PRO8L3M

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

E-42
Posty: 2225
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:43
Lokalizacja: Łódź

Re: PRO8L3M

Post autor: E-42 »

Na gifie 200% prawdy nawijał akurat

Też spodziewałem się czegoś gorszego swoją drogą, nie wiem jeszcze czy chce mi się słuchać drugi raz, ale szanse są
I rot in this dread, my only world's the one in my head
I hate psychotherapists, I walk amongst walking dead

Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 5186
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: PRO8L3M

Post autor: gods bidness »

Najgorsza płyta problem to proxlem, fight club nie była taka zła. A ex umbrella w ogóle dobra
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 18918
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: droga jest stąd do ronda

Re: PRO8L3M

Post autor: eddy_wata »

W komentarzach revive problemu suflowany „feat z ROW BABICZE i teraz to wrucil stary prolem 🔥 🔥
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
Awatar użytkownika
Pomiot_Liryczny
Posty: 424
Rejestracja: 11 sie 2025, 14:41

Re: PRO8L3M

Post autor: Pomiot_Liryczny »

kurwa dobre to jest, a spadek zespołu pro8l3m jest po Widmie bo ground zero i Widmo mimo zapychaczy ma masę świetnych kawałków, art brut 2 w zasadzie chuj wie po co powstał a fight club był średni głównie przez featy
Przekaz głęboki kurwa jak głębokie gardło :crazy: :oops:
Awatar użytkownika
bcn
Posty: 586
Rejestracja: 01 gru 2022, 8:15

Re: PRO8L3M

Post autor: bcn »

kaczuholek pisze: 02 kwie 2026, 23:31 imo peak formy problemu był 2016-2019.
na pewno peak steeza, ale tak w sumie od c30 do widma mieli zajebisty run i poza masa przypalowych wersow czy zwrotek jak w tori black to nwm jak mozna hejtowac te plyty
lygrys pisze: 30 sty 2024, 14:01 Dzisiaj biję psa penisem po czole
moody
Posty: 1636
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34

Re: PRO8L3M

Post autor: moody »

imo art brut 2 to byla jeszcze naprawde spoko plyta

no ale samym nadaniem jej takiego tytulu juz zmniejszyli szanse na dobry odbior wsrod niektorych, chcemy czy nie chcemy tak to dziala
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2760
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: PRO8L3M

Post autor: oKulTywowany »

Oskar na tym klipie najbardziej polska morda i polski fryz

Sam remix top w zalewie newschoolu karczek sie buja :bowdown: :bowdown:
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 6009
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: PRO8L3M

Post autor: Megidox »

Kurwa co za kasztan nagrany na męskie stękanie....kazik jak uslyszal to pewnie wykuł sobie uszy
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Burak pisze:Tu jest forum ślizgawka, a nie jakiś wizaż, jak trzeba to wypłacamy sobie liście na odmułke, a jak trzeba przytulamy a nie jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 5186
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: PRO8L3M

Post autor: gods bidness »



Ja pierdole jeszcze tych brakowalo
Awatar użytkownika
firma
Posty: 434
Rejestracja: 20 lut 2026, 17:37
Lokalizacja: uliczny dom wariatów

Re: PRO8L3M

Post autor: firma »

od 3 plyt czy 4 sprawdzam raz i klikam "nie interesuje mnie" zevy czasem z losowych nie polecialo w przyszlosci, w rankingu regresu mogliby smialo dublowac rywali
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 3685
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: PRO8L3M

Post autor: kapper1 »

dajcie se spokój
Awatar użytkownika
ART
Posty: 16762
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: pół mewa - pół kicia

Re: PRO8L3M

Post autor: ART »

nowy pro8l3m to święto 🔥 czekam z ręką wiadomo gdzie
jest modelką z instagrama
co z nią zrobię to już nie jest twoja sprawa


rym| last.fm
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 1001
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: PRO8L3M

Post autor: KILLIE »

od widmo mam miekkiego na kazdy news o czyms nowym, ide sobie posluchac c30 z cdka
Awatar użytkownika
Dzonson
Posty: 818
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:45
Lokalizacja: WWA PRAGA

Re: PRO8L3M

Post autor: Dzonson »

Ostatnio sobie wróciłem do Art Brut oraz c30 i o ile Art Brut przetrwał wg mnie próbę czasu i dalej tego dobrze posłuchać, tak pierwsza epka wg mnie straciła. Tekstowo jeszcze nie było tak dobrze, a i produkcyjnie się zestarzała. Nie porównuje produkcji do pętli z AB, tylko po prostu. Te bity już nie brzmią tak dobrze jak wtedy.
Jak suka klęczy, to nie trzymam się poręczy
Mój kutas nieporęczny jest bo wielki

RYM LAST FM
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9657
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: PRO8L3M

Post autor: Burak »

Ja mam na odwrót, częściej wracam do c30-c39 (który uważam za lepszy projekt) niż do art brutu
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
BublOner
Posty: 484
Rejestracja: 07 kwie 2025, 12:31

Re: PRO8L3M

Post autor: BublOner »

zdecydowanie c30>art brut. uwielbiam te letnie tematy i lajtowe biciki. taki rap ziomka z klatki który potrafi fajnie w słowa obrać najprostsze rzeczy. mam sentyment do tego projektu mimo niechęci do zespołu
dziwki basen i machanie kutasem
Awatar użytkownika
firma
Posty: 434
Rejestracja: 20 lut 2026, 17:37
Lokalizacja: uliczny dom wariatów

Re: PRO8L3M

Post autor: firma »

u mnie art brut > c30 > pro8l3m > ground zero , pozostałych nie słucham jak już to wracam tylko do tych
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 1001
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: PRO8L3M

Post autor: KILLIE »

podbijam @firma odkad wyszlo widmo coraz mniej jaram sie produkcjami,bo 2-3 dobre tracki na plyte to zdecydowanie za malo
Awatar użytkownika
firma
Posty: 434
Rejestracja: 20 lut 2026, 17:37
Lokalizacja: uliczny dom wariatów

Re: PRO8L3M

Post autor: firma »

zapomnialem o hacked by ghost czy jakos tak, ale tam to nie wracam wogle
Awatar użytkownika
Dzonson
Posty: 818
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:45
Lokalizacja: WWA PRAGA

Re: PRO8L3M

Post autor: Dzonson »

Jak sobie przypomnę Tori Black albo 200% Prawdy to jednak trochę cringe
Jak suka klęczy, to nie trzymam się poręczy
Mój kutas nieporęczny jest bo wielki

RYM LAST FM
ODPOWIEDZ