Rapowy offtopic

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
baqlashan
Posty: 7975
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: mentalne średniowiecze

Re: Rapowy offtopic

Post autor: baqlashan »

Aislop, nie odpalać tego szitu
jajca pisze: 16 maja 2024, 17:04 za te punkty na kurniku trzeba dusić ofiary
Awatar użytkownika
CeHaTeHaCe
Posty: 570
Rejestracja: 22 cze 2022, 2:36
Lokalizacja: bez refrenu

Re: Rapowy offtopic

Post autor: CeHaTeHaCe »

137 pisze: 23 maja 2026, 19:51 Przesłuchałem kilka fragmentów płyt podanych przez Was. Nowy rap jest dla mnie trochę niezrozumiały.
a czemu Kony Dublin Story ci się nie spodobało
TdW pisze: 11 gru 2019, 23:28 Chciałbym nominować słowo rondlarz do młodzieżowego słowa roku
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 1000
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: Rapowy offtopic

Post autor: KILLIE »

uwazam, ze zaden rapowy track-klasyk nigdy nie ma w sobie tego slowa klasyk
aktualnie nawijanie, ze cos bedzie klasykiem automatycznie to skresla tak samo jak wszystkie rapowe kozy, ktora znikaja po sezonie :roll:
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Burak »

A Bez Cenzury - Klasyk? Przecież to jest klasyk
Dołącz do naszej firmy: viewtopic.php?t=13333
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 14322
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Rapowy offtopic

Post autor: jajca »

A moi ludzie to klasyk do zobaczenia mordziaty tymczasem
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: 03 cze 2026, 8:29 jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
forcerfromdesert
Zbanowany
Posty: 178
Rejestracja: 31 mar 2025, 0:31

Re: Rapowy offtopic

Post autor: forcerfromdesert »

baqlashan pisze: 20 maja 2026, 13:36 Aislop, nie odpalać tego szitu
nie używaj słów, których definicji nie znasz/

Peja wyjaśniony za przemoc



twoje ostatnie posty to spamowanie AI gównem. Kolejne takie = warn za span
//Oldschool
Awatar użytkownika
baqlashan
Posty: 7975
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: mentalne średniowiecze

Re: Rapowy offtopic

Post autor: baqlashan »

Wypierdalaj stąd z tym gownem
jajca pisze: 16 maja 2024, 17:04 za te punkty na kurniku trzeba dusić ofiary
forcerfromdesert
Zbanowany
Posty: 178
Rejestracja: 31 mar 2025, 0:31

Re: Rapowy offtopic

Post autor: forcerfromdesert »

@oldschool ciągnij sie

Dodano po 1 minucie 41 sekundach:
baqlashan pisze: 24 maja 2026, 16:37 Wypierdalaj stąd z tym gownem
to nie moje, ale pierwsze lepsze ucho i oko ogarnie, że to nie AI.
Ostatnio zmieniony 25 maja 2026, 11:11 przez forcerfromdesert, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
137
Posty: 16
Rejestracja: 09 maja 2026, 5:30
Lokalizacja: Krk

Re: Rapowy offtopic

Post autor: 137 »

CeHaTeHaCe pisze: 24 maja 2026, 1:23
137 pisze: 23 maja 2026, 19:51 Przesłuchałem kilka fragmentów płyt podanych przez Was. Nowy rap jest dla mnie trochę niezrozumiały.
a czemu Kony Dublin Story ci się nie spodobało
Flow nie jest zły.

Ciężko mi wierzyć w los uliczników, skoro większość osób teraz żyje w smartfonie.

Właśnie Konego słucham.

Jest to nieco oldschool.
forcerfromdesert
Zbanowany
Posty: 178
Rejestracja: 31 mar 2025, 0:31

Re: Rapowy offtopic

Post autor: forcerfromdesert »

baqlashan pisze: 24 maja 2026, 16:37 Wypierdalaj stąd z tym gownem
I co, to też ai, enpececie?



/warn za spam,
oldschool
Awatar użytkownika
CeHaTeHaCe
Posty: 570
Rejestracja: 22 cze 2022, 2:36
Lokalizacja: bez refrenu

Re: Rapowy offtopic

Post autor: CeHaTeHaCe »

włącz sobie Kony Dublin Story i wypierdalaj stąd z tym gownem
TdW pisze: 11 gru 2019, 23:28 Chciałbym nominować słowo rondlarz do młodzieżowego słowa roku
forcerfromdesert
Zbanowany
Posty: 178
Rejestracja: 31 mar 2025, 0:31

Re: Rapowy offtopic

Post autor: forcerfromdesert »

Waco nazywa takich jak ty statystami. Odpal sobie początek i zmienisz profilowe, bo to prawdziwe fakty z 2003


to oczywiście do frajera bitego CeHaTeHaCe, tak od minuty odpal :wall:

jakby to waco prywatnie powiedział - no taka kolejna kurewka nieuświadomiona, niech wypierdala nie z forum, a z życia :crazy:

//kolejny spam swoim AI gównem = 3 ostrzeżenie i ban
oldschool
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Burak »



Boże to jakaś paranoja
Dołącz do naszej firmy: viewtopic.php?t=13333
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 1000
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: Rapowy offtopic

Post autor: KILLIE »

pomaluję na niebiesko tylko kurwa na niebiesko :oops:
E-42
Posty: 2215
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:43
Lokalizacja: Łódź

Re: Rapowy offtopic

Post autor: E-42 »

Kurde nie wiedziałem nawet, że po pierwotnym składzie, z którego powstała Familia HP został jakiś ślad, a Zona X jest na yt normalnie cyk



Nie wiem jakim cudem to przeoczyłem kiedyś, ale uruchomiło lokalny patriotyzm, to wrzucam jako ciekawostkę :lol:
I rot in this dread, my only world's the one in my head
I hate psychotherapists, I walk amongst walking dead

Spoiler
Obrazek
mmacko
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2026, 14:57

Re: Rapowy offtopic

Post autor: mmacko »

ktos wie dlaczego od jakis 3 tygodni nie ma pierwszych albumow adiego nowaka na streamingach? nigdzie info nie moge znalezc czemu zniknely i kiedy wroca
Awatar użytkownika
ART
Posty: 16721
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: pół mewa - pół kicia

Re: Rapowy offtopic

Post autor: ART »

sprawdzalismy czy ktos zauwazy, odezwij sie po nagrode na priw
jest modelką z instagrama
co z nią zrobię to już nie jest twoja sprawa


rym| last.fm
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Rapowy offtopic

Post autor: Burak »



Siurkowski wraca do środowiska 🔥 Ktoś czekał?
Dołącz do naszej firmy: viewtopic.php?t=13333
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2330
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Rapowy offtopic

Post autor: igorzastyy »

Pierdolę czy ocenia jakaś Wdowa czy Yurkosky
edenmar
Posty: 2257
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rapowy offtopic

Post autor: edenmar »

soundtrack
ODPOWIEDZ