Taco Hemingway

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Pomiot_Liryczny
Posty: 424
Rejestracja: 11 sie 2025, 14:41

Re: Taco Hemingway

Post autor: Pomiot_Liryczny »

przedszkolanek pisze: 24 sie 2025, 20:47 czyli co? hip-punku się spodziewają w najbliższych latach?
no oczywiście że będzie, dajcie pare lat i zapiszcie ten post
Przekaz głęboki kurwa jak głębokie gardło :crazy: :oops:
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17483
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Taco Hemingway

Post autor: oldschool »



@scam_sakawa kup sobie mordziu
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 10140
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43

Re: Taco Hemingway

Post autor: scam_sakawa »

dzięki za info mordziu, ale chuj z nim jak robi reedycje, na resell nie ma co brać
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17483
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Taco Hemingway

Post autor: oldschool »



:rotfl:
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
Awatar użytkownika
Tarzan420
Posty: 135
Rejestracja: 19 mar 2023, 21:42

Re: Taco Hemingway

Post autor: Tarzan420 »

W oparach ciężkiego, gęstego dymu z mojego Tinymight2, kiedy rzeczywistość zaczyna pękać na szwach i ukazywać swoje prawdziwe, brudne oblicze, wertowałem odtajnione akta Jeffa Epsteina i obraz staje się jaśniejszy niż neon nad nocnym monopolowym. Widzisz tam Fibaka, jak ustawia się z Jeffem na testowanie swojej rakiety z młodymi zawodniczkami, czysty handel żywym towarem przypudrowany sportowym prestiżem, a obok masz te ostrzeżenia, żeby jakiś ziomal z Polski omijał Collegium Humanum szerokim łukiem. To nie jest żadna uczelnia, to jest jebany honeypot, wylęgarnia haków na tę całą przygłupią elitę polityczną, na tych wszystkich Kałowniów bez matury, którzy łykają MBA pod patronatem Mossadu jak pelikany, żeby potem archonci systemu mogli nimi sterować jak kukiełkami w teatrzyku dla mas. Epstein był wszędzie, jak jakiś mroczny Duch Święty Degeneracji, egzekutor roli swoich mocodawców, którzy pociągają za wszystkie sznurki i realizują swój plan z precyzją Bene Gesserit, podczas gdy reszta społeczeństwa śpi w najlepsze. I właśnie w tym dymie, za tą zasłoną kłamstw i hiperrzeczywistości, ujrzałem prawdę o Taco Hemingwayu - to jest marionetka systemu najczystszej wody, typ, który sprzedał duszę za bilet do pierwszej klasy tej nędznej symulacji. Nie zdziwi mnie ani trochę, jak kiedyś wypłyną maile pomiędzy nim a Jeffem, bo trajektoria jego kariery to nie jest przypadek, to jest operacja psychologiczna. Ten cały korpo background i rap skrojony pod Millenialsów oraz Gen Z z klasy średniej to idealne narzędzie kontroli nad najważniejszą warstwą społeczną, którą trzeba urobić pod agendę elit. On musiał tylko w jednym czy drugim miejscu rzucić odpowiedni wers, tutaj coś spropsować, tam skrytykować, a przede wszystkim wypromować ćpanie leków z apteki, żeby uzależnić ludzi od wpływów Big Pharma i stworzyć pokolenie chemicznie wykastrowanych niewolników. W zamian za to dostał kosmiczną karierę, wyprzedany Narodowy i partnerkę, która jest córką wysoko postawionego oficera Systemu - tak się tworzy nowe dynastie, tak ten parweniusz wyparł się swojego otoczenia, byle tylko zasiąść przy stole z panami świata. A Quebo? To kolejny przykład tej samej inżynierii, tyle że on okazał się mniej odpornym materiałem na pranie bani i system go zwyczajnie przemielił, zostawiając totalnie odklejonego typa, którego sukces jest tak nieproporcjonalny do skilla, że aż boli. Ludzie tutaj słusznie zidentyfikowali ten energetyczny trup, jaki z niego został, a ja tylko łączę te wszystkie kropki i podaję wam tę gorzką prawdę na tacy, bo tylko w tym brudzie ulicznej świadomości można jeszcze dostrzec, jak bardzo nas wszystkich robią w chuja.
Siedzę se na ławce w Amsterdamie, podchodzą czarnuchy
Palą ze mną blunta, padają jak muchy
Jamajka, Trinidad i Tobago, Brazylia
Co tak zapierdala, to na pewno nie bazylia
Awatar użytkownika
dr zjeb
Posty: 3871
Rejestracja: 27 sty 2025, 17:32

Re: Taco Hemingway

Post autor: dr zjeb »

:bag:
Fani Taco Hemingway’a wykupują lek z aptek, ponieważ artysta wspomniał o nim w swojej piosence - poinformował RMF FM. Eksperci przestrzegają jednak przed skutkami ubocznymi nadmiernego przyjmowania preparatu, a GIF wszczął postępowanie wyjaśniające.

"Był rok 2012, pierwsze wąsy, prawo jazdy.
W oczach jeszcze iskierki nadziei, zanim zbladły, zanim zgasły.
Idę rano po Solpadeinę, stoi postać, jej głowa jest w dymie.
Zwykle są tu staruszki i starcy, nie sądziłem, że spotkam dziewczynę".

Tak rozpoczyna się piosenka "Zakochałem się pod apteką" z najnowszej płyty Taco Hemingway’a, która ukazała się w grudniu. To właśnie w tym początkowym fragmencie pojawia się motyw wizyty w aptece i wprost pada nazwa leku.

Fani artysty zareagowali na utwór, wykupując masowo preparat z aptek, po czym chwalili się zakupem w mediach społecznościowych.
you know the O.P.P.
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9599
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Taco Hemingway

Post autor: Burak »

GIF wszczyna postępowanie wyjaśniające w sprawie zarapowania przez Winiego w kawałku z Tego Typu Mesem tekstu:

Marsz do apteki zamiast na dołku noce zarywać
Przy okazji weźmiesz dla babci Doppelherz i Renigast

Myślicie że coś mu zrobią?
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17483
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Taco Hemingway

Post autor: oldschool »

Prostym jest, że Taco Gej robi więcej złego takimi tekstami niż Malik wprost nawijający, że rucha kurwy i ćpa.
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
Awatar użytkownika
dr zjeb
Posty: 3871
Rejestracja: 27 sty 2025, 17:32

Re: Taco Hemingway

Post autor: dr zjeb »

Ceny kurwisk szybują, więc może to don influencer Malik napędza popyt właśnie.
you know the O.P.P.
Awatar użytkownika
Malloy
Palma w Kali
Posty: 5862
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: Taco Hemingway

Post autor: Malloy »

A dajcie spokój, eskortki się cenią, że ja pierdole
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6633
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Taco Hemingway

Post autor: marmolad_k2 »

Odpowie?
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
Awatar użytkownika
bcn
Posty: 581
Rejestracja: 01 gru 2022, 8:15

Re: Taco Hemingway

Post autor: bcn »

obczajcie taka ksywke dla taco hemingway

DJ Groome

co myslicie
lygrys pisze: 30 sty 2024, 14:01 Dzisiaj biję psa penisem po czole
Awatar użytkownika
oooizneb
Posty: 171
Rejestracja: 13 lut 2025, 17:37
Lokalizacja: East Coast Poland

Re: Taco Hemingway

Post autor: oooizneb »

Jak sie nazywa Taco groomujacy 15-latki? Taco Groomingway
kontakt i cala reszta: guns.lol/oooizneb
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9599
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Taco Hemingway

Post autor: Burak »



Glamrap dobrze daje ostatnio
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 21188
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Taco Hemingway

Post autor: wujot »

14 zł pfff, w Gdańsku 500 ml wody na stadionie kosztuje 10 zł i jest przelana do kubka 400 ml XD za który musisz zapłacić 10zł kaucji :lol:

w niektórych miejscach te ceny są z pizdy po prostu i lepiej jest się chyba wody z kranu napić
Awatar użytkownika
Popi
Posty: 1739
Rejestracja: 11 sty 2020, 10:13

Re: Taco Hemingway

Post autor: Popi »

Nauczył się od kolegi z zespołu jak się rucha fanów, piekne :')
Popi.jaku
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17483
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Taco Hemingway

Post autor: oldschool »

Taco musi zarobić, żeby dać potem 100 tysięcy na zbiórkę charytatywna i zostać bogiem fajnopolakow.
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 14336
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Taco Hemingway

Post autor: jajca »

przede wszystkim musi zarobic na liny, na których będzie wisiał na kazdym koncercie od teraz, wygłaszając swoje mądrości do wielbiącego go tłumu (chyba, że liny są już w cenie biletu, w takim razie przepraszam)
swoją drogą, czemu żaden raper jeszcze nie wpadł na to, żeby wisieć na linach z przypiętymi skrzydłami?
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: 03 cze 2026, 8:29 jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
georgefloyd
Posty: 313
Rejestracja: 26 lip 2025, 9:06

Re: Taco Hemingway

Post autor: georgefloyd »

I prawidłowo, gojów trzeba robić na siano. Polacy mają siano by wpłacać na jakieś zbiórki, nie wymagają by rządzący zorganizowali NFZ tak jak trzeba to co tam 14 zł. Koncert trwa maks 3h to wytrzymają te parę godzin na krzyż bez wody. Nie ma co przesadzać. Wydajesz kupę szmalu żeby zobaczyć dukacza, dojechać na stadion, wcale nierzadko z innego miasta to 14 zł to pikuś.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 9374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Taco Hemingway

Post autor: Jose »

co ważne - organizatorem koncertu było Revolume, więc to też nie jest tak, jak na niektórych festiwalach, że przyszło jebane Live Nation i zdziera z polaków hajs jak może, tutaj normalnie Chwiał i Steez maksymalizują zyski

oczywiście to standard - wody nie można wnieść w żadnej formie, najlepiej też zakazać JAKICHKOLWIEK toreb/plecaków, w środku dowalić ceny z kosmosu i happy. dopóki tego ustawami nie poregulują, to organizatorzy będą mieli bajlando
2rzyn pisze: 20 sty 2024, 9:32 Dlaczego Tede Królem Jest
ODPOWIEDZ