Tede - Esende Mylffon (2006) / Reedycja 2CD Hałas (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
JANPALONY
Posty: 309
Rejestracja: 18 mar 2021, 20:26

Re: Tede - Esende Mylffon (2006) / Reedycja 2CD Hałas (2020)

Post autor: JANPALONY »

już się dalem nabrać na xxende myllfon, nic mu nie płacę więcej
Awatar użytkownika
Haczapurjan
Posty: 5475
Rejestracja: 28 lip 2025, 12:50

Re: Tede - Esende Mylffon (2006) / Reedycja 2CD Hałas (2020)

Post autor: Haczapurjan »

Dobra uległem.

Nowe kawałki to:
-PGA Tour - kawałek o graniu w golfa, bez szału, ale w miarę ok poskładane
-NWJ Boyz To - jakieś typy na ficzuringu, jeden to jakiś młokos i….dobra jednak tylko ten jeden typ, relacjonuję IRL, żeby nic mi nie umknęło. Kawałek na pewno z większym repeat value niż poprzedni, całkiem mi siedzi, trochę vibe Armii Wielkie Jol
-Tut Turu - fajny bit nawet, ale nawijka jakaś ciężka
-Rap to towar - taki letniaczkowy vibe, ale wycie na refrenie to dla mnie hard pass, swoją drogą nie wiem kto to kurwa wyje, myślałem, że Abel w pierwszej chwili, ale to chyba ten Yottsu xD
-Tedenovelive - z tego bym chciał instrumental, fajnie siedzi, chociaż zmarnowany na nawijkę o lajwach z przydupasami, no ale cóż
-Zamxxnij Pysk - skit z Psychostachem, gdzie jest follow-up do słynnego telefonu, gdzie Tede jest informowany, że Nowatur dołączył do beefu. Kogoś dissuje, tzn. na pewno Wini jest zahaczany, ale co do drugiego to chyba Numer Raz. Ale nie wiem, ktoś musi to zweryfikować, bo nie mam czasu analizować lyricsów, oglądam „Na Wspólnej”
-Kup se - dobre gówno, arabski bit
-Plask (screwed & chopped) - straszne gówno, nawijane głosem Buhha

Podsumowując - 20 złotych spuszczone w kiblu
Awatar użytkownika
panpjotr
Posty: 25
Rejestracja: 23 lip 2020, 15:52

Re: Tede - Esende Mylffon (2006) / Reedycja 2CD Hałas (2020)

Post autor: panpjotr »

"Zamknij pysk" to odpowiedź na ostatnią rozmowę winiego i mesa
Awatar użytkownika
Haczapurjan
Posty: 5475
Rejestracja: 28 lip 2025, 12:50

Re: Tede - Esende Mylffon (2006) / Reedycja 2CD Hałas (2020)

Post autor: Haczapurjan »

Ten wariant też rozważałem
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2366
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Tede - Esende Mylffon (2006) / Reedycja 2CD Hałas (2020)

Post autor: igorzastyy »

panpjotr pisze: wczoraj, 21:19 "Zamknij pysk" to odpowiedź na ostatnią rozmowę winiego i mesa
Ty zdrowy jesteś? Przecież to odpowiedź do Onara
Awatar użytkownika
panpjotr
Posty: 25
Rejestracja: 23 lip 2020, 15:52

Re: Tede - Esende Mylffon (2006) / Reedycja 2CD Hałas (2020)

Post autor: panpjotr »

igorzastyy pisze: wczoraj, 21:21 Przecież to odpowiedź do Onara
Odpowiedź na co? Onar sie ostatnio coś wypowiadał na temat Tedego? Są tam wersy "jedno video, dwóch przegrywów" i "może Bulwa jebnie ci hiszpana" (xD) więc brzmi to jak odpowiedź na ostatnie video Winiego z Mesem gdzie podsumowują beef
Awatar użytkownika
Sionek
Posty: 545
Rejestracja: 05 sie 2025, 20:45

Re: Tede - Esende Mylffon (2006) / Reedycja 2CD Hałas (2020)

Post autor: Sionek »

igorzastyy pisze: wczoraj, 21:21
panpjotr pisze: wczoraj, 21:19 "Zamknij pysk" to odpowiedź na ostatnią rozmowę winiego i mesa
Ty zdrowy jesteś? Przecież to odpowiedź do Onara
Kolega pewnie pisze o tym nowym Zamknij Pysk
Awatar użytkownika
panpjotr
Posty: 25
Rejestracja: 23 lip 2020, 15:52

Re: Tede - Esende Mylffon (2006) / Reedycja 2CD Hałas (2020)

Post autor: panpjotr »

A dobra XD tak, chodziło o "Zamxxnij Pysk" z nowego Buhha
Awatar użytkownika
Sionek
Posty: 545
Rejestracja: 05 sie 2025, 20:45

Re: Tede - Esende Mylffon (2006) / Reedycja 2CD Hałas (2020)

Post autor: Sionek »

Lipa trochę, że z tej stronki Buhha nie można pobierać starych mixtapów, tylko są w streamingu. W bardzo dobrej jakości są wrzucone i fajnie byłoby zachować dla potomnych.
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2366
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Tede - Esende Mylffon (2006) / Reedycja 2CD Hałas (2020)

Post autor: igorzastyy »

A to przepraszam bardzo w takim razie. Niestety nie uznaję żadnego utworu z nowego Buhha, więc dla mnie Zamknij pysk jest jeden
Awatar użytkownika
Sionek
Posty: 545
Rejestracja: 05 sie 2025, 20:45

Re: Tede - Esende Mylffon (2006) / Reedycja 2CD Hałas (2020)

Post autor: Sionek »

WojtekSokol pisze: wczoraj, 21:43 DJ_BUHH_-_XXENDE_MYLFFON_HAŁAS-SLGWK
:bowdown: O stary, czy byłbyś tak miły i mógłbyś pobrać i wrzucić pozostałe mixatpy te darmowe?
Awatar użytkownika
WojtekSokol
Posty: 4
Rejestracja: wczoraj, 21:37

Re: Tede - Esende Mylffon (2006) / Reedycja 2CD Hałas (2020)

Post autor: WojtekSokol »

Nie chce mnie się, poza tym to nie jest nic specjalnego a szeroko dostępne ripy, czego dowodem jest to że SND z pierwszego Buhha jest ucięte na końcu jak w ripach dostępnych w necie czyli:
https://youtu.be/XBD4DjXOwF0?t=255

wersus jak jest na oryginalnym cedeczku dostępnym do zakupu wtedy pod landem jak tu
https://youtu.be/Kd_hoWfp5bY&t=255s
Awatar użytkownika
Dzonson
Posty: 812
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:45
Lokalizacja: WWA PRAGA

Re: Tede - Esende Mylffon (2006) / Reedycja 2CD Hałas (2020)

Post autor: Dzonson »

Czyli zajebali mp3 z jutubka od kanału TedeMixtapes i cyk fajrant
Jak suka klęczy, to nie trzymam się poręczy
Mój kutas nieporęczny jest bo wielki

RYM LAST FM
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2366
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Tede - Esende Mylffon (2006) / Reedycja 2CD Hałas (2020)

Post autor: igorzastyy »

Czyste złodziejstwo
Awatar użytkownika
burundi
Posty: 67
Rejestracja: 11 sie 2025, 11:09

Re: Tede - Esende Mylffon (2006) / Reedycja 2CD Hałas (2020)

Post autor: burundi »

Na djbuhh.pl wszystkie stare mikstejpy Buhha dostępne do odsłuchu za free :bowdown: ale se polecą klasyki pięknie:

"Masz masz zwiiidy masz masz zwiiidy"
"My wybrani Buhh nas wybrał, wracamy aby znów wygrać"
"Fresh jebie jak w stajniiii"

Aczkolwiek coś im się powaliło, bo zamiast "Jak w stajni" jest "HD Fotoplastikon", a w miejsce kawałka bodaj "Zajawka" jest właśnie "jak w stajni", dziwny fuck up.
ODPOWIEDZ