Ekstraklasa
Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337
Re: Ekstraklasa
Najlepiej dla legii by się stało jakby spadli i ktoś konkretny mógł za normalnie pieniądze ją kupić. Klub ruina obecnie
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
to początek drogi do elegancji
Re: Ekstraklasa
Oficjalnie. Nowym trenerem Wisły Płock został Adam Majewski. Płocczanin, wychowanek naszego klubu podpisał kontrakt ważny do 30 czerwca 2028 roku z możliwością przedłużenia współpracy o kolejny sezon 
Trenerze, witamy ponownie na pokładzie i życzymy sukcesów z Nafciarzami! 


Re: Ekstraklasa
gruby zwolnił trenera Pogoni Szczecin, no kurwa najlepszy czas na zmiany
Nsame już w Szczecinie
Marek już zwątpił
Marek już zwątpił
Re: Ekstraklasa
zwijamy się, zwijamy.
a JP super człowiek + potencjał na koronę króla strzelców, jeśli dopisze zdrowie
a JP super człowiek + potencjał na koronę króla strzelców, jeśli dopisze zdrowie
trójkąt bermudzki wola mokotów
Re: Ekstraklasa
wszystko idzie zgodnie z planem pana darkaAnd what are your long-term goals for Legia?
My long-term vision as owner of Legia stands on two pillars: sporting dominance and comprehensive organizational growth.
- igorzastyy
- Posty: 2402
- Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57
Re: Ekstraklasa
W tych wszystkich seriach guess the footballer na YT, by nie doszedł do finału nawet
Re: Ekstraklasa
Kornel Lisman z ławki Lecha do Venezii za 2 miliony euro.
Re: Ekstraklasa
Makarony nie uczą się na błędach
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Re: Ekstraklasa
*Z kanapy w rehasporcie, transfer tysiąclecia imo
- FruitOffTheWall
- Posty: 9398
- Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24
Re: Ekstraklasa
w poprzednim okienku przyborek poszedł do napoli xD
torry yegbe wyglada jak zabijaka xd
rip zioloziolo
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
owoc dziwko może wszystko
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
owoc dziwko może wszystko
Re: Ekstraklasa
Do Lazio a nie Napoli ale no dobry przykład. Powinniśmy ich w pakietach wysyłać
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Re: Ekstraklasa
jak się po marchwinskim nie nauczyli, to nie nauczą się już nigdy - masz frajera to go duś, wyciskaj przeróżne spezie i salernitany, aż zbankrutują bądź popadną w niebyt trzeciego poziomu rozgrywkowego
-(1).gif)











