Mada - Aoshima (4.07.2026) [zapowiedź]

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

edenmar
Posty: 2262
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Mada - Aoshima (4.07.2026) [zapowiedź]

Post autor: edenmar »

Mada zrobił płytę dla kociarzy





inne o kotach (nie wiem, czy będą na albumie, ale tak były wcześniej anonsowane)





Awatar użytkownika
JoeyJoeJoe
Posty: 848
Rejestracja: 30 lis 2019, 1:21

Re: Mada - Aoshima (4.07.2026) [zapowiedź]

Post autor: JoeyJoeJoe »

całkiem ok, ale nic specjalnego
tdf'a z tym zdartym gardłem nieprzyjemnie się słucha
Słuchaj, zaraz Cię tutaj pouczy Paweł z Graila, że musisz mi nalać tego soku i będziesz pouczony
Awatar użytkownika
bcn
Posty: 582
Rejestracja: 01 gru 2022, 8:15

Re: Mada - Aoshima (4.07.2026) [zapowiedź]

Post autor: bcn »

zajebisty bit w skit
lygrys pisze: 30 sty 2024, 14:01 Dzisiaj biję psa penisem po czole
edenmar
Posty: 2262
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mada - Aoshima (4.07.2026) [zapowiedź]

Post autor: edenmar »

ODPOWIEDZ