Ekstraklasa

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto się zdupcy z ligi?

Arka
17
30%
Cracovia
4
7%
Lechia
10
18%
Motor
2
4%
Piast
8
14%
Widzew
15
27%
 
Liczba głosów: 56

Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 21240
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Ekstraklasa

Post autor: wujot »



to nieźle
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 18863
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: droga jest stąd do ronda

Re: Ekstraklasa

Post autor: eddy_wata »

Najlepiej dla legii by się stało jakby spadli i ktoś konkretny mógł za normalnie pieniądze ją kupić. Klub ruina obecnie
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 9506
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Ekstraklasa

Post autor: mateko »

Oficjalnie. Nowym trenerem Wisły Płock został Adam Majewski. Płocczanin, wychowanek naszego klubu podpisał kontrakt ważny do 30 czerwca 2028 roku z możliwością przedłużenia współpracy o kolejny sezon

Trenerze, witamy ponownie na pokładzie i życzymy sukcesów z Nafciarzami!
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 21240
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Ekstraklasa

Post autor: wujot »

gruby zwolnił trenera Pogoni Szczecin, no kurwa najlepszy czas na zmiany :lol: Nsame już w Szczecinie



Marek już zwątpił :lol:
Awatar użytkownika
potter
Posty: 14960
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ekstraklasa

Post autor: potter »

Pogoń zwolniła trenera
Awatar użytkownika
CL500
Posty: 2389
Rejestracja: 01 gru 2022, 10:24
Lokalizacja: Sentinel Północny

Re: Ekstraklasa

Post autor: CL500 »

Oscar Garcia z Ajaxu będzie nowym trenerem
MalinowyJogurt 2
Awatar użytkownika
kr0pka
sauna freak
Posty: 6997
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Ekstraklasa

Post autor: kr0pka »

Brzmi super, oby otaczał go odpowiedni mental
nic na potem
Awatar użytkownika
joey
Posty: 7008
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

zwijamy się, zwijamy.

a JP super człowiek + potencjał na koronę króla strzelców, jeśli dopisze zdrowie
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
insane
Posty: 2150
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Ekstraklasa

Post autor: insane »

And what are your long-term goals for Legia?

My long-term vision as owner of Legia stands on two pillars: sporting dominance and comprehensive organizational growth.
wszystko idzie zgodnie z planem pana darka
Awatar użytkownika
joey
Posty: 7008
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »



no żaden ronaldinho
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 21240
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Ekstraklasa

Post autor: wujot »

Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2402
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Ekstraklasa

Post autor: igorzastyy »

W tych wszystkich seriach guess the footballer na YT, by nie doszedł do finału nawet
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 5608
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Ekstraklasa

Post autor: gogi »

Kornel Lisman z ławki Lecha do Venezii za 2 miliony euro.
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1521
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Ekstraklasa

Post autor: stranger »

Makarony nie uczą się na błędach
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 8420
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

gogi pisze: wczoraj, 19:54 Kornel Lisman z ławki Lecha do Venezii za 2 miliony euro.
*Z kanapy w rehasporcie, transfer tysiąclecia imo :bowdown:
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 9398
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Ekstraklasa

Post autor: FruitOffTheWall »

stranger pisze: wczoraj, 20:20 Makarony nie uczą się na błędach
w poprzednim okienku przyborek poszedł do napoli xD

torry yegbe wyglada jak zabijaka xd
rip zioloziolo
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti

owoc dziwko może wszystko
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1521
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Ekstraklasa

Post autor: stranger »

Do Lazio a nie Napoli ale no dobry przykład. Powinniśmy ich w pakietach wysyłać
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 8420
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

jak się po marchwinskim nie nauczyli, to nie nauczą się już nigdy - masz frajera to go duś, wyciskaj przeróżne spezie i salernitany, aż zbankrutują bądź popadną w niebyt trzeciego poziomu rozgrywkowego
ODPOWIEDZ