VNM

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 4965
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: VNM

Post autor: Moltisanti »

Fajna dyskusja pod tym jego najwazniejszym statementem w zyciu na fb

Pan Damian: Chłop średnio raz w miesiącu jest na szczycie lub na dnie. Niezłego idola sobie w młodości wybrało wielu z nas. I dlatego drogie dzieci trzeba się dziesięć razy zastanowić zanim sięgniecie po używki!

VNM gaddemyt: Damianie :) Nie masz absolutnie zielonego pojęcia o tym czego doświadczyłem i z czego wyszedłem bo sam nie mogę o tym mówić publicznie ze względu na własne bezpieczeństwo więc jeżeli przybierasz taką retorykę, że „coś tam używki” to opuść proszę ten profil na zawsze, tak będzie lepiej zarówno dla mnie jak i dla Ciebie, życzę Ci wszystkiego dobrego!


Brzmi to jak z generatora losowych opisów stanu emocjonalnego rapera VNM
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11426
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: VNM

Post autor: 2rzyn »

Vnm cymbal i klamca jebany bezmozgi. Damianka poprosil o opuszczenie profilu, mnie to wyjebal na bana zaplakany jak mu napisalem ze sie w bicie nie miesci przyjebaniec
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 4965
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: VNM

Post autor: Moltisanti »

Noo chlop buduje sobie wyobrażenie o własnej osobie, wymysla jakies problemy niemalże na miarę spozniajacego sie tramwaju zeby usprawiedliwić sobie pewne rzeczy, po czym jak ktos dotknie tej jego kruchej bańki to fał panicznie usuwa takiego delikwenta ze swojego życia. Chyba klasyk u tych wszystkich nawroconych, oswieconych ludzi.
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
v3sp347ine
Posty: 56
Rejestracja: 20 kwie 2026, 19:33

Re: VNM

Post autor: v3sp347ine »

Mam wrażenie, że lata pizgania koko i emdijemej, nieraz na raz, bo wtedy jest przyjemniej. Plus hektolitry wychlanego alko teraz robią swoje. No i te antydepresanty, które baran wrzuca w siebie bez konsultacji z psychiatrą, co nawijał u Mesa. Wyżej ktoś tam pisał, że VNM w peaku by się brechtał z tego aktualnego i to prawda. Ciekawe czy na nowej płycie też będzie pierdolił o tym, że Paschalska go uratowała i mu zmieniła spojrzenie na świat.
Jezus Maria, styl jak krezus
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11426
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: VNM

Post autor: 2rzyn »

No to niezła ukleja rozmemłana bedzie jesli tak nawinie. Ruda paszteciara z kudlami bobrzymi miedzy udziskami i smrodem z ryja ciagle mu skacze w pustej bani? Mogl jej jeszcze dziecko strzelic, zeby dopelnic parodie ktora nazywa swoim zyciem
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
Awatar użytkownika
v3sp347ine
Posty: 56
Rejestracja: 20 kwie 2026, 19:33

Re: VNM

Post autor: v3sp347ine »

Ta, jak se posłuchasz paru tracków po CTDN to nadal pierdoli, że za nią tęskni itd. To nie wiem na chuj się z nią rozstawał xD No ja też kiedyś za byłą płakałem, ale miałem 17 lat, nie 42. No gość jest tak nieprzystosowany do życia jako dorosła osoba, że aż przykro się na to patrzy. I nie wyobrażam sobie go w roli ojca.
Jezus Maria, styl jak krezus
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11426
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: VNM

Post autor: 2rzyn »

On nie mial nic do gadania akurat. Nie dosc ze wynajmowal to mieszkanie od niej, to jak spadla mu popularnosc w dupe go kopla i kazala wypierdalac xD typ zostal bez baby, bez mieszkania, bez kariery
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
Awatar użytkownika
v3sp347ine
Posty: 56
Rejestracja: 20 kwie 2026, 19:33

Re: VNM

Post autor: v3sp347ine »

Kojarzę, że tam mieszkali na jej chawirze. No, ale wydaje mi się, że on ją zostawił. Ruda kiedyś pisała, że wybrał życie bez niej, a on coś tam kiedyś pierdolił na jakimś live, że to wyszło z jego strony. Albo mi się coś pierdoli xD No tak czy inaczej. Ile. Kurwa. Można.
Jezus Maria, styl jak krezus
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2330
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: VNM

Post autor: igorzastyy »

Moltisanti pisze: 20 cze 2026, 22:35 Nie masz absolutnie zielonego pojęcia o tym czego doświadczyłem i z czego wyszedłem bo sam nie mogę o tym mówić publicznie ze względu na własne bezpieczeństwo
Może leczenie pomogło i przestał myśleć, że zielone ludziki patrzą ze spodka przez szybę, wymknął się im
Awatar użytkownika
v3sp347ine
Posty: 56
Rejestracja: 20 kwie 2026, 19:33

Re: VNM

Post autor: v3sp347ine »

Igor jak zwykle z garścią faktów. Klasyk. Na początku nie zwróciłem uwagi, ale o chuj mu chodzi z tym własnym bezpieczeństwem xD
Jezus Maria, styl jak krezus
Awatar użytkownika
Mizter
Posty: 1085
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:46
Lokalizacja: wwa

Re: VNM

Post autor: Mizter »

pewnie komuś wisiał kasę za pare toreb dziada dostał za to kilka smsow i narobił sobie filmu w głowie ja pierdole xD

Dodano po 16 minutach 1 sekundzie:
pościgi strzelaniny skurwysyny to nie film
🌴 latinogang 🌴

#freefromage
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2330
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: VNM

Post autor: igorzastyy »

To musi być coś mocniejszego niż brak możliwości wejścia do komunikacji miejskiej, ale pewnie nie na tyle mocnego, by przeciętny człowiek jakoś specjalnie się tym przejął. Stawiam finalnie na likwidację tej budki z zapiekankami na placu Marceliny Zawiszy. To musiało być dla niego bardzo ważne miejsce. Może zadarł z nowymi najemcami lokalu.
Awatar użytkownika
kociao
Posty: 725
Rejestracja: 25 paź 2019, 19:09

Re: VNM

Post autor: kociao »

Naliczył go zapiekankowy zaiks
Co powiedziałabyś na nockę u mnie?
Mógłbym Ci kupić bardzo ładną suknię
Za kolejnym razem już jakoś pójdzie
Bo lubisz pieniądze, a ja pieniędzmi się zajmuję głównie
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: VNM

Post autor: Burak »

Dołącz do naszej firmy: viewtopic.php?t=13333
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17464
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: VNM

Post autor: oldschool »

Karuzela treści, która można streścić w trzech zdaniach.
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11426
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: VNM

Post autor: 2rzyn »

Kurwa .ordy damn dzisiaj wyszedlem z bloku po jogurt, ostatni raz wychodzileem z bloku z takim luzem w 1997 jak mnie mama wyslala po jogurt wlasnie (daaaam nie ma zbiegu okolicznosci, sa znaki) i ten jogurt smakuje mi dzis dokladnie jak wtedy kiedy jakdlem go po raz ostatni a bylo to w 2001 jak jeszcze byly w sklepie, dzis jest 2026i od 11 miesiecy ten jogurt jest znowu dostepny daaaaamn, czyli od 2025rkiedyto moje zycie bylo w rozsypce, a dzis dokladnie mija 11 miesiecy od kiedy zaczalem nosic niu balansy zamiast air forsów, ktore pierwszy raz mialem na nogach w 2004. Dzis jestem turbo szczesliwy bo moje stopy czuuja sie jak wtedy w 1995 na wakacjach u wuja zbycha ktory umarl 15.12 dokladnie 20 lattemu, i to jestwlasnie data wyjscia mojego nowego albumu dojebanego ktory wyjdzie tez 15 grudnia TEEEEGO ROKU daaaamn. Kurwa ale ten jogurt zajebisty, polecam.

#jogobela
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
Awatar użytkownika
Karkovsky
Posty: 556
Rejestracja: 02 maja 2019, 15:42

Re: VNM

Post autor: Karkovsky »

Vnm proszę nie zmieniaj się ziomeczku, mordeczko koluniu rób swoje dalej gad demmyt twoje życie to nie jebajka raz na szczycie raz na dnie i tak w kółko można by trylogie bogatej w niebanalne historie biografii zapisać. Ten temat dostarcza niesamowitej rozrywki jak niedawno temat o beefie Mesa z Tede
Awatar użytkownika
Malloy
Palma w Kali
Posty: 5811
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: VNM

Post autor: Malloy »

Nie wiem, są we mnie dwa wilki, jeden mówi to co nie pamiętam który kolega napisał że props dla każdego, kto nie jest npc tylko głównym bohaterem swojego życia i tak żyje, drugi mówi, że jednak po 40tce jakiś poziom trzeba zachować, przynajmniej by wypadało
Ostatnio zmieniony 21 cze 2026, 13:20 przez Malloy, łącznie zmieniany 1 raz.
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17464
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: VNM

Post autor: oldschool »

Dla mnie props dla każdego kto żyje jak chce w obojętnie jakim wieku i jest szczęśliwy, ale VNM się szczęśliwy nie wydaje, raczej bardzo pogubiony.
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 5673
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: VNM

Post autor: Prez »

otoz to, jak wszystkich wokol musisz ciagle przekonywac i przypominac im ze jestes szczesliwy, to nie jestes szczesliwy
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
Raperzy, choć lecą okropnie, wszędzie się pchają
Jedyne co robią wielokrotnie, to mnie wkurwiają
ODPOWIEDZ