a co wpisal cie jako co-proda?
Pezet
- gods bidness
- Posty: 5191
- Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12
Re: Pezet
To nie miało wyjść dzisiaj?
Re: Pezet
No niezły underground i na własnych zasadach xDZajrzyj za kulisy życia Pezeta, który wraca z siódmym solowym albumem „Muzyka Popularna”. To film o artyście, który od lat wymyka się metkom: raz underground, raz mainstream - zawsze na własnych zasadach. Premiera już 31 października tylko w serwisie streamingowym CANAL+
#pezet
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
To zbita kula spod kutasencji
Re: Pezet
ale przyjeb
Senior Controlling Specialist
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
- gods bidness
- Posty: 5191
- Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12
Re: Pezet
Uwielbiam takie wywiady.

kolega raper, który zna się na tworzeniu tej muzyki, mówi: stary, ale zwrotka, ale panczlajn (ang. punchline, wers wymierzony w innego rapera – red.).
- marmolad_k2
- Posty: 6701
- Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Re: Pezet
Najlepszy fragment o tym jak robi plyte. Ustala termin z gory, idzie wynajac studio i jazda. Nic dziwnego ze pisane na kolanie chujowizny pod smierdzace zwiedlym chujem bity sa potem na szybkosci wydawane jako plyta.
Jebaj sie pezet
Jebaj sie pezet
Re: Pezet
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Re: Pezet
Pamoetacie wersje "Nie zobaczysz łez" z innym bitem? Nie chodzi mi o ten z samplami z jakiegos szopena czy mozarta tylko ten pozniejszy ktory ma fa sama melodie co ostateczna wersja ale brzmi mniej cukierkowo, bardziej noonowo? Ma ktos linka?
Edit: ok znalazlem na rolce u pezeta z 4 kwietnia 2016 jak siedzi z malolatem w aucie. Kurwa czemu zmienili ten bit
Edit: ok znalazlem na rolce u pezeta z 4 kwietnia 2016 jak siedzi z malolatem w aucie. Kurwa czemu zmienili ten bit













