VNM

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: VNM

Post autor: 2rzyn »

Powinien sobie te morde zoperowqc wtedy jak juz mial hajs. Nawijal o tym zetego nie zrobil bo stracil y tozsamosc. Dzis jak juz nikt nie wie ze on byl raperem bardziej mu ten krzywy ryj przeszkadza niz pomaga imo. I tu sie nie nasmiewam tylko serio moze to byc problem u niego. Typ po 40tce, poznaje panne, ta mu zaglada pod kudly brody i GAD DEMYT ale ujebana japa. Do tego tym z jakims bipolarem przejebany przez narkotyki i swoje ego. No z prostym ryjem moglby zaczac od nowa
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2474
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: VNM

Post autor: igorzastyy »

Ale to ciekawe akurat podejście i innowacyjne w polskim rapie. Do tej pory polscy raperzy jak Quebo chwalili się, że zakryli blizny tatuażami. VNM wiele lat miał w to wbite, ale zapuścił brodę. Więc czy przypadkiem jednak tej tożsamości pod brodą nie zatracił? Czy brodę można traktować jak tatuaż w sensie symbolicznym? Uważam że tak.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: VNM

Post autor: 2rzyn »

Broda nie do konca zalatwia sprawe bo ma tak dziwnie ware zszytą
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 4196
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: VNM

Post autor: Jasek »

igorzastyy pisze: 21 cze 2026, 15:56 Quebo chwalili się, że zakryli blizny tatuażami
VNM to by zaliczył glowup jakby dziary zakrył blizną, przejebane są
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
Ema
Posty: 873
Rejestracja: 16 maja 2019, 23:19

Re: VNM

Post autor: Ema »

W którym numerze vnm płakał, że będzie musiał iść do normalnej roboty ? Pamięta ktoś ?
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 5743
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: VNM

Post autor: Piters »

Teraz mega jest bo mam ludzi, którzy chcą mnie słuchać
Ale też jest tu ich mniej niż było ich kiedyś i wiesz co jeśli nie będzie ich w ogóle tutaj
Widzę jak w korpo gdzieś mnie tam biorą na wakat
40-letni typ, co pracował 3 lata
Widzę siebie jak w dresie słucham audiobooków w parkingowej budce bez klimy


kurwa aż musiałem poszukać bo tez mi coś świtało, ale nie jestem pewien czy to to, wydaje mi sie ze było coś innego
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
v3sp347ine
Posty: 74
Rejestracja: 20 kwie 2026, 19:33

Re: VNM

Post autor: v3sp347ine »

Nie. W Autonomii nawijał, że chuj, udało się przeżyć lockdowny, ale jakby robił w gastro to nie byłoby tak fajnie. No, ale z jednej strony to się nie dziwię, że tak leciał w tym tracku. Chłop ma zerowe pojęcie o "normalnej" robocie, przez naście lat żył ponad stan i wyobraź sobie, że ktoś taki trafia, nie wiem, na produkcję xD
Jezus Maria, styl jak krezus
Awatar użytkownika
Karkovsky
Posty: 567
Rejestracja: 02 maja 2019, 15:42

Re: VNM

Post autor: Karkovsky »

Jasek pisze: 21 cze 2026, 16:27
igorzastyy pisze: 21 cze 2026, 15:56 Quebo chwalili się, że zakryli blizny tatuażami
VNM to by zaliczył glowup jakby dziary zakrył blizną, przejebane są
:lol: :lol:

Moim zdaniem też mógł se to zoperować jak miał hajs, trochę za bardzo zafiksowany jest na tym punkcie
Awatar użytkownika
v3sp347ine
Posty: 74
Rejestracja: 20 kwie 2026, 19:33

Re: VNM

Post autor: v3sp347ine »

W jego przypadku tj. operacja ratowania życia, bo nowotwór, zoperowaliby mu to za friko.
Jezus Maria, styl jak krezus
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 3689
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: VNM

Post autor: kapper1 »



dla potomnych
Awatar użytkownika
bylerymdorymu
Posty: 134
Rejestracja: 27 mar 2026, 22:20

Re: VNM

Post autor: bylerymdorymu »

v spoko raper, mam nadzieję, że z powrotem może wynajmować powyżej parteru
CEO
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333

SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156

Sociale:
https://www.youtube.com/@TakiJedenKrzysztof
Awatar użytkownika
kkthx
Posty: 68
Rejestracja: 17 maja 2026, 11:15

Re: VNM

Post autor: kkthx »

2rzyn pisze: 20 cze 2026, 23:01 On nie mial nic do gadania akurat. Nie dosc ze wynajmowal to mieszkanie od niej, to jak spadla mu popularnosc w dupe go kopla i kazala wypierdalac xD typ zostal bez baby, bez mieszkania, bez kariery
To był jego wynajmowany kwadrat za 4k jak Ultra HD. Miał je na długo przed tym związkiem.

Obrazek
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 4972
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: VNM

Post autor: Moltisanti »

Przynajmniej nie mozna mu zarzucić ze jego wersy szybko się dezaktualizują

Sorry ze odkładam dla nas na jebane M4
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2474
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: VNM

Post autor: igorzastyy »

Niech se pojedzie do UK i zapierdala na rowerze po autostradzie M4
Awatar użytkownika
v3sp347ine
Posty: 74
Rejestracja: 20 kwie 2026, 19:33

Re: VNM

Post autor: v3sp347ine »

FauEnEm przeżywa katusze, bo w stolicy 37 stopni. Ale wstał rano i jest git. Naprawdę, chciałbym w jego wieku mieć umiejętność cieszenia się byle gównem.
Jezus Maria, styl jak krezus
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2474
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: VNM

Post autor: igorzastyy »

Ciało człowieka ma między 36 a 37, więc nie bardzo rozumiem na co on narzeka
Awatar użytkownika
Malloy
Palma w Kali
Posty: 5925
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: VNM

Post autor: Malloy »

Nie no facet jak już ma pod 37 stopni to jest wstęp do umierania, żaden stan podgorączkowy, tu zaczyna się walka o życie
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Awatar użytkownika
v3sp347ine
Posty: 74
Rejestracja: 20 kwie 2026, 19:33

Re: VNM

Post autor: v3sp347ine »

Preorder płyty FAUENEMPIERDOLNIJTOMARKEREM w lipcu. (hot informacja).

No, ale tak serio, ciekaw jestem czy nagrał coś dobrego przez te 5 lat, co go nie było. Usłyszałby chłop takie EDKT 2, ale nie ma chuja raczej.
Jezus Maria, styl jak krezus
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17499
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: VNM

Post autor: oldschool »

Przecież podobna płyta do EDKT byłaby asluchalna w 2k26, oryginał się broni w większości sentymentem.
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2474
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: VNM

Post autor: igorzastyy »

Czekam na utwór Fan 4, gdzie dwa stadiony narodowe, zostaną zastąpione dwoma stadionami Lublinianki, bo tyle osób pewnie to sprawdzi, w tym ja.
ODPOWIEDZ