Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 4186
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: Jasek »

Wydaje mi się, ze coś pomiędzy Grow Hemp a Crew
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9626
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: Burak »

Burak pisze: 04 cze 2026, 16:40 Jak się nazywał użytkownik ślizgu który nagrywał nerdcorowy rap? Miał konto ze swoimi albumami na bandcampie, pamiętam że miał pancz „jesteś wolny jak port COM” w którymś z numerów
Esente,
https://www.discogs.com/master/485952-E ... m-W-12-Dni

Chyba nie ma jego albumów nigdzie :confused:
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
frikz
Posty: 392
Rejestracja: 04 cze 2019, 0:49

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: frikz »

Burak pisze: 08 cze 2026, 12:41 Chyba nie ma jego albumów nigdzie
styl zakręcony jak czas akkusativ
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9626
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: Burak »

o dziękuje, google nic nie zwracało
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9626
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: Burak »

Skąd na polskiej scenie wziął sie Żurom? Chyba nie wyglądało to tak że znalazła go jakaś wytwórnia i wydała ze względu na talent muzyczny?
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
epej
Posty: 60
Rejestracja: 03 sie 2019, 9:14
Lokalizacja: Reykjavík

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: epej »

Chyba dissy na RPSa przyniosły mu jakąkolwiek rozpoznawalność
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 14345
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: jajca »

pokazal mu w ktorej gra lidze
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: 03 cze 2026, 8:29 jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9626
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: Burak »

beef z Peją był w 2008, a Żurom już w 2002 wydał płytę przez wytwórnię MiL
https://www.discogs.com/release/1587008 ... C3%B3ki-Co

potem w 2004 kolejną w wytwórni Syndykat Dźwięku (w której swoją pierwszą płytę wypuściła Wdowa)
https://www.discogs.com/release/4773713 ... 5%82y-Czas
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
the
Posty: 818
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:31

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: the »

Dał komu trzeba łubiankę truskawek i worek kartofli to go wydali
Awatar użytkownika
Burr
Posty: 316
Rejestracja: 11 maja 2026, 12:13

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: Burr »

Kto to jest Karciu
Junior Marketing Specialist
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2402
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: igorzastyy »

Powie Ci to Artur
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 8508
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: 2do5 »

Burr pisze: 12 cze 2026, 18:23 Kto to jest Karciu
to on
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2402
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: igorzastyy »

Co takich artystów powstrzymuje by wydać hajs na mix? Poczekałby chłopak z wydaniem tego, zarobił na mix jak nie ma i wydał to w dużo lepszej jakości, bo tego się słuchać nie da. Karciu ogarnij się, beceluj za mix i wracaj rozjebać
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 6009
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: Megidox »

Poza Wojtkiem klapouchym Sokołem i Dudkiem kto na scenie miał jakieś głośny featy z francuską scena ?
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Burak pisze:Tu jest forum ślizgawka, a nie jakiś wizaż, jak trzeba to wypłacamy sobie liście na odmułke, a jak trzeba przytulamy a nie jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
Awatar użytkownika
Burr
Posty: 316
Rejestracja: 11 maja 2026, 12:13

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: Burr »

Czy Molesta to najbardziej antynuzyczny skalę w historii polskiego rapu?
Junior Marketing Specialist
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17488
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: oldschool »

Megidox pisze: 19 cze 2026, 17:09 Poza Wojtkiem klapouchym Sokołem i Dudkiem kto na scenie miał jakieś głośny featy z francuską scena ?
Malik:





Frosti (z Ashe22):


Kabe miał numer z PLK
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 6009
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: Megidox »

Dzieki StaroSzkolny
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Burak pisze:Tu jest forum ślizgawka, a nie jakiś wizaż, jak trzeba to wypłacamy sobie liście na odmułke, a jak trzeba przytulamy a nie jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 9388
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: DoubleB »

MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
🥤 DJ SCREW VS HEWRA/MOBBYN 🚘 -> https://www.youtube.com/watch?v=C2KMna2KQK0
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17488
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: oldschool »

@Megidox jeszcze mi się taki album przypomniał: https://www.rapfrancuski.pl/milionbeats ... a-pologne/
Na albumie znajdą się weterani sceny francuskiej: Freeman (ex-IAM), Kohndo (La Cliqua), Boss One (Le 3eme Oeil), Tepa (Les Specialistes), K-Fear (La Brigade), Sear Lui-Meme, a także znane postacie francuskiej sceny niezależnej – Kalash L’afro, S-Pi, Swift Guad, MOH, G-Zon, Mister C, Wira (Les Zakariens), Layone, Diomay, El Gaouli, Gaiden, Mino, La Swija, Melox.

Nie zabraknie też kilku utworów, w których usłyszymy kooperacje polsko-francuskie z udziałem Palucha, Lukasyno, KęKę, Kotziego i Mumina. Całość uzupełniają dj’e – Vazee (mistrz świata IDA 2014), DJ Eprom (mistrz świata IDA 2007) oraz DJ Mono.
01. Nes Pounta – Prologue (+ DJ Mono)
02. Baguioz – Heureux un autre jour
03. Freeman / Paluch – Le gout du sang (+ DJ VaZee)
04. El gaouli / Gaiden – On avance +
05. Melox / Mumin / G-zon – Le vent du changement
06. Wira / S-Pi / Mister C / M.O.H / Gradubid – Contre vous (+ DJ VaZee)
07. Banda (interlude)
08. Y.E / Gorah / L’érudit / Smountie – A quelques jours du passé (+ DJ Mono)
09. Canelason – On reste fort
10. Baraka Music – Vie tes reves
11. Diomay / K-Fear / Layone – Anciens éleves
12. 1984 Drumz (+ DJ Eprom)
13. Kękę / Kohndo / Kotzi – Worldwide (+ DJ Mono)
14. Boss One / Swift guad / Lukasyno / Sear lui meme – Bourrés de sens et de vices
15. La swija / Mino – Mars 40° (+ DJ VaZee)
16. Tepa – Ma Cause
17. Epilogue
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
Footer
Posty: 102
Rejestracja: 26 cze 2019, 18:41

Re: Wszystko co chciałeś wiedzieć, ale bałeś się zapytać

Post autor: Footer »

Któremu raperowi na przestrzeni lat najbardziej "zmienił się głos"? Dla mnie tede za młodu a teraz to dwa różne głosy :dunno:
ODPOWIEDZ