Kategoria poświęcona albumom.
Moderatorzy: Jose , oldschool
Burak
kadłub chuj
Posty: 9604 Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09
Post
autor: Burak » 12 cze 2026, 15:13
mateko pisze: ↑ 12 cze 2026, 15:03
Diox z ważnym przekazem
Z dobrych informacji - hip-hopowa płyta, boombapowa, bez ani jednego autotuna, bez zamułki i bez niepotrzebnego smutku z mojej duszy jest na etapie mixów ️Wkrótce podam informację na temat tytułu, na temat preorderu. Odświeżę z wami tutaj kontakt po trzech latach. Mam nadzieję że was nie zawiodę i że będziecie ze mną przy tym albumie.
Poniżej single wydane przed płytą:
VIDEO
VIDEO
mega boombapowy klimat (utwór DIOX HIFI - Na zawsze z jakiegoś powodu jest ustawiony na niepubliczny)
Ostatnio zmieniony 12 cze 2026, 15:21 przez
Burak , łącznie zmieniany 1 raz.
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Burak
bcn
Posty: 581 Rejestracja: 01 gru 2022, 8:15
Post
autor: bcn » 12 cze 2026, 15:15
bedzie plyta roku
a ta miniaturka diox - brioni wyglada jak zdjecie z jakiejs gierki roblox
@Burak nazwa plyty to HIFI SUPERSTAR
lygrys pisze: ↑ 30 sty 2024, 14:01
Dzisiaj biję psa penisem po czole
bcn
igorzastyy
Posty: 2380 Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57
Post
autor: igorzastyy » 12 cze 2026, 15:20
To pierwsze chujnia, ale Brioni dobry wałek, props.
igorzastyy
Burak
kadłub chuj
Posty: 9604 Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09
Post
autor: Burak » 12 cze 2026, 15:22
Ja czekam, lubię będąc w trybie truskulowym włączyć sobie płyty HiFi Bandy, ale tam to brzmienie Czarny trzymał za mordę, a tutaj? Zobaczymy
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Burak
igorzastyy
Posty: 2380 Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57
Post
autor: igorzastyy » 12 cze 2026, 15:25
Nie rozumiałem nigdy tej przesadnej nagonki na Dioxa. Była cała masa gorszych raperów od niego. Chociaż oczywiście kompromitacja w starciu z Malikiem zapamiętana
igorzastyy
bcn
Posty: 581 Rejestracja: 01 gru 2022, 8:15
Post
autor: bcn » 12 cze 2026, 15:26
nie no diox to kasztan
lygrys pisze: ↑ 30 sty 2024, 14:01
Dzisiaj biję psa penisem po czole
bcn
firma
Posty: 408 Rejestracja: 20 lut 2026, 17:37
Lokalizacja: uliczny dom wariatów
Post
autor: firma » 12 cze 2026, 15:37
diox > paluch
nie mozecie sie nie zgodzic, moze tu byc chociaz jeden dobry numer jak wezmie kogos normalnego na feat
firma
Burak
kadłub chuj
Posty: 9604 Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09
Post
autor: Burak » 12 cze 2026, 15:45
nie znam dobrze dyskografii Palucha, ale przyznaję że dużo częściej leci u mnie Diox niż Paluch
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Burak
eddy_wata
Posty: 18831 Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: droga jest stąd do ronda
Post
autor: eddy_wata » 12 cze 2026, 15:58
pierdolicie hipolicie, kula u nogi na hifi bandzie. Gdyby to byl hades x czarny to bylyby niepodwazalne klasyki
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
eddy_wata
Burak
kadłub chuj
Posty: 9604 Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09
Post
autor: Burak » 12 cze 2026, 16:07
W Hi-Fi Pandzie pierwsze skrzypce grają kozackie bity Czarnego, a rap jest tylko dodatkiem, ale nie zauważam jakiejś rzucającej się w uszy różnicy w poziomie rapu Sedesa czy Dioxa
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Burak
eddy_wata
Posty: 18831 Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: droga jest stąd do ronda
Post
autor: eddy_wata » 12 cze 2026, 16:15
Jak juz sedes to i pizdiox zachowajmy uczciwosc •_• ale ogolnie nie zgadzam sie, diox ma ujemna charyzme, hades tez lubi rzucic wiesniackim czy szurskim tekstem ale czysto rapowo 2 polki wyzej
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
eddy_wata
firma
Posty: 408 Rejestracja: 20 lut 2026, 17:37
Lokalizacja: uliczny dom wariatów
Post
autor: firma » 12 cze 2026, 16:16
czarny też nie taki Święty, pamiętam że jeden bit był zywcem zajebany w bodajze między prawda a betonem
firma
Burak
kadłub chuj
Posty: 9604 Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09
Post
autor: Burak » 12 cze 2026, 16:19
o, to nie znałem, a skąd jest zajebany?
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Burak
firma
Posty: 408 Rejestracja: 20 lut 2026, 17:37
Lokalizacja: uliczny dom wariatów
Post
autor: firma » 12 cze 2026, 16:21
z immortal technique - crossing the boundary, no przyspieszyl se to nie ma tematu hehe
firma
Burak
kadłub chuj
Posty: 9604 Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09
Post
autor: Burak » 12 cze 2026, 16:27
kurde faktycznie
VIDEO
VIDEO
chce wierzyć w to że to tylko przypadek, że na ten sam sampel natrafili
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Burak
KILLIE
Posty: 1000 Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48
Post
autor: KILLIE » 12 cze 2026, 19:32
Diox ponad Paluchem bo mnie popierdoli
KILLIE
firma
Posty: 408 Rejestracja: 20 lut 2026, 17:37
Lokalizacja: uliczny dom wariatów
Post
autor: firma » 12 cze 2026, 20:48
KILLIE pisze: ↑ 12 cze 2026, 19:32
Diox ponad Paluchem bo mnie popierdoli
no ja to tak widze, co nie znaczy że 'dobry'
firma
scam_sakawa
Posty: 10140 Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Post
autor: scam_sakawa » 13 cze 2026, 8:52
Diox > Paluch, to oczywiste
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
scam_sakawa
KILLIE
Posty: 1000 Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48
Post
autor: KILLIE » 13 cze 2026, 10:38
zasluga i wszystko za co ida propsy na Hifi Bande to na pierwszym miejscu Czarny i Kebs, na drugim Had Hades, sam lubie wracac do tych plyt i odpalic w aucie ale coz
VIDEO
KILLIE
igorzastyy
Posty: 2380 Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57
Post
autor: igorzastyy » 13 cze 2026, 10:46
Rozjebany na free przez Teta i w beefie tak samo
igorzastyy