Transfery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Kali
Posty: 2262
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:36

Re: Transfery

Post autor: Kali »



Brytole rozpierdolili rynek transferowy i trzeba się z tym pogodzić, Forest nie zaakceptowało oferty City na 120mln funtów za Andersona za względu na strukturę bonusów.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 14922
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Transfery

Post autor: potter »

Bernardo Silva do Realu, kontrakt 2+1

Dodano po 1 dniu 2 minutach 16 sekundach:


Here we go? Chyba by tak o nie postawili sobie
Awatar użytkownika
bania
Posty: 148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:12
Lokalizacja: Midgard

Re: Transfery

Post autor: bania »

Bo taki los rapera, bracie mój/Nawet jak cipy z nieba lecą, wszystko chuj

Seen the devil give a sermon in the church
Seen an angel dancing in the club

You hate, you're lame, your loss
Awatar użytkownika
Kali
Posty: 2262
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:36

Re: Transfery

Post autor: Kali »


co jest xd
Mider
Posty: 3929
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: Transfery

Post autor: Mider »

Czyli Guardiol zostaje w City
Kalom
Posty: 6779
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33

Re: Transfery

Post autor: Kalom »

kto by się tego spodziewał w pierwszym sezonie jak go chelsea kupiła
Awatar użytkownika
potter
Posty: 14922
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Transfery

Post autor: potter »

55 + 5 to uczciwa cena, będę tęsknił no ale to było nieuniknione
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 9251
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Transfery

Post autor: Parlae »

W drugą stronę Endrick do Londynu i będzie git. :cool:
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 9498
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Transfery

Post autor: mateko »

Zaskoczenie
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1895
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Transfery

Post autor: gambler »

szkoda że nie będzie Gvardiola, ale jednak dobre jajca. W ostatnich 3 tygodniach po esp twitterze latało sporo źródeł że Bernardo Silva i Cucu na 100% odchodzą do La Liga, pozostaje tylko kwestia czy Barcelona, czy Atleti, aż wjechało słynne here we go :lol:
gambler pisze: 03 sie 2022, 23:54
Finesta pisze: 03 sie 2022, 21:21 że nikt nie w Hiszpanii nie wykupił Cucurelli z Getafe to jest żart
gość grał tam wspaniale, tak jak wspaniała jest jego fryzura
Mnie jeszcze bardziej dziwi że rynek potrzebował jego pozytywnej weryfikacji w Brighton, żeby wziąć go do TOP6. Nie ja wydaje te pieniądze i zarządzam tym biznesem, ale widząc jak on hasał w Getafe od linii do linii i jeździł z rywalami jak z gnojem, szczególnie grając na największych w Hiszpanii, spodziewałem się że on bezpośrednio wjedzie do jakiegoś Manchesteru United, czy Liverpoolu.

Był moment kiedy oczywistym się wydawało że Barca go przywróci mimo Alby, ale no tam nie ma nic oczywistego.
Najlepszy steal - ziomo ma 24 lata i nadal spore pole rozwoju, a jeżeli sumy prawdziwe to będzie drugi najdroższy hiszpański pilkarz (pierwszy nadal Kepa Arrizabalaga :bowdown: )
pamiętam te wymianę zdań z 2022, jak prawie wszyscy krytykowali co to za wacka chelsea bierze za taki hajs.
Marc i tak nie rozwinął się aż tak jak myślałem, nawet jeśli w ostatnich latach jest dużo lepiej z ustawianiem się i grą 1 na 1 w obronie, ale nadal jest trochę chaotyczny i ta memicznosc zachowań max :lol: . Mogę coś przekręcić, ale był jakiś mecz Chelsea, gdzie on w ciągu ostatnich 7-8 minut zrobił błazeński błąd w obronie, skasował gościa na pograniczu czerwonej, zaliczył udzial przy golu, zdobył kartkę na przeciwniku i nabrał sędziego na obrzydliwa symulke :bowdown: boiskowe ADHD chłopa w pigułce


dziadkowi dobrze dygnął po wygranej drogą głosowania, i w sumie spoko że jednak da się robić transfery na życzenie trenera oraz dojrzałych piłkarzy, zamiast napierdalania wszystkiego w newgeny
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 10140
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43

Re: Transfery

Post autor: scam_sakawa »

No Cucu ma mecze, gdzie zaliczy asystę i lata w polu karnym jak napastnik, a są też takie, gdzie robi szkolne babole i wygląda jak debil, a nie piłkarz, co trzyma poziom.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
Kali
Posty: 2262
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:36

Re: Transfery

Post autor: Kali »

Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 9498
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Transfery

Post autor: mateko »

Bernardo Silva oficjalnie
Spoiler
Awatar użytkownika
ffeee
Posty: 2914
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:02
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Transfery

Post autor: ffeee »

Ale mnie te cwele skupujące każdego możliwego zawodnika irytują, życzę wyjebania się w lidze :twisted:
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 8414
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Transfery

Post autor: mql »

bez kitu Wieczystą pojebało i wciąga kumpla Haalanda z Rumunii, kiedy to się w końcu skończy
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 5673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Transfery

Post autor: Groszek »

carreas niby do chelsea za 50 xd
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Kali
Posty: 2262
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:36

Re: Transfery

Post autor: Kali »



nawet nie wiem co napisać, praktycznie już był w Newcastle, pół plotki nie było o Live a tu nagle deal done
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 9498
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Transfery

Post autor: mateko »

Oficjalnie: Ibrahima Konaté piłkarzem Realu Madryt!
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 5081
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Transfery

Post autor: sebring »

Solidnie mi kopara opadła z transferem Hellebranda do Korony
AND NOW I'M IN A SHARK TANK
RAP GAME TOM HANKS
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 8724
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Transfery

Post autor: TdW »

A Świderski do Widzewa? Chyba, że już było tu wrzucane, ale nie widzę ani tu ani w temacie o Ekstraklasie
ODPOWIEDZ