Ja też muzycznego nie rozumiem, ale te jego streamy to złoto. Człowiek minął się z powołaniem, on na CD powinien wypuszczać swoje monologi, a nie rapMartchinFleent pisze: ↑23 maja 2021, 20:36 Czemu ludzie czczą go jak czysty koks? Czy tylko ja nie rozumiem fenomenu alvareza?![]()
Sentino - Czary Mary (2021)
Re: Sentino - Czary Mary (2021)
Re: Sentino - Czary Mary (2021)
Nie tylko Ty.
- MartchinFleent
- Posty: 124
- Rejestracja: 11 maja 2021, 19:52
Re: Sentino - Czary Mary (2021)
tutaj zgadzam się w 100%, jest to zdecydowanie jeden z lepszych sposobów na rozerwanie się po pracy.
Muszę się skupić na finansach, suki i tak mam 
Re: Sentino - Czary Mary (2021)
no fajne stremy, chociaz w tej kategorii wole daniel magical, a czary mary to przeciez zajebista plytka i poki co najlepsza w tym roku (a takze jedyna dobra od niego) i pewnie poza top3 nie wyleci
Re: Sentino - Czary Mary (2021)
no nie wiem mocne premiery przed nami - Ekipa czy Young Leosia na przykład
Re: Sentino - Czary Mary (2021)
belmondo przede wszystkim, ale licze ze jeszcze jakas tuzza czy halastra rzuci mocny material i piekne podium bedzie w tym rapowo chujowym do tej pory roku
- oKulTywowany
- Posty: 2760
- Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33
Re: Sentino - Czary Mary (2021)
Sztos album, co mogę powiedzieć więcej 
This page is no longer available.
Re: Sentino - Czary Mary (2021)
wlasnie jestem po pierwszy odsluchu oraz 1szy raz zaprzyjaziony z Sentino, (wczesniej moze dwa numery dawne) i ten album naprawde jest dobry, czuc swiezosc,vajbik,fresh, cos innego
bardzo ciekawe bity, powiedzialbym nawet ze bardzo pasuja na lato/summer season
oczywiscie prawie kazdy numer/beat brzmi jak ten wczesniej, ale czuc cos nowego w stostunku na inny material dostepny na rynku
bardzo ciekawe bity, powiedzialbym nawet ze bardzo pasuja na lato/summer season
oczywiscie prawie kazdy numer/beat brzmi jak ten wczesniej, ale czuc cos nowego w stostunku na inny material dostepny na rynku
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Re: Sentino - Czary Mary (2021)
Nowy klip o 20
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
To zbita kula spod kutasencji
Re: Sentino - Czary Mary (2021)
mógł nie wypuszczać tego klipu, co za chujnia, ja pierdole 
Grand Theft Auto VI (GTA 6) is officialy scheduled to release worldwide on November 19, 2026, for PlayStation 5 and Xbox Series X/S.

Spoiler

Re: Sentino - Czary Mary (2021)
Ale tragicznie zmontowane te sceny
Effe, perché il mio cognome è Fendi
Tony, perché vendevamo i pezzi
Sosa, perché viene dalla Colombia
Baby, perché piaccio alla tua troia
Tony, perché vendevamo i pezzi
Sosa, perché viene dalla Colombia
Baby, perché piaccio alla tua troia
Re: Sentino - Czary Mary (2021)
Widać, że CreativeMarian robił klip 
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
To zbita kula spod kutasencji
Re: Sentino - Czary Mary (2021)
plus niesamowity mistrz marketingu, który dwa dni przed premierą nowej płyty wypuszcza klip do piosenki z Czary Mary, no złoto xD
Grand Theft Auto VI (GTA 6) is officialy scheduled to release worldwide on November 19, 2026, for PlayStation 5 and Xbox Series X/S.

Spoiler

Re: Sentino - Czary Mary (2021)
Ale coś czuję będzie dzisiaj CreativeMarian roastowany na live o 21 na IG 
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
To zbita kula spod kutasencji
Re: Sentino - Czary Mary (2021)
piękny kontrast między tym o czym nawija a tym co robi, min. klipy. 
Re: Sentino - Czary Mary (2021)
mega chujowy klip, dupeczki "troszkę" ratują, ale dalej chujowe sceny
Re: Sentino - Czary Mary (2021)
Jak miał to zrobić wcześniej skoro krok rekords wszystko zdejmowało? geniuszu
klip oczywiście chujowy, inwestycja w mariana poszła w pizdu
-
ksiazenieporzadek
Re: Sentino - Czary Mary (2021)
klipy to się wypuszcza przed albumem
a afera ze stepem to wybuchła po wypuszczeniu albumu
a afera ze stepem to wybuchła po wypuszczeniu albumu








-(1).gif)
