NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Mider
Posty: 3936
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: NBA

Post autor: Mider »

Parlae pisze: 14 cze 2026, 4:22 Ale wał kurwa xd Jebany Wemby ciągle tak gra.
Podobno Victor od jakiegoś czasu zmaga się z miesiączką. Może dlatego tak gra i dziwnie się zachowuje
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 18996
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: droga jest stąd do ronda

Re: NBA

Post autor: eddy_wata »

czy takie mitchelle robinsony moga byc kryptonitem na wembyego? tylko troche bardziej ruchliwi niż rzeczony v1 *foliowa czapeczka*
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
Awatar użytkownika
Mizter
Posty: 1135
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:46
Lokalizacja: wwa

Re: NBA

Post autor: Mizter »

https://szostygracz.pl/2026/06/15/do-na ... krybentow/

6g schodzi z paywalla celem zmiany modelu biznesowego
🌴 latinogang 🌴

#freefromage
Awatar użytkownika
Kali
Posty: 2271
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:36

Re: NBA

Post autor: Kali »

Awatar użytkownika
mas
Posty: 6149
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: NBA

Post autor: mas »

Giannis + Bam ale to bedzie niechodzilo, chujowy trade w obie strony; gsw chyba sypało wiekszy pakiet pickow + terminowo tez sie to fajnie spinalo
CobraBOY pisze: 25 wrz 2025, 17:43 to juz wolę polecieć na ręcznym albo zaczepić jakąś bezdomną czy emerytkę
Awatar użytkownika
Mizter
Posty: 1135
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:46
Lokalizacja: wwa

Re: NBA

Post autor: Mizter »

przelicytował riley pozbył się prawie wszystkiego co ciekawe byleby tego giannisa mieć. może za rok coś pozmieniają dalej ale na teraz meh
🌴 latinogang 🌴

#freefromage
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 15742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Tyle dyskusji, wodzenia za nos, plotek i przeciągania odejścia, żeby finalnie trafić do ojebanej z picków drużyny na drugą rundę (zakładając obecne zdrowie Giannisa).

Ciekawsze paczki na pewno były, tylko z tego co pamiętam on uparł się że chce zostać na wschodzie.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
mas
Posty: 6149
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: NBA

Post autor: mas »

Jakieś predykcje na top 3 dzisiaj? Dybantsa, Boozer Peterson czy jakos inaczej to widzicie?
CobraBOY pisze: 25 wrz 2025, 17:43 to juz wolę polecieć na ręcznym albo zaczepić jakąś bezdomną czy emerytkę
Awatar użytkownika
ART
Posty: 16771
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: pół mewa - pół kicia

Re: NBA

Post autor: ART »

peterson dybantsa booz acuff wilson
jest modelką z instagrama
co z nią zrobię to już nie jest twoja sprawa


rym| last.fm
Awatar użytkownika
mas
Posty: 6149
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: NBA

Post autor: mas »

Jakby younga nie podpisali miało by to sens
Z 2 strony to Wizards
CobraBOY pisze: 25 wrz 2025, 17:43 to juz wolę polecieć na ręcznym albo zaczepić jakąś bezdomną czy emerytkę
tybdo_yntogliw
Posty: 366
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:08
Lokalizacja: TEDE - CHILLWAGON

Re: NBA

Post autor: tybdo_yntogliw »

Mizter pisze: 23 cze 2026, 8:11 przelicytował riley pozbył się prawie wszystkiego co ciekawe byleby tego giannisa mieć. może za rok coś pozmieniają dalej ale na teraz meh
CZY TY WIDZIAŁEŚ JAK GÓWNIANIE GRAŁO TO MIAMI PRZEZ SEZON? Tutaj musiało się coś zmienić. Kel'el Ware, Lil’ Keke, KęKę, nieważne - oni takich graczy biorą z boisk w Miami, przyszedł Gracz.
tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60
Awatar użytkownika
Mizter
Posty: 1135
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:46
Lokalizacja: wwa

Re: NBA

Post autor: Mizter »

tym gorzej dla miami ze z tej bryndzy oddali 3 w miarę ciekawych prospektow + 3 picki w drafcie a roboty do wykonania tam nadal od chuja przecież ta piątka davion norman wiggins bam giannis to rzyg straszny wiara w coacha spo i kolejny ruchy

które zreszta mnie trochę jebia bo miami ma swoje momenty ale w tym swoim byciu średnia drużyna z zajebistym trenerem stali się już nudni i ten giannis niestety za dużo nie zmienia imo

osobiście po finałach knicks mam trochę przesyt nba i ten draft mnie zupełnie nie robi ale stawiam ze art będzie 0/5 w typach
🌴 latinogang 🌴

#freefromage
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 14770
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: 022 wwr

Re: NBA

Post autor: zemsta1camzata »

reaves 185/4 lakers
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
Awatar użytkownika
mas
Posty: 6149
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: NBA

Post autor: mas »

Drogo jak na max 3 opcje i gracza najwyzej na 0 w obronie
CobraBOY pisze: 25 wrz 2025, 17:43 to juz wolę polecieć na ręcznym albo zaczepić jakąś bezdomną czy emerytkę
Awatar użytkownika
zlewam
Posty: 774
Rejestracja: 19 kwie 2019, 18:46

Re: NBA

Post autor: zlewam »

szkoda, liczylem na duet trae-dp
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 15742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

mas pisze: 24 cze 2026, 20:51 Drogo jak na max 3 opcje i gracza najwyzej na 0 w obronie
Lakers są pod tym względem trochę w kr0pce, bo z jednej strony takie warunki przedłużenia tylko i aż fajnego scorera na regular (bo sorry ale nic więcej o nim nie można powiedzieć póki co) wydają się pojebane, z drugiej gdyby uznali "ok, całkowicie odpuszczamy" zostaje im hajs który i...nie ma za bardzo opcji które dałyby im realny upgrade na już.

Dlatego szkoda tej kontuzji Doncica w playoffach, bo jeśli dostaliby wpierdol Z NIM, to office byłby bardziej skłonny uznać że trzeba tam coś ruszyć, a teraz wielce prawdopodobne, że wyjdą po prostu z założenia "ok, to jeszcze raz tym samym" skoro w teorii w zeszłym roku nie dane im było wypróbować potencjału drużyny.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 14770
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: 022 wwr

Re: NBA

Post autor: zemsta1camzata »

50 mln w salary capie jest jeszcze do wydania, wszystko zależy ile lebron będzie chciał (o ile będzie chciał zostać)
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
Awatar użytkownika
Mizter
Posty: 1135
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:46
Lokalizacja: wwa

Re: NBA

Post autor: Mizter »

wiadomo ze zostanie przecież nie będzie lecieć w wieku 42 lat do jakiegoś cleveland czy nawet san francisco i wynajmować tam kawalerki na sezon czy dwa

a tak to on realnie ma 6 miesięcy offseasonu rodzinka zadowolona bo stary na chacie a jednocześnie nie siedzi bez przerwy z winem na tarasie i nie wkurwia tylko czasem wyłazi z chaty win win win dla każdego trochę się poprzeciaga z lakers i podpisze 1+1 i koniec kariery złoto la28 jako największy koszykarz w historii
🌴 latinogang 🌴

#freefromage
Awatar użytkownika
zlewam
Posty: 774
Rejestracja: 19 kwie 2019, 18:46

Re: NBA

Post autor: zlewam »



wtf
lose-lose
Awatar użytkownika
mas
Posty: 6149
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: NBA

Post autor: mas »

Tez nie wiem, moze lamelo juz jest done i stawiają na całkowity rebulding wokół Knueppla zamiast bić sie o pierwsza rundę na na wschodzie i obecnie tam byl sufit Hornets
A z Wolves to juz totalnie nie wiem jaka koncepcja jest, najpierw Claxton do pary z Gobertem teraz Ball do Edwardsa, no chyba ze dalej obracać planują tym
CobraBOY pisze: 25 wrz 2025, 17:43 to juz wolę polecieć na ręcznym albo zaczepić jakąś bezdomną czy emerytkę
ODPOWIEDZ