Tinashe
Re: Tinashe
Oj tak nie mogłem się już doczekać nowych rzeczy od niej po świetnym 333, słuchał ktoś? Dobre?
- Hytry Wałek
- Posty: 686
- Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:09
- Lokalizacja: Mecca
Re: Tinashe
świetny album a Needs to dla mnie bengierkowy singiel roku
Re: Tinashe
Widzę beton i tylko beton, gdy patrzę ślepo
Re: Tinashe
Troche nie uwu Bo tinaszka zawsze byla uwu a nie taka jakas kurefqua ze Gola chodzi
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Re: Tinashe
I warto dodać, że chyba zapowiada to drugą część BB/ANG3L
Re: Tinashe
no wsm, zajebiście że wstrzeliła się z rozpoznawalnym hiciorem w końcu po dłuuugim czasie
Re: Tinashe
Przyjemne, ale szkoda, że takie krótkie
Senior Controlling Specialist
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156








