[serial][HBO] Gra o Tron / Game of Thrones (2011 - 2019)

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Ocena w skali od 1 do 10:

1
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
5
0
Brak głosów
6
0
Brak głosów
7
0
Brak głosów
8
0
Brak głosów
9
0
Brak głosów
10
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 0

Awatar użytkownika
Hutnik2k19
Posty: 8
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:35

[serial][HBO] Gra o Tron / Game of Thrones (2011 - 2019)

Post autor: Hutnik2k19 »

Jak wrazenia po nowym odc z nowego sezonu?
Jak myslicie kto zasiadzie na tronie???
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2019, 15:37 przez Hutnik2k19, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1822
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01
Lokalizacja: Katowice

[Serial]

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

ja bym jeszcze nazwę tematu dał :D
Awatar użytkownika
etrus
Posty: 128
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:25

[Serial] Gra o Tron

Post autor: etrus »

Niech wszystkie Starki umrą, gowniaki najgorsze
Awatar użytkownika
ketiovv
Posty: 259
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:42

[Serial] Gra o Tron

Post autor: ketiovv »

mam nadzieję, że Sanse wpierdoli smok
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2391
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

[Serial] Gra o Tron

Post autor: kshaq »

Obrazek
Awatar użytkownika
norfnorf
Posty: 146
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:18
Lokalizacja: ursynów drug ring

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: norfnorf »

albo nocny król albo nikt
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6995
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: Bolo »

Moją największa zagwozdką odnośnie tego serialu to, kogo ja bardziej nie lubię, wrednej pizdy Danerys, wrednej pizdy Sansy czy chujowej Aryji co posiedziała w Bravos i mysli ze kazdemu najebie teraz.

Mam nadzieję, że nie spierdolą zakonczenia i jednak bedzie w nim czuć ducha książek.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
vivid
Posty: 371
Rejestracja: 18 kwie 2019, 12:00

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: vivid »

Lepiej bym tego nie ujął+ telepata Bran jest kurwa najgorszy
Awatar użytkownika
norfnorf
Posty: 146
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:18
Lokalizacja: ursynów drug ring

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: norfnorf »

Spoiler
Obrazek
:lol:

brana nie lubie ale ciekawi mnie co będzie teraz z nim i dżejmij
Awatar użytkownika
zlewam
Posty: 770
Rejestracja: 19 kwie 2019, 18:46

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: zlewam »

jak na tronie bedzie ktokolwiek inny niz danerys i jon to mi to wystarczy
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 6003
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: Megidox »

Sansa stala sie mega suka wiec niech zdycha plus licze na aferke miedzy Jonem a cycata blondi gdy ta dowie sie ze nie jej prawowicie nalezy sie zelazny.
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Burak pisze:Tu jest forum ślizgawka, a nie jakiś wizaż, jak trzeba to wypłacamy sobie liście na odmułke, a jak trzeba przytulamy a nie jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1017
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: dwupak »

ketiovv pisze: 17 kwie 2019, 23:14 mam nadzieję, że Sanse wpierdoli smok
+1
odjebalo jej i mysli ze kogokolwiek obchodzi
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: manieq »

Liczę, że Littlefinger wróci i pokaże, kto jest największym kozakiem w Westeros.
Hard head, tight fists, I stand tall,
Instinct unleashed when the tension calls.


Obrazek
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 6116
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: kapec »

Raczej będzie miał ciężko wrócić
FÜRDIEGANG
Posty: 1149
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: FÜRDIEGANG »

Odcinek 2 podobno wyciekł.
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 9222
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: piernikowyskoczek »

pierwsze 7 minut wyciekło tylko

https://gameofthrones.pro/2019/04/21/le ... interfell/


edit: dobra jednak cały wyciekł

w spoilerze linki co klikają w nie świnki
Spoiler
rakieta_rakieta pisze: 16 kwie 2020, 19:20 Ja aż zadzwoniłem do inposta o chuj chodzi i mają lagi w pokazywaniu statusów, bo dziś w nocy stawiają nowy serwer
tacocabana
Posty: 364
Rejestracja: 22 kwie 2019, 8:36

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: tacocabana »

Wporzo odcinek, cos tam sie powoli zaczyna dziac, ale Danka to moglaby juz spierdalac
j6k
Awatar użytkownika
kamson.
Posty: 28
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:26

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: kamson. »

1/3 sezonu za nami, full przegadane, a oni nawet z pokazaniem armii [s]króla lisza[/s] nocnego króla się wstrzymali, szapo ba
szorty mam w kratę, napisy mam w grochy
o c z y d o o k o ł a g ł o w y
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 9222
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: piernikowyskoczek »

pierwszy odcinek przy tym to jak gówno najgorsze

jednak można zrobić fajny "przegadany" episode budujący postacie i atmosferę
rakieta_rakieta pisze: 16 kwie 2020, 19:20 Ja aż zadzwoniłem do inposta o chuj chodzi i mają lagi w pokazywaniu statusów, bo dziś w nocy stawiają nowy serwer
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6995
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: Bolo »

Dało się oglądać ale:
Spoiler
Pokazali cycki (troche) nie tej starkowej co mieli eh : /
Czyli co? Arya spierdala z Gendrym (Baratheonem) do Końca Burzy?

:lol:
Spoiler
Obrazek
Wygrzeszam Cię, mordzia.
ODPOWIEDZ