Ten Typ Mes

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

E-42
Posty: 2233
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:43
Lokalizacja: Łódź

Re: Ten Typ Mes

Post autor: E-42 »

Z drugiej strony po co się wysilać w kompromitowaniu Mesa, skoro Piotro sam sobie dobrze poradził
I rot in this dread, my only world's the one in my head
I hate psychotherapists, I walk amongst walking dead

Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
kkthx
Posty: 68
Rejestracja: 17 maja 2026, 11:15

Re: Ten Typ Mes

Post autor: kkthx »

Burak pisze: 03 cze 2026, 21:37 Nawet jeśli, to Tede startując w tym beefie z wygranej pozycji, nie wykorzystał tej przewagi i nie dojechał Mesa do spodu, tylko nagrał sporo dissów, które były wypełnione laniem wody i małą ilością konkretów, czym tylko udowodnił to o czym Mes rapował w pierwszym dissie, że suka jest robotna, suka lubi pracę, lecz robi byle jak - ta suka to Jacek

Podejrzewam że to sprawa sądowa która była / jest w toku, uniemożliwiała Tedemu odpiąć w pełni wrotki, żeby pojechać po Mesie jak po burej suce, i przez nią musiał zważać na słowa i uważać na karalne groźby (jak konfident słowa dobiera, chce widzieć mnie w pacę? ma gadkę frajera)
Sprawa sądowa + pewnie sam się zdziwił, że po drugiej stronie nie ma właściwie oporu. Myslę, że zachował najmocniejsze punche "na zaś", które niegdy nie przyszło, bo wystarczyło jakieś 40%, żeby wymazać Piotrka z planszy.

Szkoda, 10 lat temu to był by przepiękny beef.

Obrazek
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6717
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Ten Typ Mes

Post autor: marmolad_k2 »

Może szkoda mu było rozjebać go jeszcze bardziej, co będzie się znęcać nad leżącym na glebie, chorym psychicznie człowiekiem :dunno:
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2485
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Ten Typ Mes

Post autor: igorzastyy »

Wy słuchaliście 69 remix? Przecież on tam jedzie jak po burej suce po nim i nie wygląda na przejętego, że pani sędzia źle pomyśli o nim jak posłucha wulgarnego dissu na Mesa
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6717
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Ten Typ Mes

Post autor: marmolad_k2 »

No tak, ale w sądzie powie że to tylko folołap, skojarz, a kodeks hip-hopu mówi, że nie ma rapu bez folołapu.
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2485
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Ten Typ Mes

Post autor: igorzastyy »

Niech oskarżony przeliteruje ten folołap
Awatar użytkownika
Malloy
Palma w Kali
Posty: 5937
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: Ten Typ Mes

Post autor: Malloy »

jestem tym co literował follow up w sądzie
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9682
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Ten Typ Mes

Post autor: Burak »

Spoiler
Obrazek
Mes doczekał się w końcu zaproszenia na festiwal tatuażu
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 10147
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43

Re: Ten Typ Mes

Post autor: scam_sakawa »

ciekawe ile zarobi pengi za ten występ
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6717
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Ten Typ Mes

Post autor: marmolad_k2 »

Liczę że pójdzie za ciosem i następny będzie Dzień Cebuli w Grabowie.
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 5191
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Ten Typ Mes

Post autor: gods bidness »

Tak, tak, Tede mógł pojechać Mesa mocniej, ale bał się co pani w sądzie powie.

Fani Tedego są tacy uroczy.

Obrazek
buarzej
Posty: 82
Rejestracja: 16 lut 2020, 20:44

Re: Ten Typ Mes

Post autor: buarzej »

gods bidness pisze: 07 cze 2026, 10:37 Fani Tedego są tacy uroczy.
Jako fan jednego i drugiego mogę stwierdzić, ze fani Tedego są przyjebani, a Mesa przyjebani jeszcze bardziej.
Awatar użytkownika
kkthx
Posty: 68
Rejestracja: 17 maja 2026, 11:15

Re: Ten Typ Mes

Post autor: kkthx »

69 remix jest na pewno najmocniejszy, ale bez przesady :D To strzelanie epitetami i tyle. On nie wykorzystał wszystkiego, co na niego miał, bo nie było takiej potrzeby. Osobiscie mi sie wydaje, że Jackowi było wręcz szkoda Mesa, jak zobaczył w jakiej jest formie i odpuścił.

Obrazek
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2485
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Ten Typ Mes

Post autor: igorzastyy »

Wszystkiemu winna jest empatia Tedego, który jest z niej znany, zwłaszcza gdy naśmiewa się z osób niepełnosprawnych umysłowo jak Bonus BGC.

Miłościwy Jacek pewnie by nagrał drugie 3 korony, tylko nie chciał sprawiać przykrości oponentowi.
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9682
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Ten Typ Mes

Post autor: Burak »

Spoiler
Obrazek
Mes zajął się ocenianiem opisów typów na tinderze swojej kumpeli, ciekawe jak wygląda opis Mesa na Tinderze
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 8534
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Ten Typ Mes

Post autor: 2do5 »

pewnie jakoś skromnie, typu: car liter, bóg flow, linijek lucyfer
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
Awatar użytkownika
kkthx
Posty: 68
Rejestracja: 17 maja 2026, 11:15

Re: Ten Typ Mes

Post autor: kkthx »

Ja myśle, że ma tam po prostu wpisane "5 mieszkań, zero kredytu, a ty nie spierdol tego, elo".

Obrazek
Awatar użytkownika
scarz
Posty: 534
Rejestracja: 09 cze 2019, 19:14

Re: Ten Typ Mes

Post autor: scarz »

Obchodzi cię mój wygląd
Mnie wygląd dziewczyn


Najwyraźniej Mes zarzucił słuchanie swoich starych tracków, żeby sprawdzić, czy sobie nie zaprzecza.
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2485
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Ten Typ Mes

Post autor: igorzastyy »

Ale on jest pojebany
georgefloyd
Posty: 324
Rejestracja: 26 lip 2025, 9:06

Re: Ten Typ Mes

Post autor: georgefloyd »

Burak pisze: 08 cze 2026, 10:55
Spoiler
Obrazek
Mes zajął się ocenianiem opisów typów na tinderze swojej kumpeli, ciekawe jak wygląda opis Mesa na Tinderze
Typ zaraz 44 lata xddd. Jak ktoś nie ma „normalnego” zajęcia i może sobie pozwolić na picie w tygodniu od godziny 8 rano to potem wychodzą takie kwiatki. Dlatego właśnie zdanie „artystów” w jakiejkolwiek sferze społecznej nie powinno być brane pod uwagę, bo oni siedzą w bańce. Czaicie mieć starego który wrzuca takie zdjęcia i słyszeć od kumpli że czekają na nowe storki twojego ojca bo im się nudzi?
ODPOWIEDZ