NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
ART
Posty: 16755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: pół mewa - pół kicia

Re: NBA

Post autor: ART »

co ich pojebalo xD
jest modelką z instagrama
co z nią zrobię to już nie jest twoja sprawa


rym| last.fm
Awatar użytkownika
Krew
Posty: 1925
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:49

Re: NBA

Post autor: Krew »

Claxton jest w Bulls co ty mas

Charlotte zaczelo grac to oddali balla :lol:
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 15719
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Po jego najlepszym (?) sezonie dotychczas w lidze.

Czasami mam wrażenie że niektóre trejdy odbywają się na zasadzie E DAVAII COŚ PODDYMIMY ŻEBY SIE DZIAŁO, przysięgam.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 3086
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: NBA

Post autor: Mietek »

na hajlajtach mi sie ten naz reid podoba, duzy technik i jak na dużego to zwinny jest jebaniutki

zreszta ja mysle ze oni sciagajac cobiego whita juz sie szykowali na oddanie lamelo, bo mielismy nadmiar PG/SG w stosunku do frount courtu zdecydowanie z Lamelo, White, Kon

wiec wczesniej byl lineup center z dupy, Miller, Bridges, i 2 z trójki lamelo, white, kon a 3ci na ławce

a teraz będzie line up, Naz Reid, Miller, Bridges, Coby White, Kon, czyli lineup kompletny

moze bez superstara ale teraz bez slabosci, a superstarem Kon zostanie

do tego dostaniemy w pizde pickow od tych lamusów i zbudujemy taka ekipe ze to chuj za kilka lat

a mamy bardzo mlody sklad wiec akurat ci zawodnicy co są, będą wtedy w prime wchodzić, tu jest wszystko elegancko pomyślane, jestem zadowolony

Dodano po 44 sekundach:
Zresztą ja od dawna powtarzałem że w Hornets brakuje centra, tylko ja chciałem Lamelo tradeować za Gianniego, żeby grał u nas na centrze

Nie ma GIanniego, ale jest Naz Reid z potencjałem i w chuj picków
Awatar użytkownika
mas
Posty: 6133
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: NBA

Post autor: mas »

Krew pisze: dzisiaj, 16:10 Claxton jest w Bulls co ty mas
sorki faktycznie zajebałem się; nie ogarnąłem że Wolves go totalnie za nic go spuścili
Mietek pisze: dzisiaj, 16:54 Naz Reid, Miller, Bridges, Coby White, Kon, czyli lineup kompletny
kompletny by się znów wyjebać w playinn
Mietek pisze: dzisiaj, 16:54 zbudujemy taka ekipe ze to chuj za kilka lat
mówią w Charlotte 4 dekadę
Mietek pisze: dzisiaj, 16:54 a mamy bardzo mlody sklad
wcale on taki młody już nie jest skoro jakigolwiek większy sufit ma jeszcze Kon I być może Miller
CobraBOY pisze: 25 wrz 2025, 17:43 to juz wolę polecieć na ręcznym albo zaczepić jakąś bezdomną czy emerytkę
Awatar użytkownika
Mizter
Posty: 1124
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:46
Lokalizacja: wwa

Re: NBA

Post autor: Mizter »

nie rozumiem co hornets odjebali przecież to na papierze wystarczyło im dać kolejny rok pograć razem przecież ta piątka hornets melo miller knypek bridges diabate to była topka ligi w drugiej częściej sezonu wtf

chyba ze mieli chłopaka po prostu dosyć bo wydaje się być topowym głąbem wtedy spoko rozumiem
🌴 latinogang 🌴

#freefromage
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 3086
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: NBA

Post autor: Mietek »

No metrykalnie jeżeli nie będzie problemów z kontuzjami to ten skład musi być sam z siebie lepszy za kilka lat niż teraz, a jeszcze do tego picki dojdą

Z Lamelo byśmy byli tacy jacy jesteśmy, a po tym trejdzie jest szansa długofalowo ulepić z tego coś co ma ręce i nogi i sie konceptualnie dodaje, ja doceniam takie ryzyko

Dodano po 1 minucie 48 sekundach:
Center był potrzebny na gwałt, a ten chłop ma potencjał
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 14731
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: 022 wwr

Re: NBA

Post autor: zemsta1camzata »

ten chłop ma 27 lat już xd
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 3086
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: NBA

Post autor: Mietek »

ale w żadnej drużynie nie miał tak ważnej roli jak w Hornets będzie miał, może rozkwitnąć dzięki temu
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 15719
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

mielismy
dostaniemy
mamy
chciałem tradeować
byśmy byli
I jaki będzie teraz wasz cel na ten sezon?
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 3086
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: NBA

Post autor: Mietek »

Rozwijać ekipe, zgrywać się, grać coraz lepszą koszykówkę

Mamy dobrego trenera, który wie czego chce, trust the process
ODPOWIEDZ