Chillwagon

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
tsuko
Posty: 835
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:45

Re: Chillwagon

Post autor: tsuko »

jak tak kocha muzykę to niech przestanie wreszcie nagrywać i da jej spokój skoro to taka miłość
Zainteresowania - bezdomność , Premier League, Liga Mistrzów , Freak fighty i Strike King K-1,/walki w K-1 w małych rękawicach/
Awatar użytkownika
msh
Posty: 384
Rejestracja: 22 kwie 2020, 16:37
Lokalizacja: Romantic Kami

Re: Chillwagon

Post autor: msh »

Jeden z najgorszych boys bandów jakie wyszły w pl, to kurwa 2115 przy nich rozkurwia. Mówi to fan Igiego.
ROMANTIC KAMI
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kamil.undzej/
Kamil Rudz
Kamil Aleksander Rudziński
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 4504
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Chillwagon

Post autor: yungXpaproch »

msh pisze: 08 lip 2020, 23:29 Mówi to fan Igiego.
szacun, igi robi robil robote
msh pisze: 08 lip 2020, 23:29 Jeden z najgorszych boys bandów jakie wyszły w pl
za to z tym sie nie zgodze bo pierwsze kawalki byly spoko bangerami po prostu, a teraz to jakies praktycznie niesluchalne gowno puszczaja
pzdr z farcikiem
obczaj se muzyczke synku :joint:
https://www.youtube.com/@yung_paproch
Awatar użytkownika
msh
Posty: 384
Rejestracja: 22 kwie 2020, 16:37
Lokalizacja: Romantic Kami

Re: Chillwagon

Post autor: msh »

@yungXpaproch Na początku była taka mieszanka cringe z przebłyskami, teraz jest bardzo źle, ale i tak propsy dla borixona, że wie chłop jak się wpasować w dzisiejsze trendy, najpierw Gang Albani, teraz ten twór.
ROMANTIC KAMI
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kamil.undzej/
Kamil Rudz
Kamil Aleksander Rudziński
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 4504
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Chillwagon

Post autor: yungXpaproch »

@msh no pierwsze tracki bylo po prostu przyjemne, nie byly genialne, najzwyczajniej przyjemne. teraz pomimo tego, ze brx to biznesmen to wszystko leci w dol od fatalnego ruchu wydania plyty
pzdr z farcikiem
obczaj se muzyczke synku :joint:
https://www.youtube.com/@yung_paproch
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2760
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Chillwagon

Post autor: oKulTywowany »

Góra Trupów(bez olszy), @ oryginał i Chillwagon Chillwagon full na głośnikach dobrze buja
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: Chillwagon

Post autor: manieq »

Spoiler
chillwagon - huśtawka

Szpaku :bag: :bag:
Spoiler
MAM JAJKA PEŁNE SPERMY
Reszta również bez polotu.
Hard head, tight fists, I stand tall,
Instinct unleashed when the tension calls.


Obrazek
daveyo
Posty: 12143
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Chillwagon

Post autor: daveyo »

Jeden z gorszych kawałków od chillwagonu, dawno nie słyszałem tak słabego refrenu. Jedyny pozytyw to zwrota Zethy i wjazd Szpaka. Widać jak bardzo brakuje Żabsona i ReTo.
Awatar użytkownika
guzi
Posty: 1266
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:26
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Chillwagon

Post autor: guzi »

Najgorszy wysryw, współczuje wszystkim co to odpalą z ciekawości.
Awatar użytkownika
dolny
Posty: 372
Rejestracja: 26 mar 2020, 12:43
Lokalizacja: ZS

Re: Chillwagon

Post autor: dolny »

wspolczuje kazdemu kto slucha na serio tego szpaku :bowdown:
Awatar użytkownika
cloud
chmura
Posty: 6836
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31
Lokalizacja: Vice City, Leonida, USA

Re: Chillwagon

Post autor: cloud »

daveyo pisze: 02 sie 2020, 23:46 Jeden z gorszych kawałków od chillwagonu, dawno nie słyszałem tak słabego refrenu. Jedyny pozytyw to zwrota Zethy i wjazd Szpaka. Widać jak bardzo brakuje Żabsona i ReTo.
a co, oni już nie nagrywają razem?
Grand Theft Auto VI (GTA 6) is officialy scheduled to release worldwide on November 19, 2026, for PlayStation 5 and Xbox Series X/S.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Farezowsky
Posty: 252
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:50

Re: Chillwagon

Post autor: Farezowsky »

co ten Szpaku odjebał xD Wjazd spoko, ale te linijki xDD
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 4454
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Chillwagon

Post autor: horrypaz »

ten daveyo przygłup jak zwykle: pozytyw numeru to wjazd szpaka xd
ale to trzeba mieć spierdolone ucho serio
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3808
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Chillwagon

Post autor: Jaayu »

tego sie nie da sluchac
You got opps, ain't you?
No, we ain't all angels
Awatar użytkownika
knarku
Posty: 1988
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:33
Lokalizacja: bstok

Re: Chillwagon

Post autor: knarku »

co za paskudztwo, szpaku pozytyw :lol: zajebiscie cos tam pobelkotal, twoj idol ma jajka pelne spermy i jest hot nigga, przeciez to taki sam syf jak walił konia obsraną łapą, gdy leżał na glebie
kurwa no nie wiem, wlasciwie to niczego sie po chillwagonie nie spodziewalem, bo to mi sie nigdy nie podobalo a wyszlo nawet gorzej, kizo tez jak z jakiegos generatora rymow czestochowskich, bk ogolnie
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 3089
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Chillwagon

Post autor: vampmoney »

A tymczasem na tt pod hasztagiem #szpakuisoverparty odpierdala się taki cyrk za użycie n word ze o jezu xD ale kiedyś jak nawijał „kaptur na głowę idę po swoje nygy” to chuj nikt nie płakał
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1596
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Chillwagon

Post autor: czardi »

Dawno nie słyszałem gorszego kawałka, tu się nic nie trzyma kupy.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2760
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Chillwagon

Post autor: oKulTywowany »

idealny przykład jak zjebać wejście jednym wersem
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1833
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Chillwagon

Post autor: loco »

mam jajka pełne spermy, mam łapy pełne krzepy
szybkie fury pełne dziewczyn, mama tańczy moje wersy


jak mama mu tańczy do jajek pełnych spermy to kurwa gruby lot :lol: co tu się stało
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 18956
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: droga jest stąd do ronda

Re: Chillwagon

Post autor: eddy_wata »

o to to nade mną, abstrakcja
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
ODPOWIEDZ