Kategoria poświęcona wykonawcom.
Moderatorzy: Jose , oldschool
Burak
kadłub chuj
Posty: 9589 Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09
Post
autor: Burak » 18 gru 2025, 20:52
Ważna wiadomość dla bezrobotnych - Mes zna i słucha LSO
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Burak
blase
Posty: 40 Rejestracja: 19 lut 2022, 15:25
Post
autor: blase » 19 gru 2025, 1:16
Nie dla psa kiełbasa
blase
edenmar
Posty: 2260 Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: edenmar » 19 gru 2025, 2:19
ale w sumie czy to zaskakujące, skoro followupują ich nawet Mata i Bambi. Wstyd nie znać, zwłaszcza jak jest się artystą rzępolakiem z wysublimowanym gustem
edenmar
eddy_wata
Posty: 18791 Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: droga jest stąd do ronda
Post
autor: eddy_wata » 19 gru 2025, 2:33
TdW przecież "Tylko dla Wariatów". wszystko się zgadza
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
eddy_wata
Mietek
Posty: 3082 Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57
Post
autor: Mietek » 19 gru 2025, 3:41
Myślę, że Mes normalnie na kjutke czeka w akompaniamencie tango i się wczuwa.
Nie no, tak na serio Mes jest skrajnie overhejtowanym raperem, kiedyś to zrozumiecie.
Mietek
Antil
Posty: 66 Rejestracja: 21 sie 2025, 10:55
Post
autor: Antil » 19 gru 2025, 11:20
VIDEO
Nowy singiel wjechał z gościnką Mesa
Antil
Esdo
Posty: 60 Rejestracja: 04 cze 2022, 16:53
Post
autor: Esdo » 19 gru 2025, 11:56
Mietek pisze: ↑ 19 gru 2025, 3:41
Nie no, tak na serio Mes jest skrajnie overh
ejtowanym ajpowanym raperem, kiedyś to zrozumiecie.
Przynajmniej na slgwk w kontekście beefu
Esdo
Burak
kadłub chuj
Posty: 9589 Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09
Post
autor: Burak » 31 gru 2025, 6:39
No i co tam w mordę pierdolone bambusy jebane? Wiecie z jakiego filmu ten cytat przynajmniej Czy wam się sałatka ze świąt zawiesiła w mózgach nie no słuchajcie yyy z tej strony wasz najuprzejmiejszy raper tak naprawdę jestem w doskonałym humorku i chciałem po prostu sobie obczaić co tam yyy u was u mnie następuje taka mgła mózgowa nie niecovidowa tylko właśnie poświąteczne najmądrzejsze rzeczy to yyy które jestem w stanie ogarnąć, to pranie Bądź yyy wymiana werbla w bicie, to jakby to nie jest ten dzień, w którym wymyślę lek na raka no nie no i co? Tutaj już minutkę zaraz wleci, a ja powiedziałem w sumie nic ważnego, czyli tak jak niektórzy raperzy przez swoje ostatnie piętnaście płyt mmm więc emm oddalam się, oddalam się do studia Halo Warszawa
Głosówka Mesa z kanału
Ostatnio zmieniony 31 gru 2025, 11:11 przez
Burak , łącznie zmieniany 1 raz.
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Burak
E-42
Posty: 2215 Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:43
Lokalizacja: Łódź
Post
autor: E-42 » 31 gru 2025, 7:01
Ten film o którym mowa to Jeden facet, jeden słoik?
I rot in this dread, my only world's the one in my head
I hate psychotherapists, I walk amongst walking dead
E-42
EdwardZentara
Posty: 164 Rejestracja: 14 gru 2025, 1:29
Post
autor: EdwardZentara » 31 gru 2025, 7:37
Śmiałeś się z sałatki jarzynowej zjebie
Potrawy wywołująca mgłę mózgowa dla ciebie
Edward Żentara wyszedł zagrać dla milusińskich zalany
Ledwo wstrzymując womit z marsem na skroni, na twarzy biały
Soczystym bełkotem brnął przez oporne słowa, uczepion ściany
Dzieci płakały...
EdwardZentara
marmolad_k2
Posty: 6625 Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Post
autor: marmolad_k2 » 31 gru 2025, 10:06
Major Suchodolski podobnie przemyślenia miał jak psznie jadł.
saturn pisze: ↑ 10 wrz 2024, 21:56
tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
marmolad_k2
E-42
Posty: 2215 Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:43
Lokalizacja: Łódź
Post
autor: E-42 » 31 gru 2025, 11:06
Wiadomo że ta mgła majorowa była spowodowana kuchnią bombaską, a wy mówicie że on narkoman był
I rot in this dread, my only world's the one in my head
I hate psychotherapists, I walk amongst walking dead
E-42
Burak
kadłub chuj
Posty: 9589 Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09
Post
autor: Burak » 31 gru 2025, 14:34
Dodano po 7 godzinach 10 minutach 27 sekundach:
Krótki wierszyk od Mesa
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Burak
dr zjeb
Posty: 3866 Rejestracja: 27 sty 2025, 17:32
Post
autor: dr zjeb » 01 sty 2026, 1:18
you know the O.P.P.
dr zjeb
Megidox
Posty: 6004 Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71
Post
autor: Megidox » 01 sty 2026, 6:30
Jako jego ex fan top za rymowankę zamiast tracku
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Burak pisze: Tu jest forum ślizgawka, a nie jakiś wizaż, jak trzeba to wypłacamy sobie liście na odmułke, a jak trzeba przytulamy a nie jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
Megidox
marmolad_k2
Posty: 6625 Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Post
autor: marmolad_k2 » 01 sty 2026, 8:55
Wersy lepsze, niż na płycie.
saturn pisze: ↑ 10 wrz 2024, 21:56
tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
marmolad_k2
jajca
Posty: 14330 Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47
Post
autor: jajca » 01 sty 2026, 11:35
Czyli pierwszy feat z nowego afrojaxa juz znany
saturn pisze: ↑ 11 lis 2025, 21:56
jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: ↑ 03 cze 2026, 8:29
jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
jajca
cliffhanger
Posty: 222 Rejestracja: 01 cze 2019, 14:10
Post
autor: cliffhanger » 01 sty 2026, 12:37
zwracam uwagę na to jaką figurkę we wannie sobie postawił, odklejenie postępuje
cliffhanger
Yerkes
Posty: 296 Rejestracja: 22 sie 2019, 8:37
Post
autor: Yerkes » 01 sty 2026, 13:43
Taki mainstreamowy Suja THS. No debil kurwa
Yerkes
Burak
kadłub chuj
Posty: 9589 Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09
Post
autor: Burak » 01 sty 2026, 13:45
Mainstreamowy? Chyba 10 lat temu
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Burak