Bonson

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

moody
Posty: 1636
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34

Re: Bonson

Post autor: moody »

coz, w chuj dobrych zwrotek, sporo fajnych bitow na ktorych chetnie posluchalbym wiecej samego bonsona bez koniecznosci przewijania

@glupinamorde daloby rade liste numerow w opisie na yt tak jak przy czesci pierwszej?
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 2395
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: Bonson

Post autor: qualite_de_schizoide »


Fajny ten numer. Gospodarz widać że nie ma dużego skilla ale klimatycznie dał, zwłaszcza ten refren. Bit petarda
Na zdrowie dzieciak niech kapie
Chcę tu i teraz, bo znudziło mi się kurwa czekanie łapiesz?
Awatar użytkownika
v3sp347ine
Posty: 66
Rejestracja: 20 kwie 2026, 19:33

Re: Bonson

Post autor: v3sp347ine »

Od gospodarza proszę się odczepić. Źle nie poleciał, a przez wzgląd na znajomość należy trochę obronić. On sam w sumie nie ma jakiegoś długiego stażu, a od Bonsa ciężko być lepszym, jeśli ten ci się dogrywa. Mi się osobiście podoba muzyka Podciętego, no ale to może przez długą znajomość mam inne spojrzenie. Tak czy inaczej, Damian król, wiadomo. Pół numeru okręgówka, druga połowa to NBA. Posłuchał bym se znowu takiego albumu jak "Postanawia umrzeć". :bowdown:
Jezus Maria, styl jak krezus
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Bonson

Post autor: Burak »

Dobry truskulowy numer do bujania głową, też mi się podoba
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 2395
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: Bonson

Post autor: qualite_de_schizoide »

v3sp347ine pisze: 14 cze 2026, 9:18 Od gospodarza proszę się odczepić. Źle nie poleciał, a przez wzgląd na znajomość należy trochę obronić. On sam w sumie nie ma jakiegoś długiego stażu, a od Bonsa ciężko być lepszym, jeśli ten ci się dogrywa. Mi się osobiście podoba muzyka Podciętego, no ale to może przez długą znajomość mam inne spojrzenie. Tak czy inaczej, Damian król, wiadomo. Pół numeru okręgówka, druga połowa to NBA. Posłuchał bym se znowu takiego albumu jak "Postanawia umrzeć". :bowdown:
no właśnie o to mi chodziło, że mimo że widać że nie ma takich skillów to calkiem dobrze dał
na zdrowie dzieciak niech kapie :cool:
Na zdrowie dzieciak niech kapie
Chcę tu i teraz, bo znudziło mi się kurwa czekanie łapiesz?
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 3682
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Bonson

Post autor: kapper1 »

@glupinamorde, thx.

Teraz może wlecieć spokojnie na playlistę
glupinamorde
Posty: 8
Rejestracja: 07 gru 2025, 19:27

Re: Bonson

Post autor: glupinamorde »

Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Bonson

Post autor: Burak »

FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
CL500
Posty: 2390
Rejestracja: 01 gru 2022, 10:24
Lokalizacja: Sentinel Północny

Re: Bonson

Post autor: CL500 »

:bowdown:
MalinowyJogurt 2
Awatar użytkownika
tkss
Posty: 187
Rejestracja: 10 lut 2025, 12:33

Re: Bonson

Post autor: tkss »

Każdy potrzebował.
Ps. Pokemony featowe dały crowdfunding xD
glupinamorde
Posty: 8
Rejestracja: 07 gru 2025, 19:27

Re: Bonson

Post autor: glupinamorde »

Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2760
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Bonson

Post autor: oKulTywowany »

Ale to bangla na siłce :bowdown: :bowdown: :bowdown:
This page is no longer available.
glupinamorde
Posty: 8
Rejestracja: 07 gru 2025, 19:27

Re: Bonson

Post autor: glupinamorde »

Awatar użytkownika
Piters
Posty: 5735
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Bonson

Post autor: Piters »

props mordko, potem licze na sklejenie tego w jeden długi film aby mozna se bylo odpalic normalnie jedno

a ta zwrotka w co zostanie po mnie, ja pierdole :bowdown:
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
CL500
Posty: 2390
Rejestracja: 01 gru 2022, 10:24
Lokalizacja: Sentinel Północny

Re: Bonson

Post autor: CL500 »

Ehh ja do dzisiaj nie mogę odżałować, że chyba całkowicie usunięty został koncert Bonsona w Poznaniu w klubie u Bazyla czy jakoś tak z czasów pierwszego LP, tak jak tam publika pana śmiecia leciała :bowdown:
MalinowyJogurt 2
glupinamorde
Posty: 8
Rejestracja: 07 gru 2025, 19:27

Re: Bonson

Post autor: glupinamorde »

ODPOWIEDZ