Żyto - Nowy dobry co nie spina (2025)
- gods bidness
- Posty: 5157
- Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12
Re: Żyto - Nowy dobry co nie spina (2025?) [Zapowiedź]
Ale ten żyto też taki grzeczny wafel wszedł speszony, więc jak to wśród zwierząt, wyczuli słabość to się poczuł pewny siebie jeden z drugim. A na widok Game’a mamrotałeś pod nosem tylko.
Re: Żyto - Nowy dobry co nie spina (2025?) [Zapowiedź]
Po obejrzeniu do końca jednak nie widzę szydzenia, taka normalna rozmowa bez przygotowania yeti cgm type beat
Ostatnio zmieniony 11 gru 2025, 17:26 przez Burak, łącznie zmieniany 1 raz.
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
- gods bidness
- Posty: 5157
- Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12
Re: Żyto - Nowy dobry co nie spina (2025?) [Zapowiedź]
Ja też. Wuwunio tylko dojebał na początku, potem było normalnie, ale zawsze lepiej kręcić narrację negatywną co nie
Re: Żyto - Nowy dobry co nie spina (2025?) [Zapowiedź]
Też się spodziewałem większego krindżu.
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
To zbita kula spod kutasencji
Re: Żyto - Nowy dobry co nie spina (2025?) [Zapowiedź]
No ładnie to wygląda
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
- rozklad_gaussa
- Posty: 3395
- Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
- Lokalizacja: siedziba siemano soprano records
Re: Żyto - Nowy dobry co nie spina (2025?) [Zapowiedź]
Twórca wątku Civil War w USA na forum cohones. Chcesz dymy? Zapraszam.
free fromage
free fromage
Re: Żyto - Nowy dobry co nie spina (2025?) [Zapowiedź]
Tytułowy numer 
Re: Żyto - Nowy dobry co nie spina (2025)
O kurde o kurcze, zabieram sie za sprawdzenie a mialem isc spac
Jem pizzę, piszę teksty, teraz jestem w prime jak Szczęsnyprzyszedłem się tu napierdalać a nie kurwa jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
Szacunek za bycie sobą i za wersy
Wy tak bardzo się staracie, że każdy jest pierwszy lepszy
Re: Żyto - Nowy dobry co nie spina (2025)
Na previewach bity dojebane 
Będę miał co słuchać rano
Będę miał co słuchać rano
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Re: Żyto - Nowy dobry co nie spina (2025)
zajebiste, single przy reszcie materiału wypadły blado
Re: Żyto - Nowy dobry co nie spina (2025)
dobra plyta na dobrych kurwa bitach, wkedzialem ze dowiezie zytniak, ponowie propsy za wziezcie bitow do Biggero trzeba wspierac ziomali z rodzinnego zwlaszcza jak dobrze robia
Re: Żyto - Nowy dobry co nie spina (2025)
Zajebista płyta, bity 
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Re: Żyto - Nowy dobry co nie spina (2025)
Sierpień, Wylecz się i rusz

Re: Żyto - Nowy dobry co nie spina (2025)
Dowiezione
Ulubione po pierwszym odsłuchu: Miasto śpi, Faza, Wylecz się i rusz Bicik: Dziedzina
Nie brak żytniakowych wersów:
Ulubione po pierwszym odsłuchu: Miasto śpi, Faza, Wylecz się i rusz Bicik: Dziedzina
Nie brak żytniakowych wersów:
Jest sposób jak na Alcybiadesa, numery szonów napisane są mazakiem na sedesach
Re: Żyto - Nowy dobry co nie spina (2025)
Przeklikalem po pare sekund i bity mi leżą bardzo, zapowiada sie dowiezienie oczekiwan
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
to początek drogi do elegancji
- Oportunistycznyebaka
- Posty: 634
- Rejestracja: 25 lip 2022, 12:32
Re: Żyto - Nowy dobry co nie spina (2025)
Po pierwszym odsłuchu trochę odbiłem się od tej płyty.
Zagadka, ile razy na albumie padł wyraz „szon” odmieniony w przypadkach.
Ciekawe kto więcej rucha, Mes czy Żyto.
Zagadka, ile razy na albumie padł wyraz „szon” odmieniony w przypadkach.
Ciekawe kto więcej rucha, Mes czy Żyto.
Re: Żyto - Nowy dobry co nie spina (2025)
mes zaruchal co najmniej raz bo ma dziecko, zyto dziecka nie ma
odpowiedz prosta
odpowiedz prosta
https://www.discogs.com/seller/bialystok/profile - kup se winyla
https://iwoski.pl/sklep - tu też
https://rateyourmusic.com/~Horry - a tu se oceniam muzyczke
https://iwoski.pl/sklep - tu też
https://rateyourmusic.com/~Horry - a tu se oceniam muzyczke
Re: Żyto - Nowy dobry co nie spina (2025)
Ale selekcję lepszą ma Żytniak, chyba że kwestia doniesień o analnym terrorze to kwestia czasu
Zajebiście btw obadam wieczorem całość
Zajebiście btw obadam wieczorem całość
I rot in this dread, my only world's the one in my head
I hate psychotherapists, I walk amongst walking dead

I hate psychotherapists, I walk amongst walking dead
Spoiler

Re: Żyto - Nowy dobry co nie spina (2025)
Zajebisty album











