O.S.T.R.
Re: O.S.T.R.
pierwszy odsłuch i już miałem takie "o kurwa kiedys to slyszałem', dobra robota panie OSTR XD
Re: O.S.T.R.
Nie wiem co się stanie gdy ślizgawka odkryje Blacha 2115
Re: O.S.T.R.
Blacha od początku leciał na fali kseroboja i wątpię by w kulturze Hip-Hop miał jakieś poważanie, natomiast Adam to jakby nie patrzeć weteran.
Re: O.S.T.R.
wydaję mi się że nic nie odwalił tylko to była jednorazowa akcja lub po prostu słaby był ten jego komentarz
Re: O.S.T.R.
W sumie byłem pewien że coś pominąłem w tym wszystkim, nieważne już
Re: O.S.T.R.
O kurwa chyba nie myślał że się nie wyda
-
genocidegeneral
- Posty: 11735
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50
Re: O.S.T.R.
Cytował statystyki z whoscored.com (MOCNA SIUDEMKA W SKALI HUSKORT) i mówił, że Mane ma ZAJEBISTY CHARAKTER
"A cop yells, "do not run I will [in the future] shoot!" This phrase is meaningless to the nigger. In the nigger's mind he has two choices: be detained by the cops, or run and be free."
Re: O.S.T.R.
w życiu nie słyszałem gorszego komentarza niż ten jego do meczu united z liverpoolem
Re: O.S.T.R.
A czy podczas komentowania dzwonił spontanicznie do żony, czy nie?
-
encrenoire
Re: O.S.T.R.
Strasznie przypalowa akcja z tym kawalkiem. Kurwa, szkoda, bo inaczej niz wiekszosc na slg lubie niebiski i czarny album, a teraz szybko nie odpale
Re: O.S.T.R.
Odniósł się jakoś do tego czy prawilnie przemilcza temat?
Senior Controlling Specialist
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Re: O.S.T.R.
nikt się nie odniósł, a co najgorsze dziennikarze muzyczni/rapowi też nie zabrali głosu w tej sprawie za bardzo (chyba, że coś mnie ominęło). chciałbym też poznać opinię innych raperów i producentów, ale wygląda na to, że za chwilę temat zostanie całkowicie wyciszony.
Re: O.S.T.R.
jakby jakiś młody nieuprzywilejowany artysta tak odjebał, to już by się zesrali, typowe
Mam w domu szafkę, w której trzymam
Wszystkie dostępne dzieła Lenina
Wszystkie dostępne dzieła Lenina
-
encrenoire
Re: O.S.T.R.
bez kitu, na glam rapie cisza, nie mowiac o innych gownach. adas bezkarny?
Re: O.S.T.R.
Pewnie biorą to za akcję promocyjną 







