Skolim
- yungXpaproch
- Posty: 4496
- Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
- Lokalizacja: grrr pow™
Re: Skolim
szacun za to wideo
- marmolad_k2
- Posty: 6644
- Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Re: Skolim
Śmieszne ale też nie, bo Donatan to nagrał.
Re: Skolim
donatan na diecie cud. Zjechał mocno
Re: Skolim
Jakieś 160 koncertów w 90 dni
Re: Skolim
nawet nie dwa dziennie, widac ze sie rozleniwił
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
- marmolad_k2
- Posty: 6644
- Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Re: Skolim
Bo po godzinach jeszcze kiełbasy kręci 
Re: Skolim
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Burak pisze:Tu jest forum ślizgawka, a nie jakiś wizaż, jak trzeba to wypłacamy sobie liście na odmułke, a jak trzeba przytulamy a nie jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
-
georgefloyd
- Posty: 316
- Rejestracja: 26 lip 2025, 9:06
Re: Skolim
Trzeba znaleźć czas na regenerację. Taka traska to odpoczynek dla Króla. Przynajmniej będzie miał czas na integrację z fanami. Nie będzie zostawał po koncercie skromne 4 godziny na zdjęcia z fanami tylko 8 godzin. To się nazywa piękne i otwarte serce.
Re: Skolim
gosc sobie robi to co zawsze chciał, zgarnia kupe siana, jest lubiany w calym kraju gdzie nie pojedzie
pozytywne zazdro 
- marmolad_k2
- Posty: 6644
- Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Re: Skolim
Wczoraj przed północą też mi się to wyświetliło.








