Sentino

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Sentino

Post autor: oyche »

plata o plomo, nie doceniłem jak daleko sięgają macki cyngli sentina
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 19123
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Sentino

Post autor: wujot »

:lol: :lol:
Śnieg Garbatym Nosom
retciak
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2019, 12:20

Re: Sentino

Post autor: retciak »

KACZY PROCESOR NA ZAWSZE JBL, nie wiem na co on tam w tym klipie :confused:
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 27588
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Sentino

Post autor: phobos »

jebać sąd tajne psy rozjebusuw jebać biedę
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze: 12 sty 2023, 0:17szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Nie prawactwo, wie że będzie dojechane za swoje poglądy.
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 8391
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Sentino

Post autor: ebismolarek »

Hejterzy sentino wyjaśniani na suke warnami :bowdown:

Dodano po 1 minucie 39 sekundach:
Za pisanie takich rzeczy tutaj na forum ślizgawka, wykasujesz to i przeprosisz. Druga sprawa, oyche od dzisiaj nie pisze postów w temacie Sentino, zakaz.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 13769
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Sentino

Post autor: jajca »

Halo, moderacja
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 4096
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Sentino

Post autor: Godhand »

Obie strony starcia step vs sentino równie pocieszne, choć z innych powodów.
I @oyche, jedyny prawdziwy bohater, wyrosły na gruzach tego konfliktu.
How nonbinary persons kill people?
They / them.
Awatar użytkownika
atam00
Posty: 18
Rejestracja: 16 kwie 2021, 13:01

Re: Sentino

Post autor: atam00 »

Dla mnie Sentino jest w pierwszej kolejności jednym z raperów o największych możliwościach w Polsce. Po mimo, że ciężko mówić, żeby jego rap opierał się na jakimś wartościowym przekazie (choć niektóre linijki jak najbardziej można pod to zaliczyć), to jest najlepszym raperem lirycznym w Polsce w tej stylistyce, konwencji rapowej. Niebanalne rymy i ich układ, rymowanie słów zapożyczonych z innych języków, świetna gangsterko-hustlerska przewózka, linijki często celne, często zabawne i gdzieś tam rzeczywiście jego muzyka jest jakimś komunikatem motywującym, żeby podnosić swój standard życia i czerpać z niego pełnymi garściami. Jeśli chodzi o umiejętności wokalne, to absolutny top polskiej sceny. Dobra barwa głosu, intonacja, dykcja, odpowiednio dostosowana modulacja wokalem, świetne odnalezienie rytmu, on nie płynie po bicie, on po nim serfuje. Ucho do refrenów, muzykalność i rytmika na zupełnie innym lvl, jak to w ogóle przyrównywać do rapującego w sposób jednostajny, dośc sztywny, trochę wręcz dreniany - Kiza, czy do Malika korzystającego z znacznie bardziej prostolinijnych rozwiązań wokalnych. Jedyne co ma to dwójka a nie ma Sentino, to jednak trochę lepsze bity, i większe możliwości produkcyjne (mix master, klipy), no i Ci panowie w przeciwieństwie do Sebastiana mają coś w głowach.

A co do działań pozamuzycznych, to warto się trochę zdystansować od tego co mówi Sentino. Odpały na live'ach są po części podyktowane rzeczywiście zjebaniem Sentina, ale także mają one charakter prowokacyjny, mające na zadanie wyworzyć szum wokół niego. Dają one zajebistą rozrywkę, gdy nie bierze się tego na poważnie, rozumie się że to jakaś koncepcja i podchodzi do tego jak do mema, ludzie którzy zbyt poważnie biorą internet się spinają i mają zakłamany obraz przez clickbaitowe tytuły na glamrapie, będące wyrywkowymi cytatami, nie znają kontekstu, ani wydzwięku humorystycznego, internet, to nie zawsze to samo co życie realne.


Czary Mary płyta roku na ten moment.
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 4214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Sentino

Post autor: horrypaz »

siema seba
barbadoses
Zbanowany
Posty: 239
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:19
Lokalizacja: Szczytno

Re: Sentino

Post autor: barbadoses »

to pasta ?
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4766
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Sentino

Post autor: oyama »

to dawid sz.
Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
Awatar użytkownika
atam00
Posty: 18
Rejestracja: 16 kwie 2021, 13:01

Re: Sentino

Post autor: atam00 »

barbadoses pisze: 16 kwie 2021, 13:26to pasta ?
Tak.
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3152
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Sentino

Post autor: OmarStooleyman »

Sentino to po prostu Kononowicz rapu
drzeworyt
Posty: 323
Rejestracja: 09 sie 2019, 23:41

Re: Sentino

Post autor: drzeworyt »

Jak to było ze spiną z Paluchem w 2016? Tak jak mówi Seba palec skomentował na fb, że to kopia Booby czy działo się coś jeszcze?
🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩
HWDP kurwo - nique la police
Jebać ich przekaz, FREE PALESTINE
Ja nie będę już pierdolił o pożyczkach
Koniec z tym gównem, i just wanna get ma dick sucked
ksiazenieporzadek

Re: Sentino

Post autor: ksiazenieporzadek »

Na temat Sentino wypowiedział się ostatnio Paluch, mówiąc o nim: "polskie ksero bobby… beczke mieliśmy z tego, kolejny co chce na nieśwaidomce zrobić hajs, ale my go już namierzyliśmy" – napisał Paluch na FB. Na poniższych screenach możecie zobaczyć co na temat tego komentarza sądzi sam Sentino. Raper wypowiedział się na ten temat także na swojej oficjalnej stronie, załączając swój numer "Tempo" (pisownia oryginalna):



"Dawaj nawin tak misiu i jeszcze raz napisz comment na moj temat zanim dojedziemy jak lalke nadmuchiwana
Fake Booba z tej strony"



W odpowiedzi na pytanie fana "czy będzie beef", Sentino napisał:

"Nie. Beef to rowna walka. Tu dojazd bedzie."

"Nie bedzie niczego. Bedzie telefon i tyle. 100%. Prosze sie nie nakrecac. To ja sie zorientowalem co to za gowno mnie obgaduje i go jade. To nie Beef."
fbztylko2
Zbanowany
Posty: 8
Rejestracja: 07 kwie 2021, 12:12

Re: Sentino

Post autor: fbztylko2 »

jak sie tak spuszczacie nad sentino to jakie jest jego opus magnum zeby kurwa bylo widac te przewage nad polska scena (wow przegonic inwalide)
dodam ze nie znam chyba nic z jego polskiej tworczosci, dawac
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 5540
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Sentino

Post autor: Megidox »

Nie wierze w ich rap, w którym Ty biurze go chronisz pedale?
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Burak pisze:Tu jest forum ślizgawka, a nie jakiś wizaż, jak trzeba to wypłacamy sobie liście na odmułke, a jak trzeba przytulamy a nie jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3152
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Sentino

Post autor: OmarStooleyman »

@fbztylko2 puść sobie Czary mary od Sicario po Sauvage, cztery porządne bengiery back to back
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 10891
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Sentino

Post autor: Cz4rny1337 »

vitalyi, przy bogu, pistolet (kortez edition), licze ten hajs
Obrazek
Awatar użytkownika
cloud
chmura
Posty: 6697
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Sentino

Post autor: cloud »

Oni albo ja, FAME, Il Duce
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
ODPOWIEDZ