no i wszystko
Skolim
- zemsta1camzata
- Posty: 14744
- Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
- Lokalizacja: 022 wwr
- qualite_de_schizoide
- Posty: 2399
- Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19
Re: Skolim
historia jak zwykle zatacza koło
- skolim wypuszcza singla
- @przedszkolanek pisze jaki skolim nie jest chujowy
a skolim w tym czasie pobija nieprawdopodobne rekordy wyświetleń i robi ruchy typu otwarcie stacji benzynowej udowadniające dlaczego jest GOATem polskiego rynku muzycznego
- skolim wypuszcza singla
- @przedszkolanek pisze jaki skolim nie jest chujowy
a skolim w tym czasie pobija nieprawdopodobne rekordy wyświetleń i robi ruchy typu otwarcie stacji benzynowej udowadniające dlaczego jest GOATem polskiego rynku muzycznego
Na zdrowie dzieciak niech kapie
Chcę tu i teraz, bo znudziło mi się kurwa czekanie łapiesz?
Chcę tu i teraz, bo znudziło mi się kurwa czekanie łapiesz?
Re: Skolim
Ej kurwa faktycznie. Wszedłem sobie na kanał Skolima, a tam teledysk puszczony tydzień temu ma 13 mln wyświetleń xD "Daj mi jedno słowo" sprzed 5 miesięcy ma 56 mln. Najpopularniejszy numer sprzed 3 lat ma 246 mln. A polscy raperzy będą pierdolić, że youtube zmienił algorytm i teraz muzyka jest mniej premiowana i dlatego pospadały wyświetlenia xDDD Za ten hajs co Skolim zarabia mógłby pewnie kupić połowę raperów w tym kraju.
Re: Skolim
Bo tak jest, ale widocznie wiesz lepiej
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
To zbita kula spod kutasencji
Re: Skolim
Czyli co, rap jest traktowany po macoszemu a disco/latino nie? Czy to może kwestia innych odbiorców, bo słuchacze rapu mają streamingi a fani Skolima słuchają z YouTuba? Innego wytłumaczenia nie widzę za bardzo. Tylko czy Skolima słuchają Grażynki? Raczej mi się kojarzy z dziećmi i julkami, ale mogę mieć mylne wyobrażenie o jego słuchaczach.
Re: Skolim
bajorson i dawid obserwator na luzie robia 30 mln wyswietlen na swiezych hiphopowych brzmieniach a'la sentino tylko lepiej. a na forum to pewnie nawet tematu nie maja. wstyd, kompromitacja, zamkniete glowy panowie
Re: Skolim
W jaki sposób algorytm decyduje czy pchać daną muzykę użytkownikowi YT czy nie? To czy ma przekleństwa czy co?
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Re: Skolim
No ale czemu chcecie się kłócić z liczbami?
A Skolim i inni z disco polo? No widocznie jednak Skolim trafia dalej do tych co słuchają muzyki z YouTube. Młodzież Skolima słucha, ale słucha go też w chuj 40 latek co mają wyjebane w jakieś Spotify. Chodziły też słuchy, że Skolim sobie kupuje wyświetlenia, żeby poszło efektem kuli snieżnej i żeby jeszcze bardziej dominował wyświetleniami i ten algorytm go cały czas pchał.
Czemu raperzy tak nie robią jeśli to możliwe? Nie wiem.
Faktem jest jednak, że gdyby nie było tutaj tej różnicy między YouTube a Spotify, to Skolim powinien teraz mieć na Spotify jakieś 10-12 mln słuchaczy, a jego kawałki grube setki, a nie dziesiątki milionów.
Czemu tak jest? No widocznie rzeczywiście słuchacze rapu przeszli na Spotify, bo raperzy kręcą tam cały czas zajebiste liczby, wręcz często lepsze niż kilka lat temu. A na YouTube wyświetlenia klipów spadły wszystkim raperom. Co wyklucza argument, że rap się znudził.Przykład 1:
Najnowszy kawałek Żabsona (Bounce Back)
YT z klipem: 70 tysięcy
Spotify: 333 tysiące
Przykład 2:
Ilość miesięcznych słuchaczy:
Skolim: 2,2 mln
Mata: 3,2 mln
Przykład 3:
Kawałek Skolima, jeden z nowyszych, ale solowych (Chodź się Przytulać):
YT: 10 milionów
Spotify: 278 tysięcy
A Skolim i inni z disco polo? No widocznie jednak Skolim trafia dalej do tych co słuchają muzyki z YouTube. Młodzież Skolima słucha, ale słucha go też w chuj 40 latek co mają wyjebane w jakieś Spotify. Chodziły też słuchy, że Skolim sobie kupuje wyświetlenia, żeby poszło efektem kuli snieżnej i żeby jeszcze bardziej dominował wyświetleniami i ten algorytm go cały czas pchał.
Czemu raperzy tak nie robią jeśli to możliwe? Nie wiem.
Faktem jest jednak, że gdyby nie było tutaj tej różnicy między YouTube a Spotify, to Skolim powinien teraz mieć na Spotify jakieś 10-12 mln słuchaczy, a jego kawałki grube setki, a nie dziesiątki milionów.
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
To zbita kula spod kutasencji
- rozklad_gaussa
- Posty: 3405
- Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
- Lokalizacja: siedziba siemano soprano records
Re: Skolim
normalnie sluchaja i wzdychaja do niego
Twórca wątku Civil War w USA na forum cohones. Chcesz dymy? Zapraszam.
free fromage
free fromage
Re: Skolim
Nie ukrywajmy faktów, że mało kto teraz odpala nuty w samochodzie czy chuj wie gdzie na yt. Głównie spotify leci w aucie, no może w domu przy sprzątaniu na telewizorze odpala się tego jutjuba czy coś. Co nie zmienia faktu, że Skolim i tak dalej trafiają w gusta i 10 latka i 40 latka, a rap jest rapem.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
https://vocaroo.com/14RhCQilMVzv
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
https://vocaroo.com/14RhCQilMVzv
- yungXpaproch
- Posty: 4504
- Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
- Lokalizacja: grrr pow™
Re: Skolim
nie no przesada. 1/4 kraju samemu odpala skolima conajmniej raz w miesiącu? nie ma tylu polaków, którzy są w jego demografii słuchaczy. Myślę że około tyle polaków lub mniej w ogole korzysta ze spotify. Muzyki też można słuchać z głośnika w 30 osób czy więcej. spotify nie wie że słyszy to tyle osób, bo gra to z jednego konta, czyli jeden słuchacz dla ich statystyk. A te wyświetlenia na yt u niego napewno pompowane, ale nie każdy kawałek. Czasem on cos wypuści i to właśnie na youtubie robi jakieś nierealne liczby. nie trudno to zauwazyc.
- przedszkolanek
- Posty: 19791
- Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29
Re: Skolim
polski rap to jest generalnie muzyka nastolatków i młodych dorosłych, a on ma dużo szersze spektrum, przecież on leci na polo tv, go zna z pół polski spokojnie (no może ćwierć), a ile osób zna żabsona?
Re: Skolim
za dużo
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Re: Skolim
Ciekawe kiedy dropnie kolejną płytę. Puścił już chyba z 7 singli.
Światem kręcą pieniądze
Jeśli życie to dziwka, robi dla mnie pole dance
Jeśli życie to dziwka, robi dla mnie pole dance
Re: Skolim
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
- yungXpaproch
- Posty: 4504
- Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
- Lokalizacja: grrr pow™
Re: Skolim
ej a może on jakiś przekręt robi i rozwadnia te benzynę jakimś gównem i będą ludziom przez skolima silniki wybuchac? to by były dymy dopiero
- zemsta1camzata
- Posty: 14744
- Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
- Lokalizacja: 022 wwr
Re: Skolim
król latino z nowością, ponad milion na yt w 6h a marne raperzynki będą płakać, ze wyświetlenia spadają teraz
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
za nogawką ukryta jest maczeta
Re: Skolim
Nie sądzę. Benzyna w hurcie na Orlenie kosztuje 4,40 zł za litr. Byłem ostatnio w Warszawie i na stacji marketowej (Auchan albo L.Eclerc) było po 5,31 zł. Więc podobnie jak u Skolima. U mnie w mieście dla przykładu benzyna jest po prawie 6 zł. Leci na małej marży i zarabia jak każda stacja najwięcej na hot dogach, kawie, energolach czy batonach.yungXpaproch pisze: ↑28 lis 2025, 17:01 ej a może on jakiś przekręt robi i rozwadnia te benzynę jakimś gównem i będą ludziom przez skolima silniki wybuchac? to by były dymy dopiero












-(1).gif)