PRO8L3M
Re: PRO8L3M
Na gifie 200% prawdy nawijał akurat
Też spodziewałem się czegoś gorszego swoją drogą, nie wiem jeszcze czy chce mi się słuchać drugi raz, ale szanse są
Też spodziewałem się czegoś gorszego swoją drogą, nie wiem jeszcze czy chce mi się słuchać drugi raz, ale szanse są
I rot in this dread, my only world's the one in my head
I hate psychotherapists, I walk amongst walking dead

I hate psychotherapists, I walk amongst walking dead
Spoiler

- gods bidness
- Posty: 5186
- Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12
Re: PRO8L3M
Najgorsza płyta problem to proxlem, fight club nie była taka zła. A ex umbrella w ogóle dobra
Re: PRO8L3M
W komentarzach revive problemu suflowany „feat z ROW BABICZE i teraz to wrucil stary prolem
„
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
to początek drogi do elegancji
- Pomiot_Liryczny
- Posty: 424
- Rejestracja: 11 sie 2025, 14:41
Re: PRO8L3M
kurwa dobre to jest, a spadek zespołu pro8l3m jest po Widmie bo ground zero i Widmo mimo zapychaczy ma masę świetnych kawałków, art brut 2 w zasadzie chuj wie po co powstał a fight club był średni głównie przez featy
Przekaz głęboki kurwa jak głębokie gardło

Re: PRO8L3M
na pewno peak steeza, ale tak w sumie od c30 do widma mieli zajebisty run i poza masa przypalowych wersow czy zwrotek jak w tori black to nwm jak mozna hejtowac te plyty
Re: PRO8L3M
imo art brut 2 to byla jeszcze naprawde spoko plyta
no ale samym nadaniem jej takiego tytulu juz zmniejszyli szanse na dobry odbior wsrod niektorych, chcemy czy nie chcemy tak to dziala
no ale samym nadaniem jej takiego tytulu juz zmniejszyli szanse na dobry odbior wsrod niektorych, chcemy czy nie chcemy tak to dziala
- oKulTywowany
- Posty: 2760
- Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33
Re: PRO8L3M
Oskar na tym klipie najbardziej polska morda i polski fryz
Sam remix top w zalewie newschoolu karczek sie buja

Sam remix top w zalewie newschoolu karczek sie buja
This page is no longer available.
Re: PRO8L3M
Kurwa co za kasztan nagrany na męskie stękanie....kazik jak uslyszal to pewnie wykuł sobie uszy
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Burak pisze:Tu jest forum ślizgawka, a nie jakiś wizaż, jak trzeba to wypłacamy sobie liście na odmułke, a jak trzeba przytulamy a nie jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
- gods bidness
- Posty: 5186
- Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12
Re: PRO8L3M
Ja pierdole jeszcze tych brakowalo
Re: PRO8L3M
od 3 plyt czy 4 sprawdzam raz i klikam "nie interesuje mnie" zevy czasem z losowych nie polecialo w przyszlosci, w rankingu regresu mogliby smialo dublowac rywali
Re: PRO8L3M
od widmo mam miekkiego na kazdy news o czyms nowym, ide sobie posluchac c30 z cdka
Re: PRO8L3M
Ostatnio sobie wróciłem do Art Brut oraz c30 i o ile Art Brut przetrwał wg mnie próbę czasu i dalej tego dobrze posłuchać, tak pierwsza epka wg mnie straciła. Tekstowo jeszcze nie było tak dobrze, a i produkcyjnie się zestarzała. Nie porównuje produkcji do pętli z AB, tylko po prostu. Te bity już nie brzmią tak dobrze jak wtedy.
Re: PRO8L3M
Ja mam na odwrót, częściej wracam do c30-c39 (który uważam za lepszy projekt) niż do art brutu
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Re: PRO8L3M
zdecydowanie c30>art brut. uwielbiam te letnie tematy i lajtowe biciki. taki rap ziomka z klatki który potrafi fajnie w słowa obrać najprostsze rzeczy. mam sentyment do tego projektu mimo niechęci do zespołu
dziwki basen i machanie kutasem
Re: PRO8L3M
u mnie art brut > c30 > pro8l3m > ground zero , pozostałych nie słucham jak już to wracam tylko do tych
Re: PRO8L3M
podbijam @firma odkad wyszlo widmo coraz mniej jaram sie produkcjami,bo 2-3 dobre tracki na plyte to zdecydowanie za malo
Re: PRO8L3M
zapomnialem o hacked by ghost czy jakos tak, ale tam to nie wracam wogle









