żenada. Odpaliłem newsa z tym filmikiem ekspresowo, żeby zobaczyć jaką taktykę walki wybrał Belmondziak na sporo większego Doniza, a zobaczyłem jakieś piksele z czasów nagrywania solówek po szkole w formacie .3gp, gdzie twój ziomek drze pizde tuż przed ekranem "DAWAJ MATI". Nie wiem kto, nie wiem kogo, kto spierdalał, ani dlaczego.
Miałem dokładnie identyczne odczucia jak i wrażenie po obejrzeniu tego filmiku :dunno:
If the streets were a coin won't be head or tails
Would be death or jail, two fails, I got the better L.
Awatar użytkownika
vivid
Posty: 371
Rejestracja: 18 kwie 2019, 12:00

Re: Belmondo

Post autor: vivid »

https://www.youtube.com/watch?v=1uerQ2qG7Go

Tutaj trochę lepiej widać tę maczetę XD
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 8508
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Belmondo

Post autor: 2do5 »

onizuka pisze: 31 sie 2019, 13:39 tyle ludzi tam było i nikt, widząc doniza, nie pomyślał że coś sie zaraz odpierdoli i zeby nagrywać? xD
oyche szedł od drugiej strony ulicy, a sama sytuacja była dość dynamiczna. stałem z ziomkiem kilka metrów od całego zdarzenia, tam była chwila szarpaniny po czym potężny* GSP wyleciał z maczetą, później ją upuścił i se tak leżała chwil kilka przy wejściu do baru
Spoiler
*potężnie naćpany xD
Spoiler
mobbyn
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1665
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Belmondo

Post autor: Whtn »

oby gsp dostał dożywocie albo przynajmniej zakaz rapowania :lol: :lol:
ksiazenieporzadek

Re: Belmondo

Post autor: ksiazenieporzadek »

Gsp props


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 3089
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Belmondo

Post autor: vampmoney »

Pierwszy raz to mówię ale
ksiazenieporzadek pisze: 01 wrz 2019, 11:18 Gsp props
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 9384
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Belmondo

Post autor: Jose »

Dysponuje ktoś paczką ze wszystkim od Młodego G? Ewentualnie bez tych najnowszych, bo śledzę na bieżąco, ale jestem pewny, że iluś starszych rzeczy nie znam, więc chętnie przytulę.
Senior Controlling Specialist

Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333

SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1017
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: Belmondo

Post autor: dwupak »

ode mnie tez props, tez pierwszy raz
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 14346
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Belmondo

Post autor: jajca »

cokolwiek się tam nie stało, i tak Doniz jest w kurwę lepszym raperem od jakiegos GPSa
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: 03 cze 2026, 8:29 jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
onizuka
Posty: 812
Rejestracja: 17 maja 2019, 11:47

Re: Belmondo

Post autor: onizuka »

aczkolwiek gsp sie rozwija z każdym kolejnym trackiem, legendarnych kawałków ojca pewnie nie przebije ale nie ma juz tez na co narzekac
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 15704
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Belmondo

Post autor: SWN »

Szanuję GSP za follow-up do speca od białej broni
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 8508
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Belmondo

Post autor: 2do5 »


przewidział jebany
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
Awatar użytkownika
dogmeat
Posty: 208
Rejestracja: 03 sie 2019, 14:32
Lokalizacja: warszawa

Re: Belmondo

Post autor: dogmeat »

2do5 pisze: 02 wrz 2019, 13:07 przewidział jebany
Oyche duży łeb, 1000IQ
Spoiler
zresztą szczerze nieźle ogarniał pytania na tym streamie i jakiś taki "ostry jak brzytwa" się wydaje w porównaniu do jego odpałów na instagramie i powszechnej schizofrenii codziennej
Obrazek
bsergio
Posty: 418
Rejestracja: 10 maja 2019, 0:54

Re: Belmondo

Post autor: bsergio »

"Belmondziak zawsze jak miał jechać na jakiś koncert na którym miał dostać wpierdol to się owijał w bandaże i świrował chorego a na drugi dzień to wszystko zdejmował"

:bowdown:
ODPOWIEDZ