Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

daveyo
Posty: 12143
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: daveyo »

tak point and click, 3d
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17499
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oldschool »

Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
daveyo
Posty: 12143
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: daveyo »

Też nie, ale dzięki, że próbujecie. Gdybym tylko jeszcze jakiś konkretny szczegół pamiętał. :roll:
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1091
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: miku »

@daveyo secret files: tunguska (philosoraptor)?
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
daveyo
Posty: 12143
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: daveyo »

nope, tam się tylko chłopem chodziło
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 9325
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Parlae »

Post Mortem może?
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2439
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Sialala »

Przez chwilę na angielskim Amazonie można było zobaczyć placeholderowe strony z playstation 5 cena 599 funtów. Oprócz tego kilka pozycji gier bez nazw tylko wydawcy Rockstar, take two, koch media i KONAMI (!!!!!!!!!!!!!) Od zeszłego roku co jakiś czas pojawiają się przecieki na temat rzekomego rimejku metal gear solid. Jeżeli to prawda to ps5 będzie pierwsza konsola która biorę w dniu premiery.

No i jutro pokaz ps5 :joint:
ksiazenieporzadek

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: ksiazenieporzadek »

no to w polsce 3,5k za konsole xD

to chyba jeszcze trochę z ps4 spędze czasu
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7705
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: zemsta1kadluba »

daveyo pisze: 08 cze 2020, 22:15 Dobra kto mi znajdzie tę gierkę to jest supernacki. Oczywiście jak w ostatnich 2 przypadkach niewiele pamiętam, ale wiem, że była to przygodówka bodajże o jakimś agencie, który szukał jakichś skarbów, było coś z Niemcami, a jedna zagadka polegała na układania klejnotów na takim wielkim włazie, trzeba było je połączyć czy coś. (możliwe, że wszystko zmyśliła moja dziecięca wyobraźnia, ale ta zagadka to pewniak). No zajebista była ta giereczka, pamiętam, że dostałem ją od kolegi w podstawówce :razz:
Gabriel Knight?
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17499
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oldschool »

Ale czy 3500 to dużo?

Konsola to zakup na lata, wolę lepszy sprzęt za 3,5k niż zacofany w chuj w momencie premiery.
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2439
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Sialala »

3 i pół klocka to nie jest dużo za konsole. Tak jak kolega wyżej pisze, wydajesz sos i spokoj na lata. Ps4 wyszło 7 lat temu, nawet jakbym miał po 4 latach kupić jakieś ps5pro to to nadal nie jest duże siano.

Już jutro o godzinie 22 Sony po raz kolejny zrobi se luźny homerun w walce z Microsoftem. :)
ksiazenieporzadek

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: ksiazenieporzadek »

w porównaniu do cen poprzedniej generacji na premierze uważam, że dużo
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 5694
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Prez »

imo też dużo, za dużo
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
Raperzy, choć lecą okropnie, wszędzie się pchają
Jedyne co robią wielokrotnie, to mnie wkurwiają
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2439
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Sialala »

No kurde zależy jak kto na to patrzy. Sony ceo już jakiś czas temu ostrzegał że ps5 nie będzie tanie i biorąc pod uwagę że zapowiadają maszynę do zabijania to ja obstawialem właśnie 3.5 ~ 4 tysiące.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 11271
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Cz4rny1337 »

to ten dysk ssd
Obrazek
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2439
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Sialala »

:lol: :lol:

Na psx extreme tera przeczytałem post jakiegoś typa.

"Amazon zawsze wywala takie ceny z dupy ,to mi wygląda na bardziej coś w stylu "konsola nie będzie kosztować więcej niż 599"
Różnice cen ci oddamy,już parę razy tak miałem z gierkami."

Więc kto wie.
Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: esdoen »

Sialala pisze: 10 cze 2020, 17:31Od zeszłego roku co jakiś czas pojawiają się przecieki na temat rzekomego rimejku metal gear solid.
chyba na pachinko, Konami juz się nie bawi w gry triple-A
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2439
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Sialala »

@esdoen No niby tak aaaaale ...
Już pomijając fakt że Hayter na Twitterze pisał rok temu że myślał że już po wszystkim ale wraca. Pomijając tweeta bluepoint z zeszłego roku odpowiedzialnego za mgs hd collection i za rimejki (sotc miedzy innymi)



No nie trza być geniuszem żeby wyczytać z tego powrót z shadow (moses) solid i metal Halloween. No ok soulsy czy castelvania tez sa prawdopodobne ale wprost napisali ze pracuja nad dwoma rimejkami więc warto zaznaczyć.
No i bluepoint jutro ma swoj czas na pokazie ps5

Shuhei Yoshida dodal proste ale dosadne "!" Na Twitterze.

Ostatnuio Konami wykupilo licencje na metal gear solid w Europie.

Placeholder na Amazonie z gra konami na ps5.

Do tego :


Warto zauważyć że po game over wlatuje continue.

No i na koniec Sony które powtarza że na ps5 możemy się spodziewać wielkich tytułów z psone.

No jest tych przypadków trochę. Jutro się przekonamy, ja tam wierzę kuuuurwa maaaac to musi być to.
Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: esdoen »

tzn. kibicuje mocno, bo nigdy nie przeszedłem 4, a remastery tez bym chętnie wciągnął... ale no, nie mam zbyt wielkich nadziei i tak (w kontekście takim że nawet jeśli wyjdzie, to niekoniecznie o takiej jakości jakiej bym chciał, lub najebane mikrotransakcji).
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2439
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Sialala »

No jezeli zajmowaloby sie tym bluepoint to nie martwilbym sie o jakosc. Dla mnie to gra zycia skonczylem ja pewnie z pincet razy na psxie i pc. Minelo ponad 20 lat odkad gralem w nia pierwszy raz, nie czekam na żadną grę tak jak na ten rimejk. Kurwa dajcie chujozy z konami chociaz jakiś zjebany port z dodanymi trofeami które sprawilyby że człowiek miałby powód żeby siąść przy mgs kolejny raz. Cokolwiek.
ODPOWIEDZ