Tu wrzucajcie wasze tracki
- yungXpaproch
- Posty: 4493
- Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
- Lokalizacja: grrr pow™
Re: Tu wrzucajcie wasze tracki
dobry matching msh z poprzednimi postami
Re: Tu wrzucajcie wasze tracki
Nie wiem jaką muzykę ma Aura Aurelia ale tutaj daje 8 jeszcze, żeby nie było że aż tak mocno zawsze odlatuję: Tutaj całkiem inny styl, featuring dla Keira Knightley (ta aktorka z pamiętnika) znam się z nią prywatnie, dlatego dostała taką ósemkę. To już jest styl Vibe, przewózka, trochę grafomanii
-"You look best with that hair
- I like your breasts
- Give me points arousing chick // jestem u niej na grupie na fejsbuku popularność jej zwiększam
- arousing chick boy sweety sweet
- vibe up up chick-black beast
- I am-You am. Error?
- something mirror. Black mirror.
- Error Pachnidło. // na końcu w pachnidle każdy uprawiał sex, tu jest błąd (error) chce uprawiać sex tylko z nią
Romantic Kami a kawałek Keira Knightley feat Romantic Kami (w trakcie). Jak się tu moje linijki spotkają z dużym odzewem jeszcze rzucę. Mam odlot, grafomanię, vibe, inne. liryka bardzo ciekawa.
-"You look best with that hair
- I like your breasts
- Give me points arousing chick // jestem u niej na grupie na fejsbuku popularność jej zwiększam
- arousing chick boy sweety sweet
- vibe up up chick-black beast
- I am-You am. Error?
- something mirror. Black mirror.
- Error Pachnidło. // na końcu w pachnidle każdy uprawiał sex, tu jest błąd (error) chce uprawiać sex tylko z nią
Romantic Kami a kawałek Keira Knightley feat Romantic Kami (w trakcie). Jak się tu moje linijki spotkają z dużym odzewem jeszcze rzucę. Mam odlot, grafomanię, vibe, inne. liryka bardzo ciekawa.
ROMANTIC KAMI
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kamil.undzej/
Kamil Rudz
Kamil Aleksander Rudziński
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kamil.undzej/
Kamil Rudz
Kamil Aleksander Rudziński
-
MillValley
- Posty: 58
- Rejestracja: 03 wrz 2019, 18:20
Re: Tu wrzucajcie wasze tracki
Wpierdalam się mam wrażenie w istotny dyskurs, ale moje nowe:
- 1888bogd4n
- Posty: 12
- Rejestracja: 24 kwie 2026, 1:26
Re: Tu wrzucajcie wasze tracki
caly teledysk juz dostepny
zapraszam do komentowania itp
Re: Tu wrzucajcie wasze tracki
teksty ciekawy, z humorem, jest o czym nawijać, żeby było jeszcze ciekawie na tej scenie co już bardzo dużo rapu wydaje się nudnego. Podoba mi się kawałek bit też mi się podoba. Liryka>Bit. Ja bym widział tu duże wyświetlenia. Tu jest kurwa przewózka (Luźne cwaniactwo). Jeszcze raz liryka>bit a bit jest dobry albo dosyć dobry, YAAAAAAAŁ
ROMANTIC KAMI
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kamil.undzej/
Kamil Rudz
Kamil Aleksander Rudziński
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kamil.undzej/
Kamil Rudz
Kamil Aleksander Rudziński
Re: Tu wrzucajcie wasze tracki
Dodano po 10 godzinach 38 minutach 51 sekundach:
-
MonsieurHibou
- Posty: 53
- Rejestracja: 20 kwie 2019, 23:03
Re: Tu wrzucajcie wasze tracki
Elko, nagrałem se numer z kolegą i dziś wszedł do sieci.
-
StudioSzafaTV
- Posty: 23
- Rejestracja: 18 lut 2021, 21:42
Re: Tu wrzucajcie wasze tracki
„Musisz to zobaczyć, oto zdjęcia mojej twarzy...” 
Jako FAKTORYM trzymamy równe tempo i dokładnie dwa tygodnie po ostatnim dropie wjeżdżamy z kolejną nowością. Tym razem na głośniki wlatuje solowy numer od Denexa - FOTOGRAFIE!
Zupełnie inny, głęboki klimat, mocny tekst i świetny obrazek. Wpadajcie sprawdzić całość i zostawcie łapę. Skomentujesz, jak oceniasz ten numer?
ZOBACZ TELEDYSK NA YT:
Jako FAKTORYM trzymamy równe tempo i dokładnie dwa tygodnie po ostatnim dropie wjeżdżamy z kolejną nowością. Tym razem na głośniki wlatuje solowy numer od Denexa - FOTOGRAFIE!
Zupełnie inny, głęboki klimat, mocny tekst i świetny obrazek. Wpadajcie sprawdzić całość i zostawcie łapę. Skomentujesz, jak oceniasz ten numer?
- bylerymdorymu
- Posty: 96
- Rejestracja: 27 mar 2026, 22:20
Re: Tu wrzucajcie wasze tracki
Bardzo ładny klip, rap taki solidny
CEO
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Sociale:
https://www.youtube.com/@TakiJedenKrzysztof
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Sociale:
https://www.youtube.com/@TakiJedenKrzysztof
Re: Tu wrzucajcie wasze tracki
to już jest z płyty która nadchodzi. Romantic Kami. Same pochwały. Mam swój styl. Ten tekst to styl. To WAJB. Nie oceniajcie tylko chwalcie, tego nie da się hejtować bo już jest za dużo pozytywnych opinii. ROMANTIC KAMI na forum MSH. https://www.facebook.com/kamil.undzej Kamil Aleksander Rudziński. Chcecie więcej tekstów??? poprzedni był odlot. Yaaaaaaaał
what you start or baybe look
refren good, very hard level, very good
baybe look, very hard level, baybe look
returns mix, carnage flow, verry good
five line, five verse 10 all and look
What are you doing my love?
Tomorrow i send you naked photo.
I am pretty boy and I love you so
fucking chick:* yoooooooooooooooo
to ostatni track? reedycja kurwa mać?
ta płyta to diament, a może coś więcej fuck!
troche polski troche angielski // ewa farna track follow up yzmonidas
niech moje dziewczyny i wpierdolą niemiecki
Im Moment nur eine Zeile Deutsch
angefangen habe ich in der funf
po niemiecku na tyle ode mnie, das is good, verry fucking good.
what you start or baybe look
refren good, very hard level, very good
baybe look, very hard level, baybe look
returns mix, carnage flow, verry good
five line, five verse 10 all and look
What are you doing my love?
Tomorrow i send you naked photo.
I am pretty boy and I love you so
fucking chick:* yoooooooooooooooo
to ostatni track? reedycja kurwa mać?
ta płyta to diament, a może coś więcej fuck!
troche polski troche angielski // ewa farna track follow up yzmonidas
niech moje dziewczyny i wpierdolą niemiecki
Im Moment nur eine Zeile Deutsch
angefangen habe ich in der funf
po niemiecku na tyle ode mnie, das is good, verry fucking good.
ROMANTIC KAMI
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kamil.undzej/
Kamil Rudz
Kamil Aleksander Rudziński
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kamil.undzej/
Kamil Rudz
Kamil Aleksander Rudziński
- 1888bogd4n
- Posty: 12
- Rejestracja: 24 kwie 2026, 1:26
Re: Tu wrzucajcie wasze tracki
diss na peje - "ty peja słuchaj - spalimy ci chałupe i zgwalcimy żone - zabijemy ci dzieci i rozjebiemy twoją siore''
Re: Tu wrzucajcie wasze tracki
kawałek z liczbą sześć co mam o tym myśleć
często te liczby pojawiają się w moim życiu
powiecie, że mam jakąś fazę, zarymuję "widzieć"
jak piszę tą szesnastkę na kawałku 6 rymy wymuszone na siłe
na piątej linijce odniosę się do poprzednich kawałków, to i tyle
dodałbym jeszcze 6 ale na razie tyle, mój styl, to powiem myśleć
przypierdolenie do myśleć, to ogarnij liryke, przekazałem tu tyle
że liczba 6 i przypierdoleń w pizde
nagraj kurwo kawałek jak spędzasz życie, i tak to każdego jebie jak ten przecinek
brakowało grafomani to macie jej tyle, a może ktoś doszuka się błędu na siłe
żeby tylko jej trochę było, czyli w liryce grzebiecie, co centymetr
wiadomo już o czym piszę? 666 to też przypierdolenia w liryce
jakby był jakiś błąd, to piszcie, i tak nikt was nie zrozumie, hipsterie w modlitwie,tyle.
dalej piszę chociaż miało być 13 wersów, dojadę do 16 i coś tam wymyślę
o czym jeszcze nawinę? może o tym, że refren nawijkę przebiję, tyle
tyle wymuszonę na siłę? nie, tyle dodane , żebym zachował i bawił się stylem
tyle, coś kojarzy mi się z poprzednim kawałkiem, tyle
trochę angielski trochę polski, tutaj pokazałem kunszt w ojczystym języku debile
nowe słowo? słowo które jest mniej wulgarne, coś nowego bo to już nie na folołapie
te liczby to już nie są liczby przykładowe, więcej o nich powiem jak coś wyjaśnię.
każdy mój słuchacz czai o co chodzi, trochę tłumaczę, trochę na rap geniusie zapisane
dużo tu rymów, to co mówię, nie wszystko zamieniam w prawdę, a z wykrywaczem i tak topka ludzi z prawie zerowym fałszem
tyle się opisałem, że ten przekaz jest najlepszy nie tylko w polskim rapie
to jest ludzie prawie fristajlem, kurwa ile napisałem? kończę 16 z 8 dodałem przed refrenem to dance
później to już refren kurwa yo jakiś wkurwiony refren, dużo strzałów w niebo, ale jest kawałek bez strzałów w niebo no i wszystko wpierdole w autotune pierwszy raz.
często te liczby pojawiają się w moim życiu
powiecie, że mam jakąś fazę, zarymuję "widzieć"
jak piszę tą szesnastkę na kawałku 6 rymy wymuszone na siłe
na piątej linijce odniosę się do poprzednich kawałków, to i tyle
dodałbym jeszcze 6 ale na razie tyle, mój styl, to powiem myśleć
przypierdolenie do myśleć, to ogarnij liryke, przekazałem tu tyle
że liczba 6 i przypierdoleń w pizde
nagraj kurwo kawałek jak spędzasz życie, i tak to każdego jebie jak ten przecinek
brakowało grafomani to macie jej tyle, a może ktoś doszuka się błędu na siłe
żeby tylko jej trochę było, czyli w liryce grzebiecie, co centymetr
wiadomo już o czym piszę? 666 to też przypierdolenia w liryce
jakby był jakiś błąd, to piszcie, i tak nikt was nie zrozumie, hipsterie w modlitwie,tyle.
dalej piszę chociaż miało być 13 wersów, dojadę do 16 i coś tam wymyślę
o czym jeszcze nawinę? może o tym, że refren nawijkę przebiję, tyle
tyle wymuszonę na siłę? nie, tyle dodane , żebym zachował i bawił się stylem
tyle, coś kojarzy mi się z poprzednim kawałkiem, tyle
trochę angielski trochę polski, tutaj pokazałem kunszt w ojczystym języku debile
nowe słowo? słowo które jest mniej wulgarne, coś nowego bo to już nie na folołapie
te liczby to już nie są liczby przykładowe, więcej o nich powiem jak coś wyjaśnię.
każdy mój słuchacz czai o co chodzi, trochę tłumaczę, trochę na rap geniusie zapisane
dużo tu rymów, to co mówię, nie wszystko zamieniam w prawdę, a z wykrywaczem i tak topka ludzi z prawie zerowym fałszem
tyle się opisałem, że ten przekaz jest najlepszy nie tylko w polskim rapie
to jest ludzie prawie fristajlem, kurwa ile napisałem? kończę 16 z 8 dodałem przed refrenem to dance
później to już refren kurwa yo jakiś wkurwiony refren, dużo strzałów w niebo, ale jest kawałek bez strzałów w niebo no i wszystko wpierdole w autotune pierwszy raz.
ROMANTIC KAMI
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kamil.undzej/
Kamil Rudz
Kamil Aleksander Rudziński
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kamil.undzej/
Kamil Rudz
Kamil Aleksander Rudziński
Re: Tu wrzucajcie wasze tracki
No elko, wracam z nowym kawałkiem, cały czas mam zajawkę na EDMy, dopracowuję warsztat ustny i liryczny





