Bonson
Re: Bonson
coz, w chuj dobrych zwrotek, sporo fajnych bitow na ktorych chetnie posluchalbym wiecej samego bonsona bez koniecznosci przewijania
@glupinamorde daloby rade liste numerow w opisie na yt tak jak przy czesci pierwszej?
@glupinamorde daloby rade liste numerow w opisie na yt tak jak przy czesci pierwszej?
- qualite_de_schizoide
- Posty: 2395
- Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19
Re: Bonson
Fajny ten numer. Gospodarz widać że nie ma dużego skilla ale klimatycznie dał, zwłaszcza ten refren. Bit petarda
Na zdrowie dzieciak niech kapie
Chcę tu i teraz, bo znudziło mi się kurwa czekanie łapiesz?
Chcę tu i teraz, bo znudziło mi się kurwa czekanie łapiesz?
- v3sp347ine
- Posty: 66
- Rejestracja: 20 kwie 2026, 19:33
Re: Bonson
Od gospodarza proszę się odczepić. Źle nie poleciał, a przez wzgląd na znajomość należy trochę obronić. On sam w sumie nie ma jakiegoś długiego stażu, a od Bonsa ciężko być lepszym, jeśli ten ci się dogrywa. Mi się osobiście podoba muzyka Podciętego, no ale to może przez długą znajomość mam inne spojrzenie. Tak czy inaczej, Damian król, wiadomo. Pół numeru okręgówka, druga połowa to NBA. Posłuchał bym se znowu takiego albumu jak "Postanawia umrzeć". 
Jezus Maria, styl jak krezus
Re: Bonson
Dobry truskulowy numer do bujania głową, też mi się podoba
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
- qualite_de_schizoide
- Posty: 2395
- Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19
Re: Bonson
no właśnie o to mi chodziło, że mimo że widać że nie ma takich skillów to calkiem dobrze dałv3sp347ine pisze: ↑14 cze 2026, 9:18 Od gospodarza proszę się odczepić. Źle nie poleciał, a przez wzgląd na znajomość należy trochę obronić. On sam w sumie nie ma jakiegoś długiego stażu, a od Bonsa ciężko być lepszym, jeśli ten ci się dogrywa. Mi się osobiście podoba muzyka Podciętego, no ale to może przez długą znajomość mam inne spojrzenie. Tak czy inaczej, Damian król, wiadomo. Pół numeru okręgówka, druga połowa to NBA. Posłuchał bym se znowu takiego albumu jak "Postanawia umrzeć".![]()
na zdrowie dzieciak niech kapie
Na zdrowie dzieciak niech kapie
Chcę tu i teraz, bo znudziło mi się kurwa czekanie łapiesz?
Chcę tu i teraz, bo znudziło mi się kurwa czekanie łapiesz?
Re: Bonson
@glupinamorde, thx.
Teraz może wlecieć spokojnie na playlistę
Teraz może wlecieć spokojnie na playlistę
-
glupinamorde
- Posty: 8
- Rejestracja: 07 gru 2025, 19:27
Re: Bonson
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Re: Bonson
Każdy potrzebował.
Ps. Pokemony featowe dały crowdfunding xD
Ps. Pokemony featowe dały crowdfunding xD
-
glupinamorde
- Posty: 8
- Rejestracja: 07 gru 2025, 19:27
- oKulTywowany
- Posty: 2760
- Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33
-
glupinamorde
- Posty: 8
- Rejestracja: 07 gru 2025, 19:27
Re: Bonson
props mordko, potem licze na sklejenie tego w jeden długi film aby mozna se bylo odpalic normalnie jedno
a ta zwrotka w co zostanie po mnie, ja pierdole
a ta zwrotka w co zostanie po mnie, ja pierdole
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Re: Bonson
Ehh ja do dzisiaj nie mogę odżałować, że chyba całkowicie usunięty został koncert Bonsona w Poznaniu w klubie u Bazyla czy jakoś tak z czasów pierwszego LP, tak jak tam publika pana śmiecia leciała 
MalinowyJogurt 2
-
glupinamorde
- Posty: 8
- Rejestracja: 07 gru 2025, 19:27

.jpg)




