Sentino

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4994
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Vice City

Re: Sentino

Post autor: oyama »

zastanowilbym sie, czy przypadkiem zwrotka Kubanczyka nie jest napisana przez Sentino. To brzmi jak kalka jego trackow. Ale ogolnie banger dojebany, duza robote robi ten instrumental w takim marokanskim stylu. Chcialbym kiedys uslyszec caly projekt Sento na dominikanskim Dembow, ale chyba nie podpasuje, bo gosciu jest stworzony do brudno nowojorskich bitow i nawijania o cieciu tasakiem wrogow na berlinskich ulicach.
Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
Awatar użytkownika
JANPALONY
Posty: 306
Rejestracja: 18 mar 2021, 20:26

Re: Sentino

Post autor: JANPALONY »

oyama pisze: 05 cze 2026, 12:28 zastanowilbym sie, czy przypadkiem zwrotka Kubanczyka nie jest napisana przez Sentino. To brzmi jak kalka jego trackow.
same here, w życiu bym nie pomyślał, że Kubańczyk może w swoim tekście użyć słowa Antwerpia - wątpię, że potrafiłby to wskazać na mapie :rotfl:
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 2379
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: Sentino

Post autor: qualite_de_schizoide »

Fajny letniaczek trochę w innym stylu
Na zdrowie dzieciak niech kapie
Chcę tu i teraz, bo znudziło mi się kurwa czekanie łapiesz?
Awatar użytkownika
kkthx
Posty: 57
Rejestracja: 17 maja 2026, 11:15

Re: Sentino

Post autor: kkthx »

JANPALONY pisze: 05 cze 2026, 13:33
oyama pisze: 05 cze 2026, 12:28 zastanowilbym sie, czy przypadkiem zwrotka Kubanczyka nie jest napisana przez Sentino. To brzmi jak kalka jego trackow.
same here, w życiu bym nie pomyślał, że Kubańczyk może w swoim tekście użyć słowa Antwerpia - wątpię, że potrafiłby to wskazać na mapie :rotfl:
Jest przecież powiedzenie "diamenty z Antwerpii", bo tam jest duży port przez który przepływają diamenty. Ale fakt, też raczej wątpie, że wie gdzie to właściwie jest.

Obrazek
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4994
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Vice City

Re: Sentino

Post autor: oyama »

chodzi o dzielnice diamentowa w Antwerpii. Polecam kiedys sie tam wybrac, zydomasoneria i turasy opychaja swiecaca bizuterie w malutkich sklepikach jak sprzedawcy dywanow na Bliskim Wschodzie.
Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 10135
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43

Re: Sentino

Post autor: scam_sakawa »

prawdziwa biżuteria?
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
Picasso
Posty: 181
Rejestracja: 08 cze 2022, 21:27

Re: Sentino

Post autor: Picasso »

xxxkawo pisze: 04 cze 2026, 11:39
oyama pisze: 04 cze 2026, 0:01 zamiast wynajetych speedboatow i kradniecia malp na Gibraltarze jest jezdzenie kosiarka w Strefie 57 i wjezdzanie w drzewa. Sprawdzcie storki RMF Maxx. W ogole jaki run teraz ma Sentino. W koncu wszedl w mainstream i ma zajebistego promotera, a nie jakichs polskich dzieciaczkow.
Jakby kogoś zastanawiało czemu on nie ma prawka, to tutaj jest odpowiedź.
Spoiler
Z drugiej strony może to i lepiej, że go nie ma skoro jest non stop najebany.
Awatar użytkownika
xxxkawo
Posty: 1443
Rejestracja: 24 sty 2021, 1:19

Re: Sentino

Post autor: xxxkawo »

Picasso pisze: 05 cze 2026, 22:14 Jakby kogoś zastanawiało czemu on nie ma prawka, to tutaj jest odpowiedź.
Przecież on tym traktorkiem do koszenia najebany jeździł, a przynajmniej sprawia takie wrażenie
Światem kręcą pieniądze
Jeśli życie to dziwka, robi dla mnie pole dance
moody
Posty: 1636
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34

Re: Sentino

Post autor: moody »

smiesznie po sebku bedoes feat. mama bedoes pocisneli na nowym tracku u palucha
Awatar użytkownika
xxxkawo
Posty: 1443
Rejestracja: 24 sty 2021, 1:19

Re: Sentino

Post autor: xxxkawo »

Może będzie beef, albo będą dalej piłeczkę odbijać
Światem kręcą pieniądze
Jeśli życie to dziwka, robi dla mnie pole dance
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4994
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Vice City

Re: Sentino

Post autor: oyama »

nie bedzie, Bedoes po prostu obrosl w piora po akcji charytatywnej i wie, ze nawet nie musi nic robic i moze cancelowac Sentino. Wczesniej byl pokorny i mowil, ze nie ma co liczyc na jakiekolwiek mieso z jego strony, a rok czy dwa lata temu musial wystawiac Kuqe z trackiem lodowisko (luty 2025), aby odbil zaczepke z vloga, jak Sentino smial sie ze spoznionego Datejust, ktore raperzy nosili pare lat wczesniej. W 2024 chcial z nim cala plyte nagrywac.

pod wzgledem rapowym Sentino jak sie zepnie, to moglby go zgruzowac jak Asche lub Flera pare lat temu. Natomiast pod wzgledem wizerunkowym nie ma zadnych szans, bo przypominam Bedoes jest populista i za akcje Cancer Fighters jest teraz nie do ruszenia przez kogokolwiek, bo to wojna z cala Polska.
Spoiler




Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
Awatar użytkownika
Ema
Posty: 873
Rejestracja: 16 maja 2019, 23:19

Re: Sentino

Post autor: Ema »

Tak kurwa, jeszcze dziadek Leszek klątwę z nieba rzuci na wszystkich
georgefloyd
Posty: 310
Rejestracja: 26 lip 2025, 9:06

Re: Sentino

Post autor: georgefloyd »

oyama pisze: 05 cze 2026, 23:45 nie bedzie, Bedoes po prostu obrosl w piora po akcji charytatywnej i wie, ze nawet nie musi nic robic i moze cancelowac Sentino. Wczesniej byl pokorny i mowil, ze nie ma co liczyc na jakiekolwiek mieso z jego strony, a rok czy dwa lata temu musial wystawiac Kuqe z trackiem lodowisko (luty 2025), aby odbil zaczepke z vloga, jak Sentino smial sie ze spoznionego Datejust, ktore raperzy nosili pare lat wczesniej. W 2024 chcial z nim cala plyte nagrywac.

pod wzgledem rapowym Sentino jak sie zepnie, to moglby go zgruzowac jak Asche lub Flera pare lat temu. Natomiast pod wzgledem wizerunkowym nie ma zadnych szans, bo przypominam Bedoes jest populista i za akcje Cancer Fighters jest teraz nie do ruszenia przez kogokolwiek, bo to wojna z cala Polska.
Spoiler




Spokojnie, Bedoes jest najbardziej wczutym hiphopowym grubasem z rancza. Z menelem też myślałem, że nie podejmie rękawic a tu proszę rozjechał go jak żabę.
Awatar użytkownika
Sionek
Posty: 530
Rejestracja: 05 sie 2025, 20:45

Re: Sentino

Post autor: Sionek »

Ema pisze: 06 cze 2026, 10:03 Tak kurwa, jeszcze dziadek Leszek klątwę z nieba rzuci na wszystkich
Leszek 2115 (pełna ksywa)
Awatar użytkownika
bcn
Posty: 580
Rejestracja: 01 gru 2022, 8:15

Re: Sentino

Post autor: bcn »

xxxkawo pisze: 05 cze 2026, 23:26 Może będzie beef
jakby sentino podolal to moglby byc najciekawszy od dawna ale troche powatpiewam w dziadka
lygrys pisze: 30 sty 2024, 14:01 Dzisiaj biję psa penisem po czole
Awatar użytkownika
Sionek
Posty: 530
Rejestracja: 05 sie 2025, 20:45

Re: Sentino

Post autor: Sionek »

Bedoes by rozjechał Sentino jak Tede zrobił to z Mesem. Sentino na początku może coś by tam dawał radę, ale im dalej w las tym bardziej by się jego rozdwojenie jaźni objawiało
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 5150
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Sentino

Post autor: gods bidness »

Bedoes by zgniótł Sentina jak robaka.
Awatar użytkownika
Karkovsky
Posty: 556
Rejestracja: 02 maja 2019, 15:42

Re: Sentino

Post autor: Karkovsky »

+1
Nikt w Poslce jak Sebek, lubię go słuchać. Ale dopóki porusza się w swoim świecie fantazji i bezpiecznej bajce jest okej, jak przychodzi do konfrontacji to woła halo policja
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17464
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Sentino

Post autor: oldschool »

No taka prawda, też jestem zdania, że Sentino by dał dupy w beefie (mimo potencjału) i skończyłoby się kręceniem storek obrażony na ławce w Marbelii, ze kończy z pl rapem.
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
Awatar użytkownika
moore
Posty: 955
Rejestracja: 28 lip 2021, 16:25

Re: Sentino

Post autor: moore »

Seba vs Mes byłoby wyrównane i ciekawe, tylko pewnie żaden z nich nei nagrałby dissa
ODPOWIEDZ