CRANK ALL

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

bobermann3000
Posty: 386
Rejestracja: 26 lis 2019, 10:17

Re: CRANK ALL

Post autor: bobermann3000 »

ktoś był na koncercie? były jakieś premierki z alikiem?
fuckt
Posty: 79
Rejestracja: 22 lut 2020, 16:18

Re: CRANK ALL

Post autor: fuckt »

Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 9375
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: CRANK ALL

Post autor: Jose »

Zajebista ta nowa wersja, o wiele lepsza niż Phonker, goście dowiezli (moze poza Cool P), widzimy się w ślizgerach
2rzyn pisze: 20 sty 2024, 9:32 Dlaczego Tede Królem Jest
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 10141
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43

Re: CRANK ALL

Post autor: scam_sakawa »

Kim jest w ogóle ten ziomek, jakieś wiki?

Dodano po 1 dniu 14 godzinach 10 sekundach:
A ten albumik kot straszny, słucham nonstop i mam wrażenie, że chłop siedzi na forum, bo centralnie wstrzelił się tymi ulicznymi gierkami słownymi i bujającymi podkładami.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 18850
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: droga jest stąd do ronda

Re: CRANK ALL

Post autor: eddy_wata »

@scam_sakawa ROSKMINKA,,,?
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 10141
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43

Re: CRANK ALL

Post autor: scam_sakawa »

Możesz świeżak podbić skrańcować bajerke
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 9375
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: CRANK ALL

Post autor: Jose »

Jak Ci tak siadło, Cyniu, to dawaj Americano i Africano mixtape'y, też bardzo spoko rzeczy, choć chyba ten Phonker Plus najlepszy
2rzyn pisze: 20 sty 2024, 9:32 Dlaczego Tede Królem Jest
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17486
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: CRANK ALL

Post autor: oldschool »

Lepiej płytkę z 2023 niż te mixtape.
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 9375
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: CRANK ALL

Post autor: Jose »

propsy propsiki

2rzyn pisze: 20 sty 2024, 9:32 Dlaczego Tede Królem Jest
Marekk
Posty: 626
Rejestracja: 20 kwie 2020, 21:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: CRANK ALL

Post autor: Marekk »

Marekk
Posty: 626
Rejestracja: 20 kwie 2020, 21:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: CRANK ALL

Post autor: Marekk »

Ulubiony rapper Slizgawki wypuscil wlasnie nowy singiel:



Plus pre-order winyla zbierajacego wybrane numer z 3 mixtape'ow:

https://crankall.com/products/vinyl
Marekk
Posty: 626
Rejestracja: 20 kwie 2020, 21:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: CRANK ALL

Post autor: Marekk »



Marekk
Posty: 626
Rejestracja: 20 kwie 2020, 21:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: CRANK ALL

Post autor: Marekk »

Pierwszy singiel z nowego materialu:

Awatar użytkownika
hulaka
Posty: 630
Rejestracja: 15 sie 2019, 19:37

Re: CRANK ALL

Post autor: hulaka »

Straszne gówno
Straight Jimi Hendrixin'
I don't like rappers, I don't like producers
I fuck wit drug dealers and drug abusers

I DARE NIGGAZ TO SAY MY NAME
ODPOWIEDZ