Fejz

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

daveyo
Posty: 12143
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Fejz

Post autor: daveyo »

Ostatnio zmieniony 27 maja 2020, 18:08 przez daveyo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2644
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Fejz

Post autor: mlodyperkez »

jakby magik to zobaczyl to by znowu skoczyl
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 19791
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Fejz

Post autor: przedszkolanek »

a tak ostatnio sobie o nim przypomniałem i już myślałem że spoważniał i dał sobie spokój
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 3089
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Fejz

Post autor: vampmoney »

Ale gówno
A za chuj mnie obchodzi jakiś pierdolony chief keef chuj mu w łeb x2
Awatar użytkownika
Tylko dobre dzinsy
Posty: 581
Rejestracja: 08 paź 2019, 15:37

Re: Fejz

Post autor: Tylko dobre dzinsy »

Też ostatnio sobie myślałem o Fejzie. W sumie dzisiaj podczas pracy o tej akcji że niby musiał tel wyciągnąć by sprawdzić który rok jest "dwa dwa dwa osiemnascie" i tak rozkminiałem jakie życie mógł mieć taki syn magika. Pewnie szybko zioło zaczął jarać
Jak mlody g tylko troche mlodszy
Se wyjebalem z polski I ciagle na
Wolnosci mimo ze popelnilem wiele zbrodni
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3934
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Fejz

Post autor: Bryx Fenrir »

Nic ciekawego. Tak naprawdę gdyby nie to, że jest synem Magika to nikt kompletnie by nie sprawdzał, bo takich typów po ośkach jest multum, raperem jest bardzo przeciętnym, charyzmy też nie ma, nudny numer.
AlbertWilga
Posty: 15
Rejestracja: 02 cze 2020, 7:33

Re: Fejz

Post autor: AlbertWilga »

Ktoś słucha go nie ironicznie?
Awatar użytkownika
gracjangk
Posty: 343
Rejestracja: 02 sie 2019, 9:09

Re: Fejz

Post autor: gracjangk »

Pewnie sajko Magika, a w duchu i tak mają beczkę
pawoleh666
Zbanowany
Posty: 410
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:44

Re: Fejz

Post autor: pawoleh666 »

Co by nie mówić o Fejzie, Magik był polskim Tupac'iem, Biggie'm i Big L'em w jednym. Jego syn po prostu nie odnajduje się w chujowej muzyce, tak jak Piotrek by się w niej nie odnalazł.

Dodano po 30 sekundach:
A Rahim jest trochę jak Eazy-E naszych czasów
Te tępe kurwy mogą wypierdalać bo ja takich kundli al dente wpierdalam
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3934
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Fejz

Post autor: Bryx Fenrir »

https://www.youtube.com/watch?v=uczpa6g ... =fejzjestm

fejzjestm - Nic Nie Wskórasz ft. Floral Bugs, CHZDM
pawoleh666
Zbanowany
Posty: 410
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:44

Re: Fejz

Post autor: pawoleh666 »

eh, myślałem że może się miło zaskoczę ale jednak nie, nawet chyba gorzej niż przy ,,zielone lipton'e" czy jak tam się ten kawałek nazywał
Te tępe kurwy mogą wypierdalać bo ja takich kundli al dente wpierdalam
daveyo
Posty: 12143
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Fejz

Post autor: daveyo »

fejz - szukasz ich prod. bolt
Spoiler
najnowsze, chłopak konsekwentnie idzie po swoje i szlifuje swój styl, za co wielki props

fejzjestm - 787 ft. Gverilla prod. JazBrothers
Spoiler
ale zaległości na tym forum, no aż muzyczne serduszko boli, że tyle kawałków/płyt przelatuje tutaj bez większego echa
daveyo
Posty: 12143
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Fejz

Post autor: daveyo »

Awatar użytkownika
camzat
Posty: 5356
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Fejz

Post autor: camzat »

Fejz od tyłu to zjef a jak ziew to tylko to

Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3934
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Fejz

Post autor: Bryx Fenrir »

https://www.youtube.com/watch?v=Begyf6wm034

fejzjestm - CHRYSTUSEM LIVE PERFORMANCE / PFK, SPODEK'22 (prod. goldmajor)
Awatar użytkownika
DJ_BOBO
Posty: 978
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:55

Re: Fejz

Post autor: DJ_BOBO »

pawoleh666 pisze: 28 lis 2020, 11:46 Co by nie mówić o Fejzie, Magik był polskim Tupac'iem, Biggie'm i Big L'em w jednym. Jego syn po prostu nie odnajduje się w chujowej muzyce, tak jak Piotrek by się w niej nie odnalazł.

Dodano po 30 sekundach:
A Rahim jest trochę jak Eazy-E naszych czasów
A Fokus to taki snoop dogg
https://youtu.be/UD4lt6AOVZQ?si=LOyIBdPJUn8olTdV
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Fejz

Post autor: RIVALDO111 »

AlbertWilga pisze: 02 cze 2020, 7:40 Ktoś słucha go nie ironicznie?
On ma 1 tysiąc osób miesięcznie na Spotify, choć dla mnie i tak lepszy niż Kinny Zimmer. :joint: :joint:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
ODPOWIEDZ