#Hot16Challenge

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 3685
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

#Hot16Challenge

Post autor: kapper1 »

Skoro mamy sezon ogórkowy. Ktoś na offtopicu wspomniał o tej akcji. Pamiętacie jeszcze? Brawo Solar, jedyna rzecz, którą mogę uszanować. Kto według Was dał najlepiej?
Tyle tego było, ale osobiste top5:

Świnia (wracaj, kurwa.), Igrekzet, Deys, Diset, Kękę

Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 5691
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: #Hot16Challenge

Post autor: Rupert »

slim szczegi

Wysłane z mojego G3121 przy użyciu Tapatalka

oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: #Hot16Challenge

Post autor: oyche »

keke, jeszcze byl dobry wtedy

debet
bardzo kurwa nie-e
gallrdm
Posty: 59
Rejestracja: 28 cze 2019, 0:00

Re: #Hot16Challenge

Post autor: gallrdm »

król jest jeden

edenmar
Posty: 2265
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: #Hot16Challenge

Post autor: edenmar »

W mojej topce na pewno Świnia i Kękę z wymienionych wyżej. Poza tym jeszcze Łona oczywiście.
Spoiler
Wyga
Spoiler
Zeus
Spoiler
Te-Tris
Spoiler
Gres
Spoiler
Muflon
Spoiler
No i Afrojaxa była dość zabawna :D To tyle z takich, które pamiętam po tych kilku latach.
Spoiler
Awatar użytkownika
Zephyr
Posty: 730
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:56
Lokalizacja: Royal Castilla

Re: #Hot16Challenge

Post autor: Zephyr »

Dwie najbardziej zapamiętane przeze mnie rzeczy z tego challenga to szesnastki od Tomba i Tedego


Effe, perché il mio cognome è Fendi
Tony, perché vendevamo i pezzi
Sosa, perché viene dalla Colombia
Baby, perché piaccio alla tua troia
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2216
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: #Hot16Challenge

Post autor: Opieronie »

Dziw bierze, że nikt nie wymienił:
Spoiler
Jak dla mnie jeden z lepszych, chociaż Kę wśród wyklętych dał nad wyraz dobrze (jak dla mnie jeden z najlepszych).
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2644
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: #Hot16Challenge

Post autor: mlodyperkez »


jeszcze chudy [*]

Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5547
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: #Hot16Challenge

Post autor: benzoabuser »

Jedyna szesnastka, która utkwiła mi w pamięci

znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1716
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: #Hot16Challenge

Post autor: JVCORE »

Moze nie jest to najlepsza zwrotka, ale ulubiona
#freefromage

GVMBLER
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6995
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: #Hot16Challenge

Post autor: Bolo »

Oczywiście Żyt z Britney

Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 14741
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: #Hot16Challenge

Post autor: FLoo »

Gural miał fajna







+ Enson
IT’S COMING HOME 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
MalinowyJogurt

Re: #Hot16Challenge

Post autor: MalinowyJogurt »

Mój człowiek Roka
Miały po dwanaście lat i profil na fotce, potem po osiemnaście i fotki na roksie podoba mi się ten wers mocno.
Spoiler
I mój człowiek Karol
Spoiler
yakubu73
Posty: 198
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:34

Re: #Hot16Challenge

Post autor: yakubu73 »


Wybór jest jeden
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 4195
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: #Hot16Challenge

Post autor: Jasek »

Bajorson, Żyt Toster, Tede, Afrojax, Łona, KNT

natomiast najgorzej to Adma(mistrzyni hujozy), Mc Silk, Guzior, Eripe
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
JoeyJoeJoe
Posty: 850
Rejestracja: 30 lis 2019, 1:21

Re: #Hot16Challenge

Post autor: JoeyJoeJoe »

Tede jako jedyny zrobił z tego słuchalny track, wszystkie inne które słyszałem to raczej takie ciekawostki
Słuchaj, zaraz Cię tutaj pouczy Paweł z Graila, że musisz mi nalać tego soku i będziesz pouczony
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 3272
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: #Hot16Challenge

Post autor: mario995 »

Ostr dobrze dał
Łona dobrze dał
Tede dał banger
Pelson dał fajnego luzaczka
i Kękę zajebiście, tam kozak bit był, fajny wers do Sokoła, zawsze śmiech :D :D
edenmar
Posty: 2265
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: #Hot16Challenge

Post autor: edenmar »

FLoo pisze: 18 kwie 2020, 9:55+ Enson
co się w ogóle stało z Ensonem, wie ktoś? zniknął chyba cały kanał z jego ostatnią płytą
Awatar użytkownika
chilipvlmer
Posty: 219
Rejestracja: 10 paź 2019, 1:02
Lokalizacja: wroclaw

Re: #Hot16Challenge

Post autor: chilipvlmer »



moje top1 szczerze
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 8485
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: #Hot16Challenge

Post autor: ebismolarek »

Takie o do przesłuchania na raz, nic z tego nie zapamiętałem oprócz tego że Bons usunal swoją hot16 ze względu na Orzeua
ODPOWIEDZ