TEDE - XXende Mylffon (2026)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
burundi
Posty: 68
Rejestracja: 11 sie 2025, 11:09

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)

Post autor: burundi »

Ale Wy jesteście łby zakute. OutKast też wydał na 25 czy tam 20 lecie reedycję legendarnego albumu Stankonia. Odcinanie kuponów jest naturalne, ale można to zrobić albo ze stylem (jak Tedas) albo jak ciumciok (patrz Paktofonika aka raperzy grający na dniach ziemniaka). Odjebcie się od hustlera, bo chłop sypnal mocnym albumem nawet jakby odjąć te "mylffonowe" tracki. Propsy Jacula, 50 lat jeblo, ale jakoś nie da sie odczuć
Awatar użytkownika
chaya
Posty: 1028
Rejestracja: 25 mar 2024, 8:45

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)

Post autor: chaya »

Ja też nie kumam przypierdolki. Odcinanie kuponów to normalka u dziadów. A ten odciął kupon robiąc NOWĄ płytę w klimacie płyty, którą kupę ludzi mile wspomina. Dostaliśmy nową, niezłą całkiem, płytę. Gdzie jest problem?
buarzej
Posty: 82
Rejestracja: 16 lut 2020, 20:44

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)

Post autor: buarzej »

No, mógł też nagrać drugi raz tę samą płytę i nazwać ją ****** *******.
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2474
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)

Post autor: igorzastyy »

Płyta się obroniła, więc nie mam problemu
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9672
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)

Post autor: Burak »

Ciśniemy bo Tede sam miał bekę z albumów jubileuszowych i kompilacji The Best Of w wywiadach z Rawiczem, a po latach jak nowe płyty zaczęły się słabo sprzedawać to mu się odwidziało i zaczął odcinać kupony
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 18966
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: droga jest stąd do ronda

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)

Post autor: eddy_wata »

no ale to jest nowa płyta a nie zadne best of
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 5191
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)

Post autor: gods bidness »

jest to odgrzewanie kotleta bez wątpienia. Ale w miarę
Strawne. Co więcej wczoraj na fali tej nowej płyty postanowiłem przesłuchać snd mylffon i w sumie stwierdziłem że na 2026 ta nowa lepiej mi siedzi niż oryginał
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6707
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)

Post autor: marmolad_k2 »

Dajesz Tede, zrób kompilację piosenek The best of, nie chce mi się kupować tych wszystkich godzinnych płyt :bowdown:
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
Awatar użytkownika
Sionek
Posty: 571
Rejestracja: 05 sie 2025, 20:45

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)

Post autor: Sionek »

marmolad_k2 pisze: wczoraj, 13:19 Dajesz Tede, zrób kompilację piosenek The best of, nie chce mi się kupować tych wszystkich godzinnych płyt
Z jego ego to musiałby wrzucić wszystkie tracki jakie nagrał, bo o każdym mówi, że zajebisty i najlepszy jaki nagrał xD
VerminatorX
Posty: 366
Rejestracja: 26 lip 2025, 21:47

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)

Post autor: VerminatorX »

I każda poprzednia to demówka względem nowej, wiadomo.
edenmar
Posty: 2266
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)

Post autor: edenmar »

Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 21322
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)

Post autor: wujot »

tede jak wino
Awatar użytkownika
Haczapurjan
Posty: 5584
Rejestracja: 28 lip 2025, 12:50

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)

Post autor: Haczapurjan »

Czemu mam wrażenie, że to kolejna szpilka w Myszołowa, że Tede potrafi zarapować cały kawałek z bani?
Awatar użytkownika
Malloy
Palma w Kali
Posty: 5924
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)

Post autor: Malloy »

bo to tede, on jest znany z tego rodzaju szpilek, ale wiadomo D Y S T A N S I K
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6707
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)

Post autor: marmolad_k2 »

Haczapurjan pisze: wczoraj, 18:55 Czemu mam wrażenie, że to kolejna szpilka w Myszołowa, że Tede potrafi zarapować cały kawałek z bani?
Oczywiście że tak, to była moja pierwsza myśl.
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
Awatar użytkownika
Sionek
Posty: 571
Rejestracja: 05 sie 2025, 20:45

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)

Post autor: Sionek »

Kilka dni temu wrzucał taki sam filmik jak rapuje pierwszy singiel z płyty na dachu jakimś, więc nie wiem czy to szpila w Sokoła
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2474
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)

Post autor: igorzastyy »

Najlepszy kawałek z płyty pięknie zarapowany, a w Wojtek Sokół leci po lecytynę
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 5694
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)

Post autor: Prez »

Lepiej go tu idzie zrozumieć niż na płycie
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
Raperzy, choć lecą okropnie, wszędzie się pchają
Jedyne co robią wielokrotnie, to mnie wkurwiają
VerminatorX
Posty: 366
Rejestracja: 26 lip 2025, 21:47

Re: TEDE - XXende Mylffon (2026)

Post autor: VerminatorX »

Ja myślałem że to szpilka w Mesa była.
ODPOWIEDZ