Popek
Re: Popek
https://www.timelock.pl/
Można sobie wykupić rozmowę z Popusiem, jedyne 5000zł za godzinę. Wolelibyście otrzymać 5000zł w gotówce czy możliwość rozmowy z Popkiem?
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Re: Popek
OOOOoooo, ale mega, dzwonię, bo potrzebuję na gwałt tutoriala jak wyciąć mojego owczarka chujem w jego psią gębę.
I'm enslaving women from Ukraine,
they don't understand english
but they understand pain,
it's the language of anguish
they don't understand english
but they understand pain,
it's the language of anguish
- gods bidness
- Posty: 5166
- Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12
Re: Popek
Popek x Cypek x David Lynch (LSD Remix)
Re: Popek
łotafaak
-
masz_szluge_
- Posty: 455
- Rejestracja: 08 sie 2025, 14:43
Re: Popek
ale ze z cwelem ciosem polecial w melanz? dajcie spokoj..
Re: Popek
Co jest nie tak z Matheo że rzuca swoje tracki gdziekolwiek?
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Burak pisze:Tu jest forum ślizgawka, a nie jakiś wizaż, jak trzeba to wypłacamy sobie liście na odmułke, a jak trzeba przytulamy a nie jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
- CeHaTeHaCe
- Posty: 576
- Rejestracja: 22 cze 2022, 2:36
- Lokalizacja: bez refrenu
Re: Popek
kiedyś chciałem być jak 2pac tak jak karol popkiem
dzisiaj chętnie z karolem zamieniłbym się na mordkę
Junior Slopmajster
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Re: Popek
ale ten przepity, zdarty, zmęczony zyciem, do bólu, kurwa, autentyczny wokal dobrze siedzi w takim klimacie, szczegolnie w 1;45 jak wbija z refrenem. beskitu nieironicznie posłuchałbym płyty popka w wydaniu hill country blues jak tutaj;
na rap to już nie ten wiek i nie te warunki, ale na zostanie gwiazdą ulicznego bluesa to jest wręcz wiek startowy żeby się w to wbić, ma swoje przeżycia i przede wszystkim predyspozycje muzyczne do tego.
na rap to już nie ten wiek i nie te warunki, ale na zostanie gwiazdą ulicznego bluesa to jest wręcz wiek startowy żeby się w to wbić, ma swoje przeżycia i przede wszystkim predyspozycje muzyczne do tego.











