Livescore 2115

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

pardon
Posty: 8501
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Livescore 2115

Post autor: pardon »

niezle szefostwo druzyny z nadniestrza, bo na moje oko z pilka przy nodze linie srodkowa przekorczyli w calym meczu moze z 5 razy, z czego padly dwa gole

cos pieknego
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2869
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Livescore 2115

Post autor: imo »

Bramkarz szeryfa wczoraj straszny szeryf, nieśmiertelny był.

No i czy jest liga z większym pierwiastkiem frajerstwa w Europejskich pucharach niż włoska? Mam wrażenie, że co edycje oni dostają na pizdę w jakiś śmieszny sposób, czy to nie wychodzą z grupy po szmacie w ostatniej minucie ostatniego meczu, czy to właśnie łapią jakieś głupie czerwo ehh.
Szkoda, bo jakoś zawsze trzymam za nich kciuki i wolałbym, że Inter wyjebał Real, czy Milan wyjebał Atletico.
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
StpMorti
Posty: 76
Rejestracja: 20 kwie 2019, 20:59

Re: Livescore 2115

Post autor: StpMorti »

Szkoda Milanu, mógł być chociaż remis. Karny dla Atletico mocno kontrowersyjny, mam wrażenie, że Lemar najpierw tę piłkę trącił ręką.
MalinowyJogurt

Re: Livescore 2115

Post autor: MalinowyJogurt »

Za 2 godziny Pogoń Szczecin - Deportivo La Coruna w Lidze Mistrzów U19
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 8425
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Livescore 2115

Post autor: mql »

eh no i spóźniłem się na meczazo Wieczystej z Chrobrym

ktos oglądał, jak tam potęzni krakowianie?

E: jkbc właśnie wyrównali, sceny sceny
Awatar użytkownika
potter
Posty: 14993
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Livescore 2115

Post autor: potter »

prowadzą już, zaraz wyeliminują pierwszoligowca, wielki Franz Smuda
Awatar użytkownika
potter
Posty: 14993
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Livescore 2115

Post autor: potter »

343 dzisiaj znowu więc Ziyech i Havertz za plecami Romelu, reszta bez niespodzianek
MalinowyJogurt

Re: Livescore 2115

Post autor: MalinowyJogurt »

Pięknie młodzież grała, chciałbym w każdym meczu seniorów widzieć taką ambicje i radość z gry. Jedyny minus to sędziowanie, dwóch naszych młodych pukajacych do bram pierwszego zespołu z kontuzją, jeden zniesiony na noszach, drugi dostał korkami w głowę i ani jednego faulu pajac nie gwizdnął :lol:

Pogoń Szczecin 3:0 Deportivo La Coruna
yaneq
Posty: 4284
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Livescore 2115

Post autor: yaneq »

Zaraz się okaże, że Ben Chillera robi wylot po sezonie
Awatar użytkownika
neks
Posty: 1421
Rejestracja: 21 kwie 2019, 15:39

Re: Livescore 2115

Post autor: neks »

Alonso przecież za chwilę odpali protokół kopania się po czole i wszystko wróci do normy, to jego naturalny cykl w tym klubie jak zaczyna regularnie grać w pierwszej 11
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6995
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Livescore 2115

Post autor: Bolo »

6 zyla na vijareal, stawiajcie domy (jarekka)
Wygrzeszam Cię, mordzia.
genocidegeneral
Posty: 11735
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Livescore 2115

Post autor: genocidegeneral »

Szybko :lol:
"A cop yells, "do not run I will [in the future] shoot!" This phrase is meaningless to the nigger. In the nigger's mind he has two choices: be detained by the cops, or run and be free."
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 14747
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Livescore 2115

Post autor: FLoo »

Barca z grupy nie wyjdzie
IT’S COMING HOME 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 14747
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Livescore 2115

Post autor: FLoo »

Lewy gol
IT’S COMING HOME 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Livescore 2115

Post autor: szpilman »

Alonso ty durniu
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 8486
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Livescore 2115

Post autor: ebismolarek »

Cuadrado :lol: ale Alonso to jest debil w chuj
yaneq
Posty: 4284
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Livescore 2115

Post autor: yaneq »

Tuchel co jest
Awatar użytkownika
potter
Posty: 14993
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Livescore 2115

Post autor: potter »

Juventus tak tylko na kontry gra zawsze? Nawet u siebie?
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6995
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Livescore 2115

Post autor: Bolo »

FLoo pisze: 29 wrz 2021, 21:10 Barca z grupy nie wyjdzie

United raczej tez nie, Eh.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Livescore 2115

Post autor: szpilman »

Kovacic z ManCity to samo robił, podania do rywali.
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
ODPOWIEDZ