Kosi - IS.OK (2021)
Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]
O kurwa
Ale kosa
Ale kosa
Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]
japierdole niezawodni 
Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]
co tu falkon odjebaaał jechanka bandycka
Spoiler
no i dawać to solo siwersa ile można czekać
Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]
Ej no kosior
Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]
ten sklad nie zawodzi nigdy i nigdzie
kurde aż mi się przypomnialy pierwsze katowane kawałki od jwp albo plyta pcp
Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]
Czekam na pierwszy hejt, który wywoła lawinę.
Ode mnie propsy jeszcze przed przesłuchaniem.
Ode mnie propsy jeszcze przed przesłuchaniem.
- przedszkolanek
- Posty: 19791
- Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29
Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]
to może zacznę - poprawne nudy
a kosi mógłby popracować na dykcją - mój język to polki
serio, nikt tego nie usłyszał? i jak ten polski rap ma być dobry skoro wszyscy głusi?
bit powinien być jeszcze doaranżowany, za surowy
propsy za to dla eproma bo podejrzewam że wokale były nie lepsze niż zwykle, a nawet nie słychać za specjalnie, że kosi ma wadę wymowy, ładnie zmiksowane
a kosi mógłby popracować na dykcją - mój język to polki
bit powinien być jeszcze doaranżowany, za surowy
propsy za to dla eproma bo podejrzewam że wokale były nie lepsze niż zwykle, a nawet nie słychać za specjalnie, że kosi ma wadę wymowy, ładnie zmiksowane
Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]
Mistrzowie, wspaniały rap a nie stękające zjeby dla zjebanych gimbów
Za pisanie takich rzeczy na Facebooku - wykasujesz to, przeprosisz.
Druga sprawa - JWP od dzisiaj nie gra w Warszawie koncertów
ZAKAZ
Druga sprawa - JWP od dzisiaj nie gra w Warszawie koncertów
ZAKAZ
Re: Kosi - IS.OK (2021)
////
Ostatnio zmieniony 11 gru 2025, 18:26 przez enjoy1g, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]
ja tam słyszę 'polski'
surowość tego bitu, to akurat tutaj atut imo. w czasach przearanżowanych, często przekombinowanych i wygładzanych podkładów, taka surowa piwniczna produkcja pod takie style siedzi ideolo.
@e@enjoy1g oczywiście, że będą wygrzewki, spokojna głowa.
surowość tego bitu, to akurat tutaj atut imo. w czasach przearanżowanych, często przekombinowanych i wygładzanych podkładów, taka surowa piwniczna produkcja pod takie style siedzi ideolo.
@e@enjoy1g oczywiście, że będą wygrzewki, spokojna głowa.
- przedszkolanek
- Posty: 19791
- Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29
Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]
twój mózg sobie sam dopowiada, bo wie co tam powinno być
a nie jest
ja też za pierwszym razem nie zwróciłem na to uwagi
dla mnie bit jest za płaski, można zrobić dobrze zaaranżowany bit, a równocześnie surowy, no ale to już gusta guściki
no i ten wordplay polish-poliż trochę żenujący
a nie jest
ja też za pierwszym razem nie zwróciłem na to uwagi
dla mnie bit jest za płaski, można zrobić dobrze zaaranżowany bit, a równocześnie surowy, no ale to już gusta guściki
no i ten wordplay polish-poliż trochę żenujący
Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]
ja w szoku że ślizg się jara kosim (co), aż se przesłucham płytkę z ciekawości jak wyjdzie
Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]
podpisuje się pod tym z tym że zmieniłbym neutralne ani to złe, ani za dobre na delikatnie pozytywne- niezłe
Re: Kosi - IS.OK (16.04.2021) [Zapowiedź]
wiesz lepiej co clockers słyszy? nieźle
- przedszkolanek
- Posty: 19791
- Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29












