Livescore Mundial 2026
Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337
Re: Livescore Mundial 2026
dzisiaj juz pyknie połowa spotkań na tym mundialu ehhh i tak to jest
#freefromage
Re: Livescore Mundial 2026
Bośniacy ewidentnie oglądają mundialowe mecze, bo walą z dystansu jak szaleni
Re: Livescore Mundial 2026
beznadziejnie czyta się takie prawdy
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
Re: Livescore Mundial 2026
ebola już spierdolił setkę 
Re: Livescore Mundial 2026
Alejś to zepsuł Ebolo
Re: Livescore Mundial 2026
jak on tego nie strzelił 
- qualite_de_schizoide
- Posty: 2395
- Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19
Re: Livescore Mundial 2026
Ale głupi Kanadyjczyk xd wykopał mu piłkę i jeszcze pretensje ze kopa dostał
Na zdrowie dzieciak niech kapie
Chcę tu i teraz, bo znudziło mi się kurwa czekanie łapiesz?
Chcę tu i teraz, bo znudziło mi się kurwa czekanie łapiesz?
Re: Livescore Mundial 2026
Katar najgorszy chyba na tym mundialu
Re: Livescore Mundial 2026
już powinno być 2:2 xD
Re: Livescore Mundial 2026
ogolnie za duzo tych band patałachów, a mówie to jako fan egzotyki
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
to początek drogi do elegancji
Re: Livescore Mundial 2026
A ludzie nadal będą Vargasa hejtować
Dodano po 10 minutach 58 sekundach:
A ten Manzambi zaraz gdzieś pójdzie wysoko, chociaż tu akurat szmata
Dodano po 10 minutach 58 sekundach:
A ten Manzambi zaraz gdzieś pójdzie wysoko, chociaż tu akurat szmata
Re: Livescore Mundial 2026
nie no baller ten manzambi, narazie young star of tournament
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
to początek drogi do elegancji
Re: Livescore Mundial 2026
Szwajcarzy zupełnie inna ekipa od kiedy stary dobry Vargas został wpuszczony w meczu z Bośnią oraz Manzambi również
Re: Livescore Mundial 2026
Kanada nie istnieje 
Re: Livescore Mundial 2026
Pierwszy z grupy B gra w czwartek dopiero a drugi już w niedzielę?
IT’S COMING HOME

Re: Livescore Mundial 2026
kosmiczna różnica w jakości między Bośnia, a Katarem, ale w ogóle mnie tu 2:2 nie zdziwi, na huj nie strzelacie boszniacy????




-(1).gif)




