Fejz
- mlodyperkez
- Posty: 2644
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39
Re: Fejz
jakby magik to zobaczyl to by znowu skoczyl
- przedszkolanek
- Posty: 19791
- Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29
Re: Fejz
a tak ostatnio sobie o nim przypomniałem i już myślałem że spoważniał i dał sobie spokój
Re: Fejz
Ale gówno
A za chuj mnie obchodzi jakiś pierdolony chief keef chuj mu w łeb x2
A za chuj mnie obchodzi jakiś pierdolony chief keef chuj mu w łeb x2
[Verse 1: Tay-K]
School was very hard (gang)
https://open.spotify.com/artist/3v9qYvgnhbV0McEWEISOQ3
https://www.instagram.com/kidzej__/
School was very hard (gang)
https://open.spotify.com/artist/3v9qYvgnhbV0McEWEISOQ3
https://www.instagram.com/kidzej__/
- Tylko dobre dzinsy
- Posty: 581
- Rejestracja: 08 paź 2019, 15:37
Re: Fejz
Też ostatnio sobie myślałem o Fejzie. W sumie dzisiaj podczas pracy o tej akcji że niby musiał tel wyciągnąć by sprawdzić który rok jest "dwa dwa dwa osiemnascie" i tak rozkminiałem jakie życie mógł mieć taki syn magika. Pewnie szybko zioło zaczął jarać
Jak mlody g tylko troche mlodszy
Se wyjebalem z polski I ciagle na
Wolnosci mimo ze popelnilem wiele zbrodni
Se wyjebalem z polski I ciagle na
Wolnosci mimo ze popelnilem wiele zbrodni
- Bryx Fenrir
- Posty: 3934
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22
Re: Fejz
Nic ciekawego. Tak naprawdę gdyby nie to, że jest synem Magika to nikt kompletnie by nie sprawdzał, bo takich typów po ośkach jest multum, raperem jest bardzo przeciętnym, charyzmy też nie ma, nudny numer.
-
AlbertWilga
- Posty: 15
- Rejestracja: 02 cze 2020, 7:33
Re: Fejz
Ktoś słucha go nie ironicznie?
-
pawoleh666
- Zbanowany
- Posty: 410
- Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:44
Re: Fejz
Co by nie mówić o Fejzie, Magik był polskim Tupac'iem, Biggie'm i Big L'em w jednym. Jego syn po prostu nie odnajduje się w chujowej muzyce, tak jak Piotrek by się w niej nie odnalazł.
Dodano po 30 sekundach:
A Rahim jest trochę jak Eazy-E naszych czasów
Dodano po 30 sekundach:
A Rahim jest trochę jak Eazy-E naszych czasów
Te tępe kurwy mogą wypierdalać bo ja takich kundli al dente wpierdalam
- Bryx Fenrir
- Posty: 3934
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22
Re: Fejz
https://www.youtube.com/watch?v=uczpa6g ... =fejzjestm
fejzjestm - Nic Nie Wskórasz ft. Floral Bugs, CHZDM
fejzjestm - Nic Nie Wskórasz ft. Floral Bugs, CHZDM
-
pawoleh666
- Zbanowany
- Posty: 410
- Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:44
Re: Fejz
eh, myślałem że może się miło zaskoczę ale jednak nie, nawet chyba gorzej niż przy ,,zielone lipton'e" czy jak tam się ten kawałek nazywał
Te tępe kurwy mogą wypierdalać bo ja takich kundli al dente wpierdalam
Re: Fejz
fejz - szukasz ich prod. bolt
najnowsze, chłopak konsekwentnie idzie po swoje i szlifuje swój styl, za co wielki props
fejzjestm - 787 ft. Gverilla prod. JazBrothers
ale zaległości na tym forum, no aż muzyczne serduszko boli, że tyle kawałków/płyt przelatuje tutaj bez większego echa
Spoiler
fejzjestm - 787 ft. Gverilla prod. JazBrothers
Spoiler
Re: Fejz
Fejz od tyłu to zjef a jak ziew to tylko to
- Bryx Fenrir
- Posty: 3934
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22
Re: Fejz
https://www.youtube.com/watch?v=Begyf6wm034
fejzjestm - CHRYSTUSEM LIVE PERFORMANCE / PFK, SPODEK'22 (prod. goldmajor)
fejzjestm - CHRYSTUSEM LIVE PERFORMANCE / PFK, SPODEK'22 (prod. goldmajor)
Re: Fejz
A Fokus to taki snoop doggpawoleh666 pisze: ↑28 lis 2020, 11:46 Co by nie mówić o Fejzie, Magik był polskim Tupac'iem, Biggie'm i Big L'em w jednym. Jego syn po prostu nie odnajduje się w chujowej muzyce, tak jak Piotrek by się w niej nie odnalazł.
Dodano po 30 sekundach:
A Rahim jest trochę jak Eazy-E naszych czasów
https://youtu.be/UD4lt6AOVZQ?si=LOyIBdPJUn8olTdV
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
-
RIVALDO111
- Zbanowany
- Posty: 3829
- Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51
Re: Fejz
On ma 1 tysiąc osób miesięcznie na Spotify, choć dla mnie i tak lepszy niż Kinny Zimmer.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.







