Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
Ten dziad z Czech to jakaś chyba społeczna inicjatywa wsparcia dla ludzi bezrobotnych po 65+
najgorszy zespół mundialu jak nic, żal patrzeć na Pepikow
najgorszy zespół mundialu jak nic, żal patrzeć na Pepikow
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
Koubek jest starszy od Engela xd
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
Fajnie, że gospodarze dobrze przygotowani na mundial pod względem piłkarskim, może to nie będzie tak że daleko zajdą, ale przynajmniej bez wstydu.
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
Jak USA nie powtórzy przynajmniej sukcesu gospodarzy z 2018 to kompromitacja będzie imo, bo maja mocniejsza w huj pakę a i poziom raczej słabszy niż wtedy jak Francja była w turbogazie, mocna Belgia, Brazylia, Chorwacja
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
a Aguirre także prowadził Meksyk równolegle do Engela w 2002, to jest dopiero pojebany fakt
AND NOW I'M IN A SHARK TANK
RAP GAME TOM HANKS
RAP GAME TOM HANKS
- rozklad_gaussa
- Posty: 3395
- Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
- Lokalizacja: siedziba siemano soprano records
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
Spoiler
Twórca wątku Civil War w USA na forum cohones. Chcesz dymy? Zapraszam.
free fromage
free fromage
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
Czyli na stare zasady byśmy byli właśnie w połowie mundialu, a tu osiem dni za nami dopiero i nawet 1/3 to jeszcze nie jest
- zemsta1camzata
- Posty: 14657
- Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
- Lokalizacja: 022 wwr
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
szacun dla turków, że w takim formacie i w takiej grupie po dwóch meczach już mają fajrant 
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
za nogawką ukryta jest maczeta
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
szkoda mi turasów, bo to naprawde fajna ekipa, co pokazali na euro. no cusz.
wraz z biegiem meczów egipcjanie skradli mi serce w meczu z belgią, dobre wariaty, nieslusznie podwazalem sile topowych klubow z egiptu, bo ci pilkarze naprawde niczym nie odstaja w jakosci od klasy sredniej europejskiej. kupilem marmousha za dzeko i bede sledzil poczynania uwaznie
wraz z biegiem meczów egipcjanie skradli mi serce w meczu z belgią, dobre wariaty, nieslusznie podwazalem sile topowych klubow z egiptu, bo ci pilkarze naprawde niczym nie odstaja w jakosci od klasy sredniej europejskiej. kupilem marmousha za dzeko i bede sledzil poczynania uwaznie
AND NOW I'M IN A SHARK TANK
RAP GAME TOM HANKS
RAP GAME TOM HANKS
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
skoro turasom się nie udał mundial, to chciałbym, aby chociaż belgia się ogarnęła kurde. ja wiem, że ta kadra już memiczna jest, aczkolwiek sympatia do kdb, tielemansa, czy doku ballera bierze górę. może z lakaką na szpicy coś powalczą jeszcze, bo ogólnie kiepsko z faraonami to wyglądało. btw ulice nigdy nie zapomną hazarda 2018
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
Tegoroczny mundial to realizacja programu "piłka nożna - spać nie można". Trzymajcie się tam, mundialowe świry.
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
kurwy jebane faulujące z grymasem na twarzy pultające się do sędziego, życze tak poteznego wpierdolu i upokorzenia belgii jak nikomu na tym mundialu zwłaszcza de cuyperowi zeby ktoś go ośmieszył2do5 pisze: ↑20 cze 2026, 13:39 skoro turasom się nie udał mundial, to chciałbym, aby chociaż belgia się ogarnęła kurde. ja wiem, że ta kadra już memiczna jest, aczkolwiek sympatia do kdb, tielemansa, czy doku ballera bierze górę. może z lakaką na szpicy coś powalczą jeszcze, bo ogólnie kiepsko z faraonami to wyglądało. btw ulice nigdy nie zapomną hazarda 2018
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
to początek drogi do elegancji
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
no ja wiem, też mnie wkurwiał ten pretensjonalny ryj doku np, ale może po prostu niech zacznie gotować i wybaczone będzie d(-_-)b
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
ja jedyne co dobrego zycze belgom to żeby lukaku się dobrze pokazał, bo mi go aż szkoda jesli chodzi o zawodzenie i permanentnego pecha na mundialach i euro xd
AND NOW I'M IN A SHARK TANK
RAP GAME TOM HANKS
RAP GAME TOM HANKS
- ConeyIsland
- Posty: 6066
- Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
- Lokalizacja: łódzkie
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
A mi go nie szkoda bo za każdym razem jak ktoś mu nie poda to macha łapami. A jak ktoś mu podaje to on nie strzela xD
-
genocidegeneral
- Posty: 11711
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
"A cop yells, "do not run I will [in the future] shoot!" This phrase is meaningless to the nigger. In the nigger's mind he has two choices: be detained by the cops, or run and be free."
Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)
ale kosmiczny zestaw hujni jest po dwóch dzisiejszych meczach











