Piroks pisze: ↑12 cze 2026, 17:31
Nie przesłuchałem jeszcze całości, ale z ciekawości odpaliłem numer z Oskarem bo byłem bardzo ciekaw co dał na takich bitach...

japierdole czy on to słuchał? Niesamowita chujowizna, zdziwię się jak ktoś to przebije na tej płycie (a szkoda bo bit zajebisty)
a jak dla mnie to jeden z wyrozniajacych sie numerow na tej nudnej plycie (choc jak wjechal z tym wersem o ksztalcie cipek, to sie przerazilem co bedzie dalej), jeszcze sokol i lona zostali w glowie, choc w sumie oni tez wielokrotnie nawijali juz podobne tekstowo kawalki. moze to kwestia ciekawszych bitow, bo co do calosci, to trzeba podbic przedmowcow - nuda. no nie popisal sie jimek z tym plumkaniem
z ciekawszych pomyslow nie moge nie wspomniec o mixie w numerze bedoesa, ktory brzmi jakby nagrywal prosto z bagaznika w czasie ucieczki przed dixonami
.