Ślizgery 2019 - dyskusja
- marco_pantani
- Posty: 1621
- Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40
Re: Ślizgery 2019 - dyskusja
nie mogę przestać i nawet nie zamierzam, a co cię to obchodzi na co ludzie głosują? ich wybór i ich zdanie. 
zwracam honor
Re: Ślizgery 2019 - dyskusja
Dokladnie, po to jest głosowanie, że każdy głosuje według swojego uznania, po co na ten temat w ogóle dyskutować.
Re: Ślizgery 2019 - dyskusja
Czy ja piszę, że nie możesz głosować? se na całą płytę zagłosuj przecież, dyskusja proszę pana, po to jest by dyskutować, jak siem nie podoba to proszem nie wchodzić na fejsbuka.
nie moja kurwa wina, że przesłuchałeś 2 płyty w tym roku i nie wiesz jakie 10 kawałków wcisnąć, to zagłosujesz na kawałki z 2 płyt
nie moja kurwa wina, że przesłuchałeś 2 płyty w tym roku i nie wiesz jakie 10 kawałków wcisnąć, to zagłosujesz na kawałki z 2 płyt
Wygrzeszam Cię, mordzia.
-
ksiazenieporzadek
Re: Ślizgery 2019 - dyskusja
Polski rap jest tak chujowy, że może trzy płyty można było przesłuchać dlatego się nie dziwie, sam nie wiem jak te 10 wymyślę numerów.
Czy Kacper blonsky eluwina to hibop?
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Czy Kacper blonsky eluwina to hibop?
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Re: Ślizgery 2019 - dyskusja
nwm, moze dlatego ze to forum i polega na dyskutowaniu, a moze dlatego ze temat sie nazywa dyskusja
Chociaż dla mnie też dziwne głosowanie na kilka numerów z jednej płyty. Na poziom płyt w całości można narzekać, ale nawet na chujowych płytach idzie czasami perełki znalezc
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Re: Ślizgery 2019 - dyskusja
Dziesięć kawałków wybrać to za mało, a pięć albumów to musiałem zdecydowanie w pamięci poszukać i prawie zapomniałem o Wpierpolu
pamiętajcie o tym cudownym albumie chłopaki.
No i lipa z tym wydarzeniem, bo w huju mam wszystko z tych rzeczy, a śmierć raperów w czymś takim uważam za niestosowne xd A bez tego mam głos nieważny, ta?
No i lipa z tym wydarzeniem, bo w huju mam wszystko z tych rzeczy, a śmierć raperów w czymś takim uważam za niestosowne xd A bez tego mam głos nieważny, ta?
cztery żubry i dwie kurwy
Re: Ślizgery 2019 - dyskusja
Wpierpol piękny klimat.
Co do głosowania to trochę zabawne że w 10 trackach trudno mi się było zmieścić ale 5 płyt wymienić trudno.
Co do głosowania to trochę zabawne że w 10 trackach trudno mi się było zmieścić ale 5 płyt wymienić trudno.
Re: Ślizgery 2019 - dyskusja
Pewnie masz rację Panie [mention]Piters[/mention]ie
Re: Ślizgery 2019 - dyskusja
udało mi się zagłosować. ciężko było wybrać, ale ostatecznie postawiłem w dużej mierze na nowe twarze na scenie i podoba mi się ten wybór. fantastyczna forma głosowania, nic bym nie zmienił. gratuluję moderacji sprawnie przeprowadzonego plebiscytu, jesteście naszymi peaky blinders, pozdrawiam
Re: Ślizgery 2019 - dyskusja
A ja tak obsłuchałem sobie Kind of Magic EP od Warszawskiego i z miejsca poprawka na liście albumów poleciała. Serio Panowie posłuchajcie tego, absolutnie nic odkrywczego, ale klimat piękny 
Re: Ślizgery 2019 - dyskusja
Można głosować na LSO - CMAZ czy składanki się nie łapią?
Re: Ślizgery 2019 - dyskusja
To pierwsze. W przeciwnym razie jeden kawałek mógłby wygrać dwa plebiscyty, co byłoby dość dziwne.
O.S.T.R x Kendrick zaraz dodam do nominacji.
Za co ten Bonson w Raperze roku, z przyzwyczajenia?
Senior Controlling Specialist
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Re: Ślizgery 2019 - dyskusja
Z przyzwyczajenia to chyba wrzucanie Steeza
Re: Ślizgery 2019 - dyskusja
Ja dałem za dobrą płytę z Soulpetem i dobre featy cały rok. Chociaż bardziej to tak z braku laku, ot nikt inny moim zdaniem nie trzymał poziomu cały 2019, a pod tym względem oceniam w tej kategorii. Jak ktoś miał dobry początek to potem wychodziło coś chujowego albo odwrotnie. Może Oskar ewentualnie, ale ja akurat nadal mam problem do przekonani się do niego, ale to temat na inną rozmowę. Żabe na 3 dałem na przykład mimo tego, że muzycznie w 2019 średnio mi siadł, ale doceniłem ile był na tej scene obecny w tym roku i jaki miał na nią wpływ. No ale też tak właśnie myślałem, żeby Bonsa w tym roku nie dawać, ale potem tak wyszło, że nie miałem kogo.
Soulpete'a zresztą też nie planowałem, ale potem uznałem, że reszta mimo że daje fajne bity to za bardzo się zlewa, ciężko mi było wyczuć po samym bicie kto to robił, a u Pete'a zawsze to widać. No i rozwinął się moim zdaniem na Bonsoulu nowym, kiedyś też właśnie nie kumałem wpierdalania Pete'a co rok.
Soulpete'a zresztą też nie planowałem, ale potem uznałem, że reszta mimo że daje fajne bity to za bardzo się zlewa, ciężko mi było wyczuć po samym bicie kto to robił, a u Pete'a zawsze to widać. No i rozwinął się moim zdaniem na Bonsoulu nowym, kiedyś też właśnie nie kumałem wpierdalania Pete'a co rok.
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Re: Ślizgery 2019 - dyskusja
Ja starałem się w tej kategorii docenić możliwie jak największą liczbę raperów, więc głosy trafiły też do dobrych kawałków z płyt, których słuchałem rzadziej, ale gdybym miał kierować się tylko rotacją na playliście, to pewnie też byłoby to zestawienie numerów z tych kilku najlepszych płyt. IMO jest w tym jakaś logika, tzn. płyty, które uważamy za najlepsze, muszą być dość równe, praktycznie bez słabych punktów, i w takiej sytuacji często bardzo trudno jest wybrać jeden ulubiony utwór.
Poza tym - brakuje mi jakiejś kategorii z featami, bo chciałbym docenić świetne zwrotki Bonsona ("Jak mamy żyć?") i Zeusa ("Niesiemy prawdę"), a w kategorii Kawałek roku nie jestem w stanie tego zrobić, jako że całościowo jednak nie trawię tych numerów i reszty ekipy, która się pod nimi podpisała. Mimo najszczerszych chęci nie udało mi się też w żaden sposób uhonorować Frostiego Rege, chociaż uważam, że obok schaftera to najciekawszy raper młodego pokolenia, więc honorowe wyróżnienie dla niego w tym miejscu.
Akurat w przypadku Bonsona ja mam kompletnie w drugą stronę - to jest pierwszy rok, kiedy podoba mi się absolutnie wszystko od niego. W poprzednich latach bym na niego pewnie nie zagłosował, ale w końcu przestałem uważać go za solidny dodatek do Laika i Soulpete'a.
-
FÜRDIEGANG
- Posty: 1149
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32
Re: Ślizgery 2019 - dyskusja
Największy problem miałem z utworami, bo cala masa zaslugiwala zeby sie tam znalezc. Delikatny problem był takze z albumami, bo zaden nie zaslugiwal na 5-4 pkt a wiekszosc z nich na max 1.
Brakuje mi kategorii "nieporozumienie roku" czyli płyta Bedoesa.
Brakuje mi kategorii "nieporozumienie roku" czyli płyta Bedoesa.
ex-AlmostDivine
Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
-
ksiazenieporzadek
Re: Ślizgery 2019 - dyskusja
jednak cofam to, musialem kilka usunac ktore bym wlozyl
najwiekszy problem przy producencie byl i troche glowilem sie zeby piec plyt przypomnieć sobie
FÜRDIEGANG pisze: ↑29 gru 2019, 16:35 Brakuje mi kategorii "nieporozumienie roku" czyli płyta Bedoesa płyta kaza bałagane.
Re: Ślizgery 2019 - dyskusja
Chyba pierwszy raz od początku miejj kariery na forumku nie zagłosuje w slizgerach, bo po prostu nie mam na co
nie wiem czy bym nazbierał 5 plyt zasługujących na wymienienie
Re: Ślizgery 2019 - dyskusja
Nie wiem, czy jest sens dodawania tego ze względu na dominację w tej kategorii, ale koncert Taco i Podsiadlo na Narodowym oraz diamentowe płyty za "SOMĘ" i "Egzotykę" dodałbym na poczet "wydarzeń roku".
Hard head, tight fists, I stand tall,
Instinct unleashed when the tension calls.

Instinct unleashed when the tension calls.

Re: Ślizgery 2019 - dyskusja
martwi mnie, że tak mało ludzi głosuje na Ufocore, nie słyszeliście czy co?
[mention]rubinstein[/mention] nie zawiedź mnie, byku
FUCK OFF MR LAHEY









