Sentino - King Sento 3 (2026) [Zapowiedź]

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
xxxkawo
Posty: 1448
Rejestracja: 24 sty 2021, 1:19

Re: Sentino - King Sento 3 (2026) [Zapowiedź]

Post autor: xxxkawo »

oldschool pisze: 12 kwie 2026, 13:19 Nie kumam zamysłu, żeby łączyć na płycie hiszpańskie tracki z polskimi :dunno:

Niech zrobi 2 oddzielne płyty.
Jak ma robić hiszpańskie tracki to tylko takie

I oby zrobił 2 oddzielne płyty
Światem kręcą pieniądze
Jeśli życie to dziwka, robi dla mnie pole dance
Awatar użytkownika
xxxkawo
Posty: 1448
Rejestracja: 24 sty 2021, 1:19

Re: Sentino - King Sento 3 (2026) [Zapowiedź]

Post autor: xxxkawo »

Co tu dużo mówić, płyta roku jak co roku
Światem kręcą pieniądze
Jeśli życie to dziwka, robi dla mnie pole dance
Awatar użytkownika
xxxkawo
Posty: 1448
Rejestracja: 24 sty 2021, 1:19

Re: Sentino - King Sento 3 (2026) [Zapowiedź]

Post autor: xxxkawo »

Wyjebało strone kingsento.pl - jak myślicie, stawiają jakieś serwery pod preorder King Sento 3?
Światem kręcą pieniądze
Jeśli życie to dziwka, robi dla mnie pole dance
Awatar użytkownika
xxxkawo
Posty: 1448
Rejestracja: 24 sty 2021, 1:19

Re: Sentino - King Sento 3 (2026) [Zapowiedź]

Post autor: xxxkawo »

xxxkawo pisze: 12 mar 2026, 3:50 Wszystkie snippety z King Sento 3 w jednym miejscu
Don Alvarez
Alemania
Dior
Ekwador
Artysta
Mr Officer
Attitude
Caracas
Mama Marbella
Bando
Baby ft. Kubańczyk
Światem kręcą pieniądze
Jeśli życie to dziwka, robi dla mnie pole dance
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 2394
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: Sentino - King Sento 3 (2026) [Zapowiedź]

Post autor: qualite_de_schizoide »

dałby już sobie spokój z tym Kubańczykiem, gościem który w ogóle nie nadaje się do muzyki i leci na fejmie z fejmu
Na zdrowie dzieciak niech kapie
Chcę tu i teraz, bo znudziło mi się kurwa czekanie łapiesz?
Awatar użytkownika
xxxkawo
Posty: 1448
Rejestracja: 24 sty 2021, 1:19

Re: Sentino - King Sento 3 (2026) [Zapowiedź]

Post autor: xxxkawo »

xxxkawo pisze: 12 maja 2026, 23:26
xxxkawo pisze: 12 mar 2026, 3:50 Wszystkie snippety z King Sento 3 w jednym miejscu
Don Alvarez
Alemania
Dior
Ekwador
Artysta
Mr Officer
Attitude
Caracas
Mama Marbella
Bando
Baby ft. Kubańczyk
Szybkie łódki
Dusza
Texas Street
Monolit
CD
Andrew Tate
Światem kręcą pieniądze
Jeśli życie to dziwka, robi dla mnie pole dance
Awatar użytkownika
xxxkawo
Posty: 1448
Rejestracja: 24 sty 2021, 1:19

Re: Sentino - King Sento 3 (2026) [Zapowiedź]

Post autor: xxxkawo »

11.06 Premiera Szybkie łódki
21.06 Premiera płyty King Sento 3 🔥🔥🔥
Światem kręcą pieniądze
Jeśli życie to dziwka, robi dla mnie pole dance
Awatar użytkownika
xxxkawo
Posty: 1448
Rejestracja: 24 sty 2021, 1:19

Re: Sentino - King Sento 3 (2026) [Zapowiedź]

Post autor: xxxkawo »

Światem kręcą pieniądze
Jeśli życie to dziwka, robi dla mnie pole dance
Awatar użytkownika
xxxkawo
Posty: 1448
Rejestracja: 24 sty 2021, 1:19

Re: Sentino - King Sento 3 (2026) [Zapowiedź]

Post autor: xxxkawo »

Protip: Od razu jest klip do tego numeru na Spotify
Światem kręcą pieniądze
Jeśli życie to dziwka, robi dla mnie pole dance
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 4493
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Sentino - King Sento 3 (2026) [Zapowiedź]

Post autor: yungXpaproch »

AI sebek sie do mnie uśmiecha
pzdr z farcikiem
obczaj se muzyczke synku :joint:
https://www.youtube.com/@yung_paproch
Awatar użytkownika
xxxkawo
Posty: 1448
Rejestracja: 24 sty 2021, 1:19

Re: Sentino - King Sento 3 (2026) [Zapowiedź]

Post autor: xxxkawo »

Światem kręcą pieniądze
Jeśli życie to dziwka, robi dla mnie pole dance
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 5001
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Vice City

Re: Sentino - King Sento 3 (2026) [Zapowiedź]

Post autor: oyama »

dziwne delivery ma Sentino na tych skocznych numerach. Nie slychac energii, tylko znudzenie materialem. Ale ogolnie nuta jest przekot, czekam na ten album jak na gwiazdora w swieta. Premiera 21.06 na streamingach bedzie, wiec mozna zaktualizowac nazwe tematu.
Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17484
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Sentino - King Sento 3 (2026) [Zapowiedź]

Post autor: oldschool »

Nie rozumiem czemu nie ma jeszcze udostępnionej tracklisty, ale chyba Don Alvarez ma się na niej znaleźć :joint:

Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 5001
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Vice City

Re: Sentino - King Sento 3 (2026) [Zapowiedź]

Post autor: oyama »

ultrabanger ten Don Alvarez, ale czekam najbardziej na track z Schwesta Ewa. Wlasnie do niego powinien wypuscic teledysk, bo siorka przeciez wpierdala cala polska scene kobieca swoim refrenem. Jeszcze Dior, do ktorego w innym uniwersum powstalby klip, na ktorym po wystrzale glocka (jest na snippecie) Sentino przenosi sie do Wawy i nawija w jakims totalnie ikonicznym miejscu. No i CD ze snippetow, bedzie to trzeslo cala chata, Andrew Tate, Robie POW.

ma przeogromna szanse rozpierdolic tym albumem, tylko marketingowo wyglada to strasznie chujowo jak Tha Carter VI. Duza liczba koncertow to jedno, viralowy numer z Hellfieldem drugie, ale brakuje billboardow i reklam w Polsce, czy mocnych teledyskow. Nie wiem jak oni to dogaduja z MUGO.

Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
Awatar użytkownika
xxxkawo
Posty: 1448
Rejestracja: 24 sty 2021, 1:19

Re: Sentino - King Sento 3 (2026) [Zapowiedź]

Post autor: xxxkawo »

Co tu dużo mówić. Zapowiada się płyta roku.
Światem kręcą pieniądze
Jeśli życie to dziwka, robi dla mnie pole dance
Awatar użytkownika
xxxkawo
Posty: 1448
Rejestracja: 24 sty 2021, 1:19

Re: Sentino - King Sento 3 (2026) [Zapowiedź]

Post autor: xxxkawo »

oldschool pisze: 11 cze 2026, 17:16 Nie rozumiem czemu nie ma jeszcze udostępnionej tracklisty
Też mnie zastanawiają dziwne ruchy wokół tej płyty. Premiera za kilka dni, bo w niedzielę, a ten album w ogóle nie miał żadnej promocji
Światem kręcą pieniądze
Jeśli życie to dziwka, robi dla mnie pole dance
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 5001
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Vice City

Re: Sentino - King Sento 3 (2026) [Zapowiedź]

Post autor: oyama »

powod jest prosty - MUGO. Wazne, ze jest kasa.
Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
Awatar użytkownika
NEGRO
Posty: 1928
Rejestracja: 27 lip 2019, 14:59

Re: Sentino - King Sento 3 (2026) [Zapowiedź]

Post autor: NEGRO »

kasztanowy ten numer szybkie łódki, ale sentino się dziadek robi.
If the streets were a coin won't be head or tails
Would be death or jail, two fails, I got the better L.
Awatar użytkownika
xxxkawo
Posty: 1448
Rejestracja: 24 sty 2021, 1:19

Re: Sentino - King Sento 3 (2026) [Zapowiedź]

Post autor: xxxkawo »

Kurwa najdłuższa doba w życiu, Już za 24h album 🔥 🔥 🔥
Światem kręcą pieniądze
Jeśli życie to dziwka, robi dla mnie pole dance
Awatar użytkownika
Picasso
Posty: 181
Rejestracja: 08 cze 2022, 21:27

Re: Sentino - King Sento 3 (2026) [Zapowiedź]

Post autor: Picasso »

oyama pisze: 16 cze 2026, 18:11 powod jest prosty - MUGO. Wazne, ze jest kasa.
Mugo to firma udzielająca pożyczek pod zastaw praw do muzyki. Jeśli nie wziąłeś od nich akurat zaliczki pożyczki, a tylko korzystasz z nich jako dystrybutora, który automatyzuje ci dodawanie muzyki na streamingi, to będą mieć wyjebane w promocje twojego albumu.
ODPOWIEDZ