#Hot16Challenge
#Hot16Challenge
Skoro mamy sezon ogórkowy. Ktoś na offtopicu wspomniał o tej akcji. Pamiętacie jeszcze? Brawo Solar, jedyna rzecz, którą mogę uszanować. Kto według Was dał najlepiej?
Tyle tego było, ale osobiste top5:
Świnia (wracaj, kurwa.), Igrekzet, Deys, Diset, Kękę
Tyle tego było, ale osobiste top5:
Świnia (wracaj, kurwa.), Igrekzet, Deys, Diset, Kękę
Re: #Hot16Challenge
slim szczegi
Wysłane z mojego G3121 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego G3121 przy użyciu Tapatalka
Re: #Hot16Challenge
keke, jeszcze byl dobry wtedy
debet
bardzo kurwa nie-e
debet
bardzo kurwa nie-e
Re: #Hot16Challenge
W mojej topce na pewno Świnia i Kękę z wymienionych wyżej. Poza tym jeszcze Łona oczywiście.
Wyga
Zeus
Te-Tris
Gres
Muflon
No i Afrojaxa była dość zabawna
To tyle z takich, które pamiętam po tych kilku latach.
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Re: #Hot16Challenge
Dwie najbardziej zapamiętane przeze mnie rzeczy z tego challenga to szesnastki od Tomba i Tedego
Effe, perché il mio cognome è Fendi
Tony, perché vendevamo i pezzi
Sosa, perché viene dalla Colombia
Baby, perché piaccio alla tua troia
Tony, perché vendevamo i pezzi
Sosa, perché viene dalla Colombia
Baby, perché piaccio alla tua troia
Re: #Hot16Challenge
Dziw bierze, że nikt nie wymienił:
Jak dla mnie jeden z lepszych, chociaż Kę wśród wyklętych dał nad wyraz dobrze (jak dla mnie jeden z najlepszych).
Spoiler
- mlodyperkez
- Posty: 2644
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39
Re: #Hot16Challenge
jeszcze chudy [*]
- benzoabuser
- Zbanowany
- Posty: 5547
- Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58
Re: #Hot16Challenge
Jedyna szesnastka, która utkwiła mi w pamięci
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie
!EXTRA ANNOTATION!
ALL OF MY POSTS ARE FICTION
!EXTRA ANNOTATION!
ALL OF MY POSTS ARE FICTION
-
MalinowyJogurt
Re: #Hot16Challenge
Mój człowiek Roka
Miały po dwanaście lat i profil na fotce, potem po osiemnaście i fotki na roksie podoba mi się ten wers mocno.
I mój człowiek Karol
Miały po dwanaście lat i profil na fotce, potem po osiemnaście i fotki na roksie podoba mi się ten wers mocno.
Spoiler
Spoiler
Re: #Hot16Challenge
Bajorson, Żyt Toster, Tede, Afrojax, Łona, KNT
natomiast najgorzej to Adma(mistrzyni hujozy), Mc Silk, Guzior, Eripe
natomiast najgorzej to Adma(mistrzyni hujozy), Mc Silk, Guzior, Eripe
cztery żubry i dwie kurwy
- JoeyJoeJoe
- Posty: 850
- Rejestracja: 30 lis 2019, 1:21
Re: #Hot16Challenge
Tede jako jedyny zrobił z tego słuchalny track, wszystkie inne które słyszałem to raczej takie ciekawostki
Słuchaj, zaraz Cię tutaj pouczy Paweł z Graila, że musisz mi nalać tego soku i będziesz pouczony
Re: #Hot16Challenge
Ostr dobrze dał
Łona dobrze dał
Tede dał banger
Pelson dał fajnego luzaczka
i Kękę zajebiście, tam kozak bit był, fajny wers do Sokoła, zawsze śmiech

Łona dobrze dał
Tede dał banger
Pelson dał fajnego luzaczka
i Kękę zajebiście, tam kozak bit był, fajny wers do Sokoła, zawsze śmiech
- chilipvlmer
- Posty: 219
- Rejestracja: 10 paź 2019, 1:02
- Lokalizacja: wroclaw
Re: #Hot16Challenge
moje top1 szczerze
- ebismolarek
- Posty: 8485
- Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25
Re: #Hot16Challenge
Takie o do przesłuchania na raz, nic z tego nie zapamiętałem oprócz tego że Bons usunal swoją hot16 ze względu na Orzeua












