Scrim ($UICIDEBOY$) - runaway (2026)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
oyama
Posty: 5020
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Vice City

Scrim ($UICIDEBOY$) - runaway (2026)

Post autor: oyama »

Obrazek



swiezynka od Scrim, ktora ujrzala swiato dzienne na koniec maja. To tylko 59 kawalkow, do ktorych co jakis czas wychodza klipy.
Spoiler




Dodano po 1 dniu 23 godzinach 49 minutach 18 sekundach:
Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
Awatar użytkownika
Slatty+
Posty: 911
Rejestracja: 13 lip 2022, 12:41
Lokalizacja: Księżyc

Re: Scrim ($UICIDEBOY$) - runaway (2026)

Post autor: Slatty+ »

oyama pisze: 05 cze 2026, 0:3359 kawalkow
Jego to srogo pojebało
𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪𒐪
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 5020
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Vice City

Re: Scrim ($UICIDEBOY$) - runaway (2026)

Post autor: oyama »

dojebana stylowka na tym tracku, klip tez bardzo przyjemny.

Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 5020
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Vice City

Re: Scrim ($UICIDEBOY$) - runaway (2026)

Post autor: oyama »

Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 5020
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Vice City

Re: Scrim ($UICIDEBOY$) - runaway (2026)

Post autor: oyama »

sluchalem na dwie raty i wlasnie go skonczylem. Bardzo duzo sampli jest na tej plycie, a jak na calosc wyprodukowana i napisana przez niego, to caly album wypada calkiem dobrze. Duzo smutow, duzo refleksji o przejsciu na chrzescijanstwo, duzo flexu, no i duzo skitow na numerach. Jest tez polski akcent, bo numer 42 nazywa sie wojak. No generalnie sa lepsze numery i takie sobie, ale calosciowo album sie spina i mozna bez przypalu sluchac.

duzym plusem jest to, ze gralem w kasynie z trackiem american spirits i trafilem spin z mnoznikiem 8x, wiec wrzucam to na playliste.

+ jest to album raczej z mysla o fanach $UICIDEBOY$, Scrima lub po prostu goth rapu. Niekoniecznie wpadnie kazdemu w gusta i to zrozumiale.

I'm doomin' like Wojak (Fort Wayne)
Double dose up my Prozac (Fort)
Put it on 'em like Womac (Wayne)
Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
Awatar użytkownika
Banan
Posty: 227
Rejestracja: 04 lip 2019, 17:39
Lokalizacja: Shaolin

Re: Scrim ($UICIDEBOY$) - runaway (2026)

Post autor: Banan »

oyama pisze: 06 cze 2026, 22:04 dojebana stylowka na tym tracku, klip tez bardzo przyjemny.

Bardzo fajny kawałek :)
ODPOWIEDZ