[serial][HBO] Gra o Tron / Game of Thrones (2011 - 2019)
Moderatorzy: gogi, con shonery
- Hutnik2k19
- Posty: 8
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:35
[serial][HBO] Gra o Tron / Game of Thrones (2011 - 2019)
Jak wrazenia po nowym odc z nowego sezonu?
Jak myslicie kto zasiadzie na tronie???
Jak myslicie kto zasiadzie na tronie???
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2019, 15:37 przez Hutnik2k19, łącznie zmieniany 1 raz.
- ToMojaStaraKsywka
- Posty: 1822
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01
- Lokalizacja: Katowice
[Serial]
ja bym jeszcze nazwę tematu dał 
[Serial] Gra o Tron
Niech wszystkie Starki umrą, gowniaki najgorsze
[Serial] Gra o Tron
mam nadzieję, że Sanse wpierdoli smok
Re: [Serial] Gra o Tron
albo nocny król albo nikt
Re: [Serial] Gra o Tron
Moją największa zagwozdką odnośnie tego serialu to, kogo ja bardziej nie lubię, wrednej pizdy Danerys, wrednej pizdy Sansy czy chujowej Aryji co posiedziała w Bravos i mysli ze kazdemu najebie teraz.
Mam nadzieję, że nie spierdolą zakonczenia i jednak bedzie w nim czuć ducha książek.
Mam nadzieję, że nie spierdolą zakonczenia i jednak bedzie w nim czuć ducha książek.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Re: [Serial] Gra o Tron
Lepiej bym tego nie ujął+ telepata Bran jest kurwa najgorszy
Re: [Serial] Gra o Tron
Spoiler

brana nie lubie ale ciekawi mnie co będzie teraz z nim i dżejmij
Re: [Serial] Gra o Tron
jak na tronie bedzie ktokolwiek inny niz danerys i jon to mi to wystarczy
Re: [Serial] Gra o Tron
Sansa stala sie mega suka wiec niech zdycha plus licze na aferke miedzy Jonem a cycata blondi gdy ta dowie sie ze nie jej prawowicie nalezy sie zelazny.
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Burak pisze:Tu jest forum ślizgawka, a nie jakiś wizaż, jak trzeba to wypłacamy sobie liście na odmułke, a jak trzeba przytulamy a nie jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
Re: [Serial] Gra o Tron
Liczę, że Littlefinger wróci i pokaże, kto jest największym kozakiem w Westeros.
Hard head, tight fists, I stand tall,
Instinct unleashed when the tension calls.

Instinct unleashed when the tension calls.

Re: [Serial] Gra o Tron
Raczej będzie miał ciężko wrócić
-
FÜRDIEGANG
- Posty: 1149
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32
Re: [Serial] Gra o Tron
Odcinek 2 podobno wyciekł.
ex-AlmostDivine
Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
- piernikowyskoczek
- Posty: 9222
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06
Re: [Serial] Gra o Tron
pierwsze 7 minut wyciekło tylko
https://gameofthrones.pro/2019/04/21/le ... interfell/
edit: dobra jednak cały wyciekł
w spoilerze linki co klikają w nie świnki
https://gameofthrones.pro/2019/04/21/le ... interfell/
edit: dobra jednak cały wyciekł
w spoilerze linki co klikają w nie świnki
rakieta_rakieta pisze: ↑16 kwie 2020, 19:20 Ja aż zadzwoniłem do inposta o chuj chodzi i mają lagi w pokazywaniu statusów, bo dziś w nocy stawiają nowy serwer
-
tacocabana
- Posty: 364
- Rejestracja: 22 kwie 2019, 8:36
Re: [Serial] Gra o Tron
Wporzo odcinek, cos tam sie powoli zaczyna dziac, ale Danka to moglaby juz spierdalac
j6k
Re: [Serial] Gra o Tron
1/3 sezonu za nami, full przegadane, a oni nawet z pokazaniem armii [s]króla lisza[/s] nocnego króla się wstrzymali, szapo ba
szorty mam w kratę, napisy mam w grochy
o c z y d o o k o ł a g ł o w y
o c z y d o o k o ł a g ł o w y
- piernikowyskoczek
- Posty: 9222
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06
Re: [Serial] Gra o Tron
pierwszy odcinek przy tym to jak gówno najgorsze
jednak można zrobić fajny "przegadany" episode budujący postacie i atmosferę
jednak można zrobić fajny "przegadany" episode budujący postacie i atmosferę
rakieta_rakieta pisze: ↑16 kwie 2020, 19:20 Ja aż zadzwoniłem do inposta o chuj chodzi i mają lagi w pokazywaniu statusów, bo dziś w nocy stawiają nowy serwer
Re: [Serial] Gra o Tron
Dało się oglądać ale:
Czyli co? Arya spierdala z Gendrym (Baratheonem) do Końca Burzy?

Spoiler
Pokazali cycki (troche) nie tej starkowej co mieli eh : /
Spoiler

Wygrzeszam Cię, mordzia.














