Tak z tego tekstu wynika. Nie wiem, ale na geniusie już jest dodane to info.
Z tymi ingerencjami w bity Kixa też się zdaje spinać ta historia, bo jego instrumentale z 2007, które latają po sieci, mają kilka bitów z tej EPki, i co najmniej jeden rzeczywiście brzmi ciut inaczej niż na EP, choć też ciężko powiedzieć, która już to mogła być ze wszystkich ewolucji, czy może było to coś przerobionego już post factum.
Zrób sobie dobry instrumental/acapella/4+ ścieżki z dowolnego utworu - 2026 klik
Ze względu na ciszę w temacie o wycenach płyt, zadam pytanie tu:
Jaka jest aktualnie kwota, za którą mógłbym sprzedać Najebawszy na winylu, który nigdy nie był odtwarzany i od stycznia 2013 leży sobie w tym samym pudełku, w którym kurier go dostarczył?