Miły ATZ - Czarny Swing (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
loco
Posty: 1833
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

Post autor: loco »

w ogóle klip wjechał więc rzucam



WYWIAD: https://newonce.net/2020/05/mily-atz-pr ... a-rozmowa/
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
Artazz
Posty: 772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:19

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

Post autor: Artazz »

Miły ATZ - Rytm (prod. Nocny)

Awatar użytkownika
ART
Posty: 16721
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: pół mewa - pół kicia

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

Post autor: ART »

i klip


oby wyszla plyta z instrumentalami
jest modelką z instagrama
co z nią zrobię to już nie jest twoja sprawa


rym| last.fm
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5944
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

Post autor: clockers »

jednym uchem wleciał, drugim wyleciał.
wprawdzie czekam wciąż, ale obawiam się, że marny repeat value będzie miała ta płyta.
Awatar użytkownika
johnsonpokrywa
Posty: 289
Rejestracja: 23 paź 2019, 15:33

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

Post autor: johnsonpokrywa »

ART pisze: 25 maja 2020, 13:43 oby wyszla plyta z instrumentalami
beskitu dobre bengiery do szybszego tańca typu Lygrys
I live on borrowed time, my expiration date I passed it, so lock me up forever, but this shit is everlastin'
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2286
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

Post autor: Krynew »

clockers pisze: 25 maja 2020, 14:51 jednym uchem wleciał, drugim wyleciał.
wprawdzie czekam wciąż, ale obawiam się, że marny repeat value będzie miała ta płyta.
Bo tak będzie. Mi też to siada, ale słucham tych singli kilka razy i nie wracam.
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
carl
Posty: 503
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:40

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

Post autor: carl »

takie o niczym no ale czego się spodziewać skoro autor tekstu kocha nadawać słowom rytm, nawet gdy nie znaczą nic :what:

ale muzycznie świetne
daveyo
Posty: 12143
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

Post autor: daveyo »

Bicior cudo, jako całość też niby spoko, ale wątpię żebym jakikolwiek taki track wrzucił na ripit.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 5730
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

Post autor: Piters »

Brzmi jak reklama Sprite

W sensie wkurwia mnie juz ten ATZ, na początku spoko, ale to wszystko na jedno kopyto
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2439
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

Post autor: Sialala »

Nie rozumiem co on tam pierdoli. Halabardy jak chuj
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 5682
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

Post autor: Rupert »

Mi się podoba calkem

Wysłane z mojego G3121 przy użyciu Tapatalka

pociejyo
Posty: 486
Rejestracja: 07 gru 2019, 17:13

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

Post autor: pociejyo »

Kozackie
Awatar użytkownika
deska
Posty: 1094
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:57

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

Post autor: deska »

ale mi się wkręcił ten refren

plaże są wavy jak plaże galapagos
taka
Posty: 740
Rejestracja: 20 kwie 2019, 17:02

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

Post autor: taka »

miałem nadzieję, że rozniesie mnie ten album jak "Własne zdanie" ale jednak umiarkowane jaranko póki co
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 3680
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

Post autor: kapper1 »

Niech idzie z Guralem zrobić płytę z podwójnym zero repeat value.
Awatar użytkownika
mlody jelcz
zielony skurwiel
Posty: 638
Rejestracja: 05 paź 2019, 9:30
Lokalizacja: pochodzenie nieznane

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

Post autor: mlody jelcz »

tymczasem startują wysyłki, bo dostałem maila o przygotowaniu paczki do odbioru przez kurwiera
na ciebie mówią samosieja a na mnie zielony skurwiel
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 1342
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

Post autor: Rozpierdalator »

Moja też już jedzie. Co do ostatniego singla, to nie siadł mi za bardzo, ale takie 777 czy Strach bangla do teraz, więc może coś ciekawego jeszcze się znajdzie na płycie.
Awatar użytkownika
mlody jelcz
zielony skurwiel
Posty: 638
Rejestracja: 05 paź 2019, 9:30
Lokalizacja: pochodzenie nieznane

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

Post autor: mlody jelcz »

o to to, zgadzam się, jeszcze jestem tych remixów ciekaw co mają być w pakiecie
na ciebie mówią samosieja a na mnie zielony skurwiel
Awatar użytkownika
baluckilu
Posty: 260
Rejestracja: 07 gru 2019, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

Post autor: baluckilu »

Taki trochę kasztaniak się zrobił z tego Miłego. Zeszłoroczny Dyktafon katowałem mocno, kawałki na Mordorze były zajebiste, a teraz nawet nie chce mi się włączać tych singli. Nagrywa z jakimś kurwa tymkiem czy innym dziadziorem, akcentuje jak kasztan i mówi "ejoł unda unda pozdro ziomale pozdro fyrtel gpc". Słuchałem rozmowy w Czwórce, co siedział z Flintem i Voltem, i sprawiał wrażenie nieogara co słucha rapu od płyty słoń dem6n6l6gia albo fokus jestem vipem jestem vi aj pi, dlatego nagrał z pocahontas. Płytę sprawdzę, ale miałem go za uzdolnionego młodziaka z lotnym umysłem i pazurem, a to taki trochę młody zmuleniec, co udaje starego dziada ze starej szkoły. Teraz chyba nawija na jakichś bitach typu Flirtini, na hot16 wziął jakiś stary kawałek, taki z niego MC. Nie lubię też jak ktoś odwala taką szopkę typu pisze na fejsie jakieś takie BiG UP Mordeczki 2step yn da hałs i jakieś znaczki emotki gestów czarnych palców w stylu Ali G elo unda fyrtel!!! Bless. Kasztaniarstwo. A nowa muza miałka i bez charakteru
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 1342
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

Post autor: Rozpierdalator »

Akurat się złożyło, że mam dzisiaj na drugą zmianę, więc zdążyłem sobie przesłuchać.

Są z 3 kawałki podobne do Dyktafonowych (ale akurat one mi nie podchodzą poza intrem). Są nawet jakieś delikatne trapy ze 2 razy. No i jest elektronika i wariacje nt. grime'u i drillu. Niektóre tracki są o niczym, jak większość singli, i ich doboru właśnie nie rozumiem bo tacy Milenialsi to zajebista życiówka typa urodzonego w połowie 90s i takie wątki głównie się przewijają: próby zrobienia hajsu, przeginkowe melanże i robienie muzy. No ale jest też trochę przypału, w ostatnim kawałku przez jakiś czas co wers pada ATZ :rotfl: . Ugółem warto sprawdzić, szczególnie jak ktoś już się nudzi polskim HH. No i bity są z topki.

Na featach są
Spoiler
Siwers (zaskoczyłem się w chuj)
Kuba Knap
ODPOWIEDZ