Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

travis1
Posty: 671
Rejestracja: 24 mar 2021, 11:09

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Post autor: travis1 »

Ten dziad z Czech to jakaś chyba społeczna inicjatywa wsparcia dla ludzi bezrobotnych po 65+
najgorszy zespół mundialu jak nic, żal patrzeć na Pepikow
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 8412
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Post autor: mql »

Koubek jest starszy od Engela xd
Awatar użytkownika
potter
Posty: 14917
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Post autor: potter »

Fajnie, że gospodarze dobrze przygotowani na mundial pod względem piłkarskim, może to nie będzie tak że daleko zajdą, ale przynajmniej bez wstydu.
Awatar użytkownika
baqlashan
Posty: 8030
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: mentalne średniowiecze

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Post autor: baqlashan »

Jak USA nie powtórzy przynajmniej sukcesu gospodarzy z 2018 to kompromitacja będzie imo, bo maja mocniejsza w huj pakę a i poziom raczej słabszy niż wtedy jak Francja była w turbogazie, mocna Belgia, Brazylia, Chorwacja
jajca pisze: 16 maja 2024, 17:04 za te punkty na kurniku trzeba dusić ofiary
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 5081
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Post autor: sebring »

mql pisze: 18 cze 2026, 21:29 Koubek jest starszy od Engela xd
a Aguirre także prowadził Meksyk równolegle do Engela w 2002, to jest dopiero pojebany fakt
AND NOW I'M IN A SHARK TANK
RAP GAME TOM HANKS
Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 3395
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: siedziba siemano soprano records

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Post autor: rozklad_gaussa »

Spoiler
ale celinka ze spidem tancza tej :joint:
Twórca wątku Civil War w USA na forum cohones. Chcesz dymy? Zapraszam.

free fromage
Awatar użytkownika
baqlashan
Posty: 8030
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: mentalne średniowiecze

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Post autor: baqlashan »

jordan robi koszulki repce brazylii? wtf
jajca pisze: 16 maja 2024, 17:04 za te punkty na kurniku trzeba dusić ofiary
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 14714
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Post autor: FLoo »

Polecam

IT’S COMING HOME 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Awatar użytkownika
potter
Posty: 14917
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Post autor: potter »

Czyli na stare zasady byśmy byli właśnie w połowie mundialu, a tu osiem dni za nami dopiero i nawet 1/3 to jeszcze nie jest
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 14657
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: 022 wwr

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Post autor: zemsta1camzata »

szacun dla turków, że w takim formacie i w takiej grupie po dwóch meczach już mają fajrant :lol:
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 5081
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Post autor: sebring »

szkoda mi turasów, bo to naprawde fajna ekipa, co pokazali na euro. no cusz.
wraz z biegiem meczów egipcjanie skradli mi serce w meczu z belgią, dobre wariaty, nieslusznie podwazalem sile topowych klubow z egiptu, bo ci pilkarze naprawde niczym nie odstaja w jakosci od klasy sredniej europejskiej. kupilem marmousha za dzeko i bede sledzil poczynania uwaznie
AND NOW I'M IN A SHARK TANK
RAP GAME TOM HANKS
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 8501
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Post autor: 2do5 »

skoro turasom się nie udał mundial, to chciałbym, aby chociaż belgia się ogarnęła kurde. ja wiem, że ta kadra już memiczna jest, aczkolwiek sympatia do kdb, tielemansa, czy doku ballera bierze górę. może z lakaką na szpicy coś powalczą jeszcze, bo ogólnie kiepsko z faraonami to wyglądało. btw ulice nigdy nie zapomną hazarda 2018
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
Awatar użytkownika
kendo
Posty: 392
Rejestracja: 24 lut 2023, 12:57
Lokalizacja: SP. PRACY im. BORÓW TUCHOLSKICH

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Post autor: kendo »

Tegoroczny mundial to realizacja programu "piłka nożna - spać nie można". Trzymajcie się tam, mundialowe świry.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 18790
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: droga jest stąd do ronda

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Post autor: eddy_wata »

2do5 pisze: 20 cze 2026, 13:39 skoro turasom się nie udał mundial, to chciałbym, aby chociaż belgia się ogarnęła kurde. ja wiem, że ta kadra już memiczna jest, aczkolwiek sympatia do kdb, tielemansa, czy doku ballera bierze górę. może z lakaką na szpicy coś powalczą jeszcze, bo ogólnie kiepsko z faraonami to wyglądało. btw ulice nigdy nie zapomną hazarda 2018
kurwy jebane faulujące z grymasem na twarzy pultające się do sędziego, życze tak poteznego wpierdolu i upokorzenia belgii jak nikomu na tym mundialu zwłaszcza de cuyperowi zeby ktoś go ośmieszył
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 8501
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Post autor: 2do5 »

no ja wiem, też mnie wkurwiał ten pretensjonalny ryj doku np, ale może po prostu niech zacznie gotować i wybaczone będzie d(-_-)b
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 5081
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Post autor: sebring »

ja jedyne co dobrego zycze belgom to żeby lukaku się dobrze pokazał, bo mi go aż szkoda jesli chodzi o zawodzenie i permanentnego pecha na mundialach i euro xd
AND NOW I'M IN A SHARK TANK
RAP GAME TOM HANKS
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 6066
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Post autor: ConeyIsland »

A mi go nie szkoda bo za każdym razem jak ktoś mu nie poda to macha łapami. A jak ktoś mu podaje to on nie strzela xD
genocidegeneral
Posty: 11711
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Post autor: genocidegeneral »


:rotfl: mocne
"A cop yells, "do not run I will [in the future] shoot!" This phrase is meaningless to the nigger. In the nigger's mind he has two choices: be detained by the cops, or run and be free."
Kalom
Posty: 6779
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33

Re: Mistrzostwa Świata 2026 (USA, Kanada, Meksyk)

Post autor: Kalom »

ale kosmiczny zestaw hujni jest po dwóch dzisiejszych meczach
ODPOWIEDZ