Tede
- mlodyperkez
- Posty: 2644
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39
Re: Tede
ahh ze ten TEOS nie wyszedl wtedy
mogl byc klasyczek z miejsca
Re: Tede
Obaj w szczycie formy wtedy, po wydaniu solowych klasyków, OSTR od zawsze jeden z lepszych producentów w tym kraju... no niewiele mogłoby wtedy pójść nie tak, byłby rozpierdolmlodyperkez pisze: ↑21 cze 2026, 12:54 ahh ze ten TEOS nie wyszedl wtedymogl byc klasyczek z miejsca
- Haczapurjan
- Posty: 5507
- Rejestracja: 28 lip 2025, 12:50
Re: Tede
No właśnie też miałem pytać o chuj chodzi z tym kolabo i w ramach czego to 
Re: Tede
Zielonego pojęcia nie mam. Nie oglądałem od dawna żadnego streamu ani programu w kanale zero, może tam mówił, ale na socialach nigdzie nie wspominał o tym w ostatnich tygodniach. Niemniej przyjemny utwór, mi się podoba. I wokal aż dziwnie dobrze brzmi. Da się zrozumieć wszystko ładnie i nie wydaje się taki zdarty. Może miksował ktoś kto się zna. Dawno tak dobrze nie brzmiał.Haczapurjan pisze: ↑22 cze 2026, 1:02 No właśnie też miałem pytać o chuj chodzi z tym kolabo i w ramach czego to
- Haczapurjan
- Posty: 5507
- Rejestracja: 28 lip 2025, 12:50
Re: Tede
To prawda, brzmi lepiej niż na XeXende
- marmolad_k2
- Posty: 6644
- Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Re: Tede
Może jest fanką i to było jej marzenie z dzieciństwaHaczapurjan pisze: ↑22 cze 2026, 1:02 No właśnie też miałem pytać o chuj chodzi z tym kolabo i w ramach czego to![]()
- Haczapurjan
- Posty: 5507
- Rejestracja: 28 lip 2025, 12:50
Re: Tede
Myślisz, że chciała być Mylffonicą z XeXende?
Ja co prawda może nie zmylffoniłem się sowicie, ale myślę, że przyzwoicie już tak
Ja co prawda może nie zmylffoniłem się sowicie, ale myślę, że przyzwoicie już tak
- Haczapurjan
- Posty: 5507
- Rejestracja: 28 lip 2025, 12:50
Re: Tede
A no to już wiadomo.
Aż się przypominają czasy współpracy ze Spritem hehe
Aż się przypominają czasy współpracy ze Spritem hehe
- gods bidness
- Posty: 5164
- Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12
Re: Tede
Chujowe to strasznie, no i na płycie lepiej brzmi, tu znowu brzmi jak robot. O dziwo lepiej to brzmi na laptopie niż na czymś lepszym, bo słabiej robota słychać.
- Haczapurjan
- Posty: 5507
- Rejestracja: 28 lip 2025, 12:50
Re: Tede
Ciekawe czy obcinał wzrokiem Pośnikową i jej walory
Nawet jeśli flak, to wilk może stracić zęby, ale nie apetyt
Nawet jeśli flak, to wilk może stracić zęby, ale nie apetyt
- igorzastyy
- Posty: 2395
- Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57
Re: Tede
Czyli Tede posuwał Julię Pośnik po wcześniejszym spożyciu Polo Coli? Jest przekaz











