Livescore Euro 2020

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

genocidegeneral
Posty: 11751
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Livescore Euro 2020

Post autor: genocidegeneral »

Przecież fajny, robi klimat, emocje i w ogóle lepszy od tych z Polsatu.

Może odbędzie się jakiś happening i Dario bekowo go zinterpretuje.
Ostatnio zmieniony 21 cze 2021, 22:55 przez genocidegeneral, łącznie zmieniany 2 razy.
"A cop yells, "do not run I will [in the future] shoot!" This phrase is meaningless to the nigger. In the nigger's mind he has two choices: be detained by the cops, or run and be free."
Bisclavret
Posty: 5533
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: Livescore Euro 2020

Post autor: Bisclavret »

nie no żartuje szpaku jest odwrotnością wina i jest bez kitu coraz gorszy i jak jeszcze 3 lata temu się go dało słuchać (chociaż wkurwiał) to teraz już jest skandalicznie chujowy

EDIT: Kurwa w sumie po co ja to piszę jak to każdy wie
Ostatnio zmieniony 21 cze 2021, 22:55 przez Bisclavret, łącznie zmieniany 1 raz.
Yoyon
Posty: 306
Rejestracja: 20 cze 2019, 7:47

Re: Livescore Euro 2020

Post autor: Yoyon »

Jak ktoś dziś wybrał Finlandia-Belgia to pozdro

Dania dziś najpiękniejsza
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 19004
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: droga jest stąd do ronda

Re: Livescore Euro 2020

Post autor: eddy_wata »

super mecz, dania jest zdecydowanie potężniejsza, niz jej 3 punkty.
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
pociejyo
Posty: 486
Rejestracja: 07 gru 2019, 17:13

Re: Livescore Euro 2020

Post autor: pociejyo »

Przed turniejem typowałem Danię minimum w półfinale i podtrzymuję
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 10148
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43

Re: Livescore Euro 2020

Post autor: scam_sakawa »

exyou pisze: 21 cze 2021, 22:50
cyniu pisze: 21 cze 2021, 22:38
exyou pisze: 21 cze 2021, 22:37 smieszne to euro, ile w nim gospodarzy, 16? Tak wgl to czemu Polacy nie są gospodarzami?
weź już wypierdalaj z tego tematu
Słuchaj kurwa gówniarzu, nie jesteśmy na ty.
Biorąc pod uwagę średnią wieku na forum, prawdopodobnie jestem od Ciebie starszy, ale w porządku, nie ma sensu przechodzić na per ty. Nie lubię dyskutować z ludźmi, którzy mają problem z matematyką, a problemy z rachowaniem w połączeniu z brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem to już mocne kalectwo we współczesnym świecie.

Pozdrawiam!
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Bisclavret
Posty: 5533
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: Livescore Euro 2020

Post autor: Bisclavret »

Dania w ogóle gra z Walią więc ćwierćfinał przynajmniej
pardon
Posty: 8501
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Livescore Euro 2020

Post autor: pardon »

dania-walia

oh boze czemu mi to robisz
Awatar użytkownika
potter
Posty: 15013
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Livescore Euro 2020

Post autor: potter »

Czyli Szwajcaria już awansowała na pewno i no Walia albo Dania w ćwierćfinale
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 21363
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Livescore Euro 2020

Post autor: wujot »

Jak wygramy ze Szwecją to zagramy na tym stadionie w Kopenhadze z drużyną z drugiego miejsca grupy D, czyli prawdopodobnie z Czechami

dawać polacy może nawet będzie 1/4
pardon
Posty: 8501
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Livescore Euro 2020

Post autor: pardon »

jak cos dania-walia na neutralnym gruncie wiec dla mnie 50/50 i z kazdego rozwiazania bede zadowolony
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 3717
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Livescore Euro 2020

Post autor: sztyc »

wujot pisze: 21 cze 2021, 23:07 Jak wygramy ze Szwecją to zagramy na tym stadionie w Kopenhadze z drużyną z drugiego miejsca grupy D, czyli prawdopodobnie z Czechami

dawać polacy może nawet będzie 1/4
tych Czechów na drugim miejscu to nie jestem taki pewien, bo coś mi się wydaje, że Anglicy mogą zakombinować i spróbować szczęścia z drugiego miejsca i dorwać słabszą od siebie ekipę z naszej grupy, bo przy wygraniu swojej trafiają na Francję/Niemcy i mimo gry u siebie podopieczni eleganckiego pana Garetha spełniają swoje odwieczne nemezis i odpadają z turnieju w rzutach karnych

przy takim scenariuszu pan Paulo Sousa przy pokonaniu Szwecji i odjebaniu Anglii, czyli dwóch najbardziej znienawidzonych dla mnie reprezentacji w piłę za ciągłe opierdalanie naszych w latach 90. i 00. bez choćby jednego zwycięstwa miałby postawiony pomnik trwalszy niż papaj
Ostatnio zmieniony 21 cze 2021, 23:17 przez sztyc, łącznie zmieniany 1 raz.
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 14760
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Livescore Euro 2020

Post autor: FLoo »

wujot pisze: 21 cze 2021, 23:07 Jak wygramy ze Szwecją to zagramy na tym stadionie w Kopenhadze z drużyną z drugiego miejsca grupy D, czyli prawdopodobnie z Czechami

dawać polacy może nawet będzie 1/4
Ja dalej podtrzymuje ze Anglicy wyjdą z drugiego w swojej grupie żeby nie grać z Francja/portugalia/Niemcami

Szczególnie ze jutro remis ich urządza
IT’S COMING HOME 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 19004
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: droga jest stąd do ronda

Re: Livescore Euro 2020

Post autor: eddy_wata »

szwedzi pewni wyjścia jak coś. obyśmy nie liczyli, że wyjdą drugim garniturem, bo sie skonczy jak ze słowacją. u nas sie nie sprawdza podejscie "typu słabi - są opierdolimy ich", musimy grać pod presją
Ostatnio zmieniony 21 cze 2021, 23:21 przez eddy_wata, łącznie zmieniany 1 raz.
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 14760
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Livescore Euro 2020

Post autor: FLoo »

IT’S COMING HOME 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Awatar użytkownika
baqlashan
Posty: 8116
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: mentalne średniowiecze

Re: Livescore Euro 2020

Post autor: baqlashan »

eddy_wata pisze: 21 cze 2021, 23:21 u nas sie nie sprawdza podejscie "typu słabi - są opierdolimy ich", musimy grać pod presją
swieta kurwa prawda
jajca pisze: 16 maja 2024, 17:04 za te punkty na kurniku trzeba dusić ofiary
pardon
Posty: 8501
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Livescore Euro 2020

Post autor: pardon »

2002 mecz pod presja z portugalia
2006 mecz pod presja z niemcami
2008 mecz pod presja z austria
2012 mecz pod presja z czechami
2018 mecz pod presja z kolumbia

no to niezla skutecznosc gry pod presja
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 4998
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Livescore Euro 2020

Post autor: emcess »

szczerze to najbardziej chciałbym żeby im się udało tylko po to żeby exyou zamknął pizdę
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
Mider
Posty: 3936
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: Livescore Euro 2020

Post autor: Mider »

pardon pisze: 21 cze 2021, 23:35 2002 mecz pod presja z portugalia
2006 mecz pod presja z niemcami
2008 mecz pod presja z austria
2012 mecz pod presja z czechami
2018 mecz pod presja z kolumbia

no to niezla skutecznosc gry pod presja
ten z niemcami w 2006 :oops: pamiętam

austria 2008 to szkoda strzępić ryja

portugalia 2002 oglądaliśmy w przedszkolu w godzinach podwieczorkowych

2012 z czechami pamiętam, że prąd u mnie w mieście wysiadł na godzine i trzeba było szukać streamu w necie

2018 nie oglądałem nawet
Awatar użytkownika
potter
Posty: 15013
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Livescore Euro 2020

Post autor: potter »

FLoo pisze: 21 cze 2021, 23:16
wujot pisze: 21 cze 2021, 23:07 Jak wygramy ze Szwecją to zagramy na tym stadionie w Kopenhadze z drużyną z drugiego miejsca grupy D, czyli prawdopodobnie z Czechami

dawać polacy może nawet będzie 1/4
Ja dalej podtrzymuje ze Anglicy wyjdą z drugiego w swojej grupie żeby nie grać z Francja/portugalia/Niemcami

Szczególnie ze jutro remis ich urządza
Niby tak, a z drugiej strony jak wygrają to nadal grają u siebie i mogą sobie kalkulować, że ćwierćfinał potem w Rzymie i znów wracają do Londynu. A że Anglicy mają niczym nieuzasadnione poczucie wyższości nad innymi to pewnie będą chcieli wygrać i udowodnić, że ograją wszystkich. No ale nie ograją z Southagtem.
ODPOWIEDZ