JIMEK - Etiudy (12.06.2026) [Zapowiedź]

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Piroks
Posty: 205
Rejestracja: 07 kwie 2023, 14:49

JIMEK - Etiudy (12.06.2026) [Zapowiedź]

Post autor: Piroks »

Single


Preorder:
https://hphhstore.pl/jimek-etiudy-na-pi ... spodzianka

Nadchodzi producencka od Jimka. Jeśli chodzi o jakość muzyki to się nie boje, boję się jedynie czy goście dowiozą. Jak narazie to jest całkiem nieźle, nawet Fokus/Rahim w uszy nie kłują (choć wiadomo że pierdolą strasznie). Może coś ciekawego z tego wyjdzie
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 5161
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: JIMEK - Etiudy (12.06.2026) [Zapowiedź]

Post autor: gods bidness »

Widziałem ostatnio jego wywiad u jakiegoś znanego jutubera paciorkowca i polecam wam ten wywiad, bo dużo o muzyce gadają, ale ten paciorkowiec jest kurwa straszny.
Awatar użytkownika
kebab
Posty: 802
Rejestracja: 12 maja 2019, 12:30

Re: JIMEK - Etiudy (12.06.2026) [Zapowiedź]

Post autor: kebab »

rozjebał VNMa i fajnie ze wraca
Za pisanie takich rzeczy na Facebooku - wykasujesz to, przeprosisz.
Druga sprawa - JWP od dzisiaj nie gra w Warszawie koncertów
ZAKAZ
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 5161
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: JIMEK - Etiudy (12.06.2026) [Zapowiedź]

Post autor: gods bidness »

Wyszła już ta płyta, dobra kurwa płyta, na dobrych kurwa skrzypach, dobrych pianinach.

Ale jeszcze nie słuchałem.

Awatar użytkownika
Czapla
Posty: 4
Rejestracja: 22 lis 2025, 12:51

Re: JIMEK - Etiudy (12.06.2026) [Zapowiedź]

Post autor: Czapla »

Świetny album
Awatar użytkownika
Czapla
Posty: 4
Rejestracja: 22 lis 2025, 12:51

Re: JIMEK - Etiudy (12.06.2026) [Zapowiedź]

Post autor: Czapla »

Świetny album
edenmar
Posty: 2262
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: JIMEK - Etiudy (12.06.2026) [Zapowiedź]

Post autor: edenmar »

spoti

Awatar użytkownika
Piroks
Posty: 205
Rejestracja: 07 kwie 2023, 14:49

Re: JIMEK - Etiudy (12.06.2026) [Zapowiedź]

Post autor: Piroks »

Nie przesłuchałem jeszcze całości, ale z ciekawości odpaliłem numer z Oskarem bo byłem bardzo ciekaw co dał na takich bitach...
:bag: japierdole czy on to słuchał? Niesamowita chujowizna, zdziwię się jak ktoś to przebije na tej płycie (a szkoda bo bit zajebisty)
Awatar użytkownika
larsson1991
Posty: 127
Rejestracja: 29 sty 2020, 15:44
Lokalizacja: Mordor

Re: JIMEK - Etiudy (12.06.2026) [Zapowiedź]

Post autor: larsson1991 »

Cześć, ma ktoś na CD 17 track? Jeśli tak to jaki jego tytuł :)
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 5161
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: JIMEK - Etiudy (12.06.2026) [Zapowiedź]

Post autor: gods bidness »

Przesłuchałem to pobieżnie wczoraj i nudne to, każdy track taki sam, bo raper się poczuł poetą i coś tam szemrze po cichu do skrzypiec, bo bębnów nie ma.
Awatar użytkownika
Sieloo
Posty: 636
Rejestracja: 27 kwie 2019, 10:41
Lokalizacja: Giżycko

Re: JIMEK - Etiudy (12.06.2026) [Zapowiedź]

Post autor: Sieloo »

Wymęczyłem się strasznie, słabizna.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 5685
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: JIMEK - Etiudy (12.06.2026) [Zapowiedź]

Post autor: Prez »

Podbijam, nudy straszne
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
Raperzy, choć lecą okropnie, wszędzie się pchają
Jedyne co robią wielokrotnie, to mnie wkurwiają
Awatar użytkownika
Konczal
Posty: 9
Rejestracja: 21 lut 2026, 14:07

Re: JIMEK - Etiudy (12.06.2026) [Zapowiedź]

Post autor: Konczal »

Wyciszcie telefon, pozamykajcie okna i posłuchajcie tego na dobrych kolumnach lub słuchawkach i wtedy siądzie.
moody
Posty: 1636
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34

Re: JIMEK - Etiudy (12.06.2026) [Zapowiedź]

Post autor: moody »

Piroks pisze: 12 cze 2026, 17:31 Nie przesłuchałem jeszcze całości, ale z ciekawości odpaliłem numer z Oskarem bo byłem bardzo ciekaw co dał na takich bitach...
:bag: japierdole czy on to słuchał? Niesamowita chujowizna, zdziwię się jak ktoś to przebije na tej płycie (a szkoda bo bit zajebisty)
a jak dla mnie to jeden z wyrozniajacych sie numerow na tej nudnej plycie (choc jak wjechal z tym wersem o ksztalcie cipek, to sie przerazilem co bedzie dalej), jeszcze sokol i lona zostali w glowie, choc w sumie oni tez wielokrotnie nawijali juz podobne tekstowo kawalki. moze to kwestia ciekawszych bitow, bo co do calosci, to trzeba podbic przedmowcow - nuda. no nie popisal sie jimek z tym plumkaniem

z ciekawszych pomyslow nie moge nie wspomniec o mixie w numerze bedoesa, ktory brzmi jakby nagrywal prosto z bagaznika w czasie ucieczki przed dixonami
.
Awatar użytkownika
nobezprzesady
Posty: 614
Rejestracja: 05 wrz 2025, 1:15

Re: JIMEK - Etiudy (12.06.2026) [Zapowiedź]

Post autor: nobezprzesady »

A to, że numery etiud nie po kolei, to jest jakiś standard dla tych hieratycznych form muzyki czy randomowo tak po prostu tracklista została ułożona?
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 11252
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: JIMEK - Etiudy (12.06.2026) [Zapowiedź]

Post autor: Cz4rny1337 »

Nie no, ciekawe to, trochę nudne ale przez gości

A mi Oskar siadł, a w sumie głównie wejście w bit jego
Obrazek
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 5161
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: JIMEK - Etiudy (12.06.2026) [Zapowiedź]

Post autor: gods bidness »

Myślę że złoto zrobi, bo snobistyczne koniowały od paszportów polityki będą chciały mieć to na półce.
Lidwin
Posty: 526
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: JIMEK - Etiudy (12.06.2026) [Zapowiedź]

Post autor: Lidwin »

To jest okropne. Jeden dukający sokół na płytę to dużo, ale cała płyta dukających i nie wiedzących jak ugryźć podkład raperów to już sroga przesada.
F1 to królowa. Zawsze była.
Kysys
Posty: 463
Rejestracja: 12 maja 2019, 15:45
Lokalizacja: 77

Re: JIMEK - Etiudy (12.06.2026) [Zapowiedź]

Post autor: Kysys »

Numer z WYP3 najlepszy, świetny podkład czuć zajawkę z tego utworu.
RapCelownik.pl - Najwięcej Treści o Muzyce Rap i Kulturze Hip Hop
Awatar użytkownika
nobezprzesady
Posty: 614
Rejestracja: 05 wrz 2025, 1:15

Re: JIMEK - Etiudy (12.06.2026) [Zapowiedź]

Post autor: nobezprzesady »

Przyłączam się do opinii, że muzyczka fajna, ale zaproszeni goście w ogóle tego nie udźwignęli.
ODPOWIEDZ