Skolim

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 14744
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: 022 wwr

Re: Skolim

Post autor: zemsta1camzata »

georgefloyd pisze: 23 paź 2025, 17:33 Skolim GOAT
no i wszystko
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 2399
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: Skolim

Post autor: qualite_de_schizoide »

historia jak zwykle zatacza koło
- skolim wypuszcza singla
- @przedszkolanek pisze jaki skolim nie jest chujowy
a skolim w tym czasie pobija nieprawdopodobne rekordy wyświetleń i robi ruchy typu otwarcie stacji benzynowej udowadniające dlaczego jest GOATem polskiego rynku muzycznego
Na zdrowie dzieciak niech kapie
Chcę tu i teraz, bo znudziło mi się kurwa czekanie łapiesz?
Awatar użytkownika
Sionek
Posty: 565
Rejestracja: 05 sie 2025, 20:45

Re: Skolim

Post autor: Sionek »

Ej kurwa faktycznie. Wszedłem sobie na kanał Skolima, a tam teledysk puszczony tydzień temu ma 13 mln wyświetleń xD "Daj mi jedno słowo" sprzed 5 miesięcy ma 56 mln. Najpopularniejszy numer sprzed 3 lat ma 246 mln. A polscy raperzy będą pierdolić, że youtube zmienił algorytm i teraz muzyka jest mniej premiowana i dlatego pospadały wyświetlenia xDDD Za ten hajs co Skolim zarabia mógłby pewnie kupić połowę raperów w tym kraju.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17497
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Skolim

Post autor: oldschool »

Sionek pisze: 24 paź 2025, 20:27 A polscy raperzy będą pierdolić, że youtube zmienił algorytm i teraz muzyka jest mniej premiowana i dlatego pospadały wyświetlenia xDDD
Bo tak jest, ale widocznie wiesz lepiej :dunno:
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
Awatar użytkownika
Sionek
Posty: 565
Rejestracja: 05 sie 2025, 20:45

Re: Skolim

Post autor: Sionek »

oldschool pisze: 24 paź 2025, 20:32 Bo tak jest, ale widocznie wiesz lepiej
Czyli co, rap jest traktowany po macoszemu a disco/latino nie? Czy to może kwestia innych odbiorców, bo słuchacze rapu mają streamingi a fani Skolima słuchają z YouTuba? Innego wytłumaczenia nie widzę za bardzo. Tylko czy Skolima słuchają Grażynki? Raczej mi się kojarzy z dziećmi i julkami, ale mogę mieć mylne wyobrażenie o jego słuchaczach.
moody
Posty: 1636
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34

Re: Skolim

Post autor: moody »

oldschool pisze: 24 paź 2025, 20:32
Sionek pisze: 24 paź 2025, 20:27 A polscy raperzy będą pierdolić, że youtube zmienił algorytm i teraz muzyka jest mniej premiowana i dlatego pospadały wyświetlenia xDDD
Bo tak jest, ale widocznie wiesz lepiej :dunno:
bajorson i dawid obserwator na luzie robia 30 mln wyswietlen na swiezych hiphopowych brzmieniach a'la sentino tylko lepiej. a na forum to pewnie nawet tematu nie maja. wstyd, kompromitacja, zamkniete glowy panowie
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Skolim

Post autor: Burak »

W jaki sposób algorytm decyduje czy pchać daną muzykę użytkownikowi YT czy nie? To czy ma przekleństwa czy co?
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17497
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Skolim

Post autor: oldschool »

No ale czemu chcecie się kłócić z liczbami?
Przykład 1:

Najnowszy kawałek Żabsona (Bounce Back)
YT z klipem: 70 tysięcy
Spotify: 333 tysiące

Przykład 2:

Ilość miesięcznych słuchaczy:
Skolim: 2,2 mln
Mata: 3,2 mln

Przykład 3:

Kawałek Skolima, jeden z nowyszych, ale solowych (Chodź się Przytulać):
YT: 10 milionów
Spotify: 278 tysięcy
Czemu tak jest? No widocznie rzeczywiście słuchacze rapu przeszli na Spotify, bo raperzy kręcą tam cały czas zajebiste liczby, wręcz często lepsze niż kilka lat temu. A na YouTube wyświetlenia klipów spadły wszystkim raperom. Co wyklucza argument, że rap się znudził.

A Skolim i inni z disco polo? No widocznie jednak Skolim trafia dalej do tych co słuchają muzyki z YouTube. Młodzież Skolima słucha, ale słucha go też w chuj 40 latek co mają wyjebane w jakieś Spotify. Chodziły też słuchy, że Skolim sobie kupuje wyświetlenia, żeby poszło efektem kuli snieżnej i żeby jeszcze bardziej dominował wyświetleniami i ten algorytm go cały czas pchał.

Czemu raperzy tak nie robią jeśli to możliwe? Nie wiem.

Faktem jest jednak, że gdyby nie było tutaj tej różnicy między YouTube a Spotify, to Skolim powinien teraz mieć na Spotify jakieś 10-12 mln słuchaczy, a jego kawałki grube setki, a nie dziesiątki milionów.
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 3405
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: siedziba siemano soprano records

Re: Skolim

Post autor: rozklad_gaussa »

Sionek pisze: 24 paź 2025, 20:38 Tylko czy Skolima słuchają Grażynki?
normalnie sluchaja i wzdychaja do niego
Twórca wątku Civil War w USA na forum cohones. Chcesz dymy? Zapraszam.

free fromage
Awatar użytkownika
VBSW
SZEFITO
Posty: 4957
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skolim

Post autor: VBSW »

Nie ukrywajmy faktów, że mało kto teraz odpala nuty w samochodzie czy chuj wie gdzie na yt. Głównie spotify leci w aucie, no może w domu przy sprzątaniu na telewizorze odpala się tego jutjuba czy coś. Co nie zmienia faktu, że Skolim i tak dalej trafiają w gusta i 10 latka i 40 latka, a rap jest rapem.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam



https://vocaroo.com/14RhCQilMVzv
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 4504
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Skolim

Post autor: yungXpaproch »

oldschool pisze: 24 paź 2025, 21:37 Faktem jest jednak, że gdyby nie było tutaj tej różnicy między YouTube a Spotify, to Skolim powinien teraz mieć na Spotify jakieś 10-12 mln słuchaczy, a jego kawałki grube setki, a nie dziesiątki milionów.
nie no przesada. 1/4 kraju samemu odpala skolima conajmniej raz w miesiącu? nie ma tylu polaków, którzy są w jego demografii słuchaczy. Myślę że około tyle polaków lub mniej w ogole korzysta ze spotify. Muzyki też można słuchać z głośnika w 30 osób czy więcej. spotify nie wie że słyszy to tyle osób, bo gra to z jednego konta, czyli jeden słuchacz dla ich statystyk. A te wyświetlenia na yt u niego napewno pompowane, ale nie każdy kawałek. Czasem on cos wypuści i to właśnie na youtubie robi jakieś nierealne liczby. nie trudno to zauwazyc.
pzdr z farcikiem
obczaj se muzyczke synku :joint:
https://www.youtube.com/@yung_paproch
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 19791
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Skolim

Post autor: przedszkolanek »

Sionek pisze: 24 paź 2025, 20:27 A polscy raperzy będą pierdolić, że youtube zmienił algorytm i teraz muzyka jest mniej premiowana i dlatego pospadały wyświetlenia xDDD
polski rap to jest generalnie muzyka nastolatków i młodych dorosłych, a on ma dużo szersze spektrum, przecież on leci na polo tv, go zna z pół polski spokojnie (no może ćwierć), a ile osób zna żabsona?
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Skolim

Post autor: Burak »

za dużo
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
ART
Posty: 16765
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: pół mewa - pół kicia

Re: Skolim

Post autor: ART »

za duzo zeby mial powazanie na rondlarskim forum*
zuchwala kradziez psp na pewno nie pomogla
jest modelką z instagrama
co z nią zrobię to już nie jest twoja sprawa


rym| last.fm
Awatar użytkownika
xxxkawo
Posty: 1477
Rejestracja: 24 sty 2021, 1:19

Re: Skolim

Post autor: xxxkawo »

Ciekawe kiedy dropnie kolejną płytę. Puścił już chyba z 7 singli.
Światem kręcą pieniądze
Jeśli życie to dziwka, robi dla mnie pole dance
Awatar użytkownika
Malloy
Palma w Kali
Posty: 5907
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: Skolim

Post autor: Malloy »

Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 4504
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Skolim

Post autor: yungXpaproch »

ej a może on jakiś przekręt robi i rozwadnia te benzynę jakimś gównem i będą ludziom przez skolima silniki wybuchac? to by były dymy dopiero
pzdr z farcikiem
obczaj se muzyczke synku :joint:
https://www.youtube.com/@yung_paproch
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 14744
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: 022 wwr

Re: Skolim

Post autor: zemsta1camzata »



król latino z nowością, ponad milion na yt w 6h a marne raperzynki będą płakać, ze wyświetlenia spadają teraz :rotfl:
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 21296
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Skolim

Post autor: wujot »

ale gówno :lol:
Awatar użytkownika
Sionek
Posty: 565
Rejestracja: 05 sie 2025, 20:45

Re: Skolim

Post autor: Sionek »

yungXpaproch pisze: 28 lis 2025, 17:01 ej a może on jakiś przekręt robi i rozwadnia te benzynę jakimś gównem i będą ludziom przez skolima silniki wybuchac? to by były dymy dopiero
Nie sądzę. Benzyna w hurcie na Orlenie kosztuje 4,40 zł za litr. Byłem ostatnio w Warszawie i na stacji marketowej (Auchan albo L.Eclerc) było po 5,31 zł. Więc podobnie jak u Skolima. U mnie w mieście dla przykładu benzyna jest po prawie 6 zł. Leci na małej marży i zarabia jak każda stacja najwięcej na hot dogach, kawie, energolach czy batonach.
ODPOWIEDZ