Livescore 2115
Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337
-
genocidegeneral
- Posty: 11731
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50
Re: Livescore 2115
mongoły z FIA chyba zapomniały o swoich własnych zasadach punktowania, cały wyścig przecież jak pokazywali punktację live to przyznawali pełne punkty
"A cop yells, "do not run I will [in the future] shoot!" This phrase is meaningless to the nigger. In the nigger's mind he has two choices: be detained by the cops, or run and be free."
Re: Livescore 2115
No teraz wychodzi jakaś absurdalna sytuacja ze dostają jednak nie połówki a pełne pkt
IT’S COMING HOME

-
genocidegeneral
- Posty: 11731
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50
Re: Livescore 2115
czyli jeśli przejadą 73% wyścigu i go wtedy przerwą ostatecznie, to przyznane zostaje te 3/4 czy ileś tam pkt, ale jeśli przejadą dwa kółka, pokażą czerwoną flagę, wznowią wyścig na kolejne dwa okrążenia i przerwą go ponownie już na amen to wręczają pełne punkty? przecież to jest głupie jak japierdole
"A cop yells, "do not run I will [in the future] shoot!" This phrase is meaningless to the nigger. In the nigger's mind he has two choices: be detained by the cops, or run and be free."
Re: Livescore 2115
Dobra dajcie nam Francję i Norwegię, dawno z nimi nie graliśmy, już chuj w ten awans i ostatni turniej Lewego 
Re: Livescore 2115
no a z czwartego Turcje najlepiej
- ebismolarek
- Posty: 8485
- Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25
Re: Livescore 2115
No dajcie Ymbape i Haaland vs Glik
Re: Livescore 2115
Haha Kurowski mówi: zaraz nasi komentatorzy Borek i Żewłakow a tu Iwański i Sobczynski
- ebismolarek
- Posty: 8485
- Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25
Re: Livescore 2115
No i po chuj jakieś zjebane koncerty z plejbeku
Re: Livescore 2115
Dawać dawać leszczy
No i elegancko, można z Czechami powalczyć
No i elegancko, można z Czechami powalczyć
Ostatnio zmieniony 09 paź 2022, 12:31 przez wujot, łącznie zmieniany 1 raz.
- ebismolarek
- Posty: 8485
- Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25
Re: Livescore 2115
Makarony znowu z angolami xD
Re: Livescore 2115
Ech Czechy, chujoza
Francja z Holandią też chyba niedawno były
Francja z Holandią też chyba niedawno były
Re: Livescore 2115
Ja pierdole jakie nudy, zaś ta Albania
Ostatnio zmieniony 09 paź 2022, 12:35 przez potter, łącznie zmieniany 1 raz.
- ebismolarek
- Posty: 8485
- Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25
Re: Livescore 2115
Kurwa znowu Albania eh
Re: Livescore 2115
Albania nie istnieje...
Re: Livescore 2115
Nasza grupa najgorsza 
Re: Livescore 2115
Grupa śmiechu
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Re: Livescore 2115
dobrze mi nos podpowiadal ze mundial w katarze bedzie ostatnim ciekawym aktem reprezentacyjnej pileczki naszej generacji i potem moge wylozyc z powrotem chuja na te dyscypline
Re: Livescore 2115
Jedynie z Czechami ciekawy mecz, reszta nudyyy





-(1).gif)
