Ogólna dyskusja o grach i konsolach
Moderator: con shonery
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
tak point and click, 3d
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
To zbita kula spod kutasencji
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
Też nie, ale dzięki, że próbujecie. Gdybym tylko jeszcze jakiś konkretny szczegół pamiętał. 
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
@daveyo secret files: tunguska (philosoraptor)?
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
nope, tam się tylko chłopem chodziło
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
Przez chwilę na angielskim Amazonie można było zobaczyć placeholderowe strony z playstation 5 cena 599 funtów. Oprócz tego kilka pozycji gier bez nazw tylko wydawcy Rockstar, take two, koch media i KONAMI (!!!!!!!!!!!!!) Od zeszłego roku co jakiś czas pojawiają się przecieki na temat rzekomego rimejku metal gear solid. Jeżeli to prawda to ps5 będzie pierwsza konsola która biorę w dniu premiery.
No i jutro pokaz ps5
No i jutro pokaz ps5
-
ksiazenieporzadek
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
no to w polsce 3,5k za konsole xD
to chyba jeszcze trochę z ps4 spędze czasu
to chyba jeszcze trochę z ps4 spędze czasu
- zemsta1kadluba
- Posty: 7705
- Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
Gabriel Knight?daveyo pisze: ↑08 cze 2020, 22:15 Dobra kto mi znajdzie tę gierkę to jest supernacki. Oczywiście jak w ostatnich 2 przypadkach niewiele pamiętam, ale wiem, że była to przygodówka bodajże o jakimś agencie, który szukał jakichś skarbów, było coś z Niemcami, a jedna zagadka polegała na układania klejnotów na takim wielkim włazie, trzeba było je połączyć czy coś. (możliwe, że wszystko zmyśliła moja dziecięca wyobraźnia, ale ta zagadka to pewniak). No zajebista była ta giereczka, pamiętam, że dostałem ją od kolegi w podstawówce![]()
mołpy są kozackie
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
Ale czy 3500 to dużo?
Konsola to zakup na lata, wolę lepszy sprzęt za 3,5k niż zacofany w chuj w momencie premiery.
Konsola to zakup na lata, wolę lepszy sprzęt za 3,5k niż zacofany w chuj w momencie premiery.
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
To zbita kula spod kutasencji
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
3 i pół klocka to nie jest dużo za konsole. Tak jak kolega wyżej pisze, wydajesz sos i spokoj na lata. Ps4 wyszło 7 lat temu, nawet jakbym miał po 4 latach kupić jakieś ps5pro to to nadal nie jest duże siano.
Już jutro o godzinie 22 Sony po raz kolejny zrobi se luźny homerun w walce z Microsoftem.
Już jutro o godzinie 22 Sony po raz kolejny zrobi se luźny homerun w walce z Microsoftem.
-
ksiazenieporzadek
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
w porównaniu do cen poprzedniej generacji na premierze uważam, że dużo
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
imo też dużo, za dużo
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
No kurde zależy jak kto na to patrzy. Sony ceo już jakiś czas temu ostrzegał że ps5 nie będzie tanie i biorąc pod uwagę że zapowiadają maszynę do zabijania to ja obstawialem właśnie 3.5 ~ 4 tysiące.
- Cz4rny1337
- Moderator
- Posty: 11271
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
Na psx extreme tera przeczytałem post jakiegoś typa.
"Amazon zawsze wywala takie ceny z dupy ,to mi wygląda na bardziej coś w stylu "konsola nie będzie kosztować więcej niż 599"
Różnice cen ci oddamy,już parę razy tak miałem z gierkami."
Więc kto wie.
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
@esdoen No niby tak aaaaale ...
Już pomijając fakt że Hayter na Twitterze pisał rok temu że myślał że już po wszystkim ale wraca. Pomijając tweeta bluepoint z zeszłego roku odpowiedzialnego za mgs hd collection i za rimejki (sotc miedzy innymi)
No nie trza być geniuszem żeby wyczytać z tego powrót z shadow (moses) solid i metal Halloween. No ok soulsy czy castelvania tez sa prawdopodobne ale wprost napisali ze pracuja nad dwoma rimejkami więc warto zaznaczyć.
No i bluepoint jutro ma swoj czas na pokazie ps5
Shuhei Yoshida dodal proste ale dosadne "!" Na Twitterze.
Ostatnuio Konami wykupilo licencje na metal gear solid w Europie.
Placeholder na Amazonie z gra konami na ps5.
Do tego :
Warto zauważyć że po game over wlatuje continue.
No i na koniec Sony które powtarza że na ps5 możemy się spodziewać wielkich tytułów z psone.
No jest tych przypadków trochę. Jutro się przekonamy, ja tam wierzę kuuuurwa maaaac to musi być to.
Już pomijając fakt że Hayter na Twitterze pisał rok temu że myślał że już po wszystkim ale wraca. Pomijając tweeta bluepoint z zeszłego roku odpowiedzialnego za mgs hd collection i za rimejki (sotc miedzy innymi)
No nie trza być geniuszem żeby wyczytać z tego powrót z shadow (moses) solid i metal Halloween. No ok soulsy czy castelvania tez sa prawdopodobne ale wprost napisali ze pracuja nad dwoma rimejkami więc warto zaznaczyć.
No i bluepoint jutro ma swoj czas na pokazie ps5
Shuhei Yoshida dodal proste ale dosadne "!" Na Twitterze.
Ostatnuio Konami wykupilo licencje na metal gear solid w Europie.
Placeholder na Amazonie z gra konami na ps5.
Do tego :
Warto zauważyć że po game over wlatuje continue.
No i na koniec Sony które powtarza że na ps5 możemy się spodziewać wielkich tytułów z psone.
No jest tych przypadków trochę. Jutro się przekonamy, ja tam wierzę kuuuurwa maaaac to musi być to.
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
tzn. kibicuje mocno, bo nigdy nie przeszedłem 4, a remastery tez bym chętnie wciągnął... ale no, nie mam zbyt wielkich nadziei i tak (w kontekście takim że nawet jeśli wyjdzie, to niekoniecznie o takiej jakości jakiej bym chciał, lub najebane mikrotransakcji).
Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach
No jezeli zajmowaloby sie tym bluepoint to nie martwilbym sie o jakosc. Dla mnie to gra zycia skonczylem ja pewnie z pincet razy na psxie i pc. Minelo ponad 20 lat odkad gralem w nia pierwszy raz, nie czekam na żadną grę tak jak na ten rimejk. Kurwa dajcie chujozy z konami chociaz jakiś zjebany port z dodanymi trofeami które sprawilyby że człowiek miałby powód żeby siąść przy mgs kolejny raz. Cokolwiek.









