Kategoria poświęcona wykonawcom.
Moderatorzy: Jose , oldschool
WesolyJozek
Posty: 550 Rejestracja: 14 sie 2025, 20:13
Post
autor: WesolyJozek » 19 gru 2025, 21:26
Gsp robił kiedyś muzykę?
Myslalem ze tylko 3 zwrotki z upadającym belmondo a tak to aferki i ig
dogbert pisze: ↑ 06 lut 2026, 20:48
Kultura żydowska, dagestańska, czeczeńska i polsko-prawilno-uliczna, jako ostoja klasycystycznego homo-erotyzmu - analiza dzieł wybranych.
WesolyJozek
Burak
kadłub chuj
Posty: 9687 Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09
Post
autor: Burak » 19 gru 2025, 21:27
W sumie, to GSP coś nagrywał przed poznaniem się z młodym G i uhqqow?
Ostatnio zmieniony 19 gru 2025, 21:29 przez
Burak , łącznie zmieniany 1 raz.
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Burak
scam_sakawa
Posty: 10147 Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Post
autor: scam_sakawa » 19 gru 2025, 21:28
GSP - Fidżi to jeden z bardziej bujających kawałków, jakie słyszałem w rapie
a refren doskonały
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
scam_sakawa
Malloy
Palma w Kali
Posty: 5940 Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08
Post
autor: Malloy » 19 gru 2025, 21:29
refren w szkło też zajebisty mega
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Malloy
Burak
kadłub chuj
Posty: 9687 Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09
Post
autor: Burak » 19 gru 2025, 21:29
VIDEO
to bardzo lubie
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Burak
oldschool
Moderator
Posty: 17501 Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50
Post
autor: oldschool » 19 gru 2025, 23:01
VIDEO
To jest sztos
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
oldschool
wujot
ave
Posty: 21346 Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15
Post
autor: wujot » 19 gru 2025, 23:06
VIDEO
lubię ten refren GPSa tutaj
wujot
WesolyJozek
Posty: 550 Rejestracja: 14 sie 2025, 20:13
Post
autor: WesolyJozek » 19 gru 2025, 23:32
Adrian MTK, mój ulubiony patus z ciepłej strefy. "Nie skończyłem szkoły, ale skonczyłem inna, jebac kurwe policyjna"
dogbert pisze: ↑ 06 lut 2026, 20:48
Kultura żydowska, dagestańska, czeczeńska i polsko-prawilno-uliczna, jako ostoja klasycystycznego homo-erotyzmu - analiza dzieł wybranych.
WesolyJozek
Burak
kadłub chuj
Posty: 9687 Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09
Post
autor: Burak » 19 gru 2025, 23:34
Bez kitu dobry ten numer z Adrianem MTK, nie znałem, feat u Tuzzy klasa
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Burak
bilderberg
Posty: 276 Rejestracja: 14 sie 2019, 12:22
Post
autor: bilderberg » 20 gru 2025, 7:05
Ciekawe czy lochy z teledysku mtk zostaly ofiarami analnego włamywacza
bilderberg
99mayday
Posty: 516 Rejestracja: 16 maja 2019, 22:35
Post
autor: 99mayday » 20 gru 2025, 22:58
VIDEO
twoja familia to typy poznane wczoraj
tu co drugi golas robi z siebie ulicznego profesora
99mayday
WesolyJozek
Posty: 550 Rejestracja: 14 sie 2025, 20:13
Post
autor: WesolyJozek » 21 gru 2025, 1:33
Burak pisze: ↑ 19 gru 2025, 23:34
Bez kitu dobry ten numer z Adrianem MTK, nie znałem, feat u Tuzzy klasa
Bez hejtu ale mógłbyś mi wytłumaczyć dlaczego cos takiego ci się podoba?
dogbert pisze: ↑ 06 lut 2026, 20:48
Kultura żydowska, dagestańska, czeczeńska i polsko-prawilno-uliczna, jako ostoja klasycystycznego homo-erotyzmu - analiza dzieł wybranych.
WesolyJozek
BublOner
Posty: 489 Rejestracja: 07 kwie 2025, 12:31
Post
autor: BublOner » 21 gru 2025, 13:14
WesolyJozek pisze: ↑ 19 gru 2025, 23:32
Adrian MTK, mój ulubiony patus z ciepłej strefy. "Nie skończyłem szkoły, ale skonczyłem inna, jebac kurwe policyjna"
z jakiego to kawałka? dla takich perełek żyję
dziwki basen i machanie kutasem
BublOner
WesolyJozek
Posty: 550 Rejestracja: 14 sie 2025, 20:13
Post
autor: WesolyJozek » 21 gru 2025, 13:54
"Wyjete z zyciorysu" . Czysta patola
dogbert pisze: ↑ 06 lut 2026, 20:48
Kultura żydowska, dagestańska, czeczeńska i polsko-prawilno-uliczna, jako ostoja klasycystycznego homo-erotyzmu - analiza dzieł wybranych.
WesolyJozek
Burak
kadłub chuj
Posty: 9687 Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09
Post
autor: Burak » 21 gru 2025, 14:01
WesolyJozek pisze: ↑ 21 gru 2025, 1:33
Bez hejtu ale mógłbyś mi wytłumaczyć dlaczego cos takiego ci się podoba?
Bardzo lubię podśpiewywanie GPSiaka
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Burak
wujot
ave
Posty: 21346 Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15
Post
autor: wujot » 01 sty 2026, 15:34
co on kurwa zakłada debil na te palce XDDD
wujot
Snus
Posty: 145 Rejestracja: 08 paź 2019, 16:12
Post
autor: Snus » 01 sty 2026, 15:36
Niesamowita jest ta stylowa na czeczeńskiego magnata
Snus
oldschool
Moderator
Posty: 17501 Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50
Post
autor: oldschool » 01 sty 2026, 15:37
Ja znam jednego co podobnie się nosił
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
oldschool
Burak
kadłub chuj
Posty: 9687 Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09
Post
autor: Burak » 10 sty 2026, 19:52
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Burak
oldschool
Moderator
Posty: 17501 Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50
Post
autor: oldschool » 10 sty 2026, 19:57
Zapomniał dodać, że chodzi o Cities: Skylines.
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
oldschool