Fryzury i zarosty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 3693
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: kapper1 »

Wiewior pisze: 30 cze 2025, 11:53 Koledzy, ktoś nosi może slicka i poleci jakąś glinkę/pastę z mocnym holdem?
https://afterbarber.pl/produkt/stickmor ... do-wlosow/

Jak masz nie masz mega grubych włosów. U mnie się sprawdza teraz jak się krócej noszę.

A na pełny zaczes z przodu na tył to tylko to dawało radę

https://afterbarber.pl/produkt/stickmor ... wa-pomada/
Awatar użytkownika
wueste
Posty: 205
Rejestracja: 07 kwie 2021, 22:15

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: wueste »

Co teraz jest na topie w pomadach? Szukam czegoś z super mocnym holdem i mocnym matem.

Ostatnio używałem Silkclay, ale ta ostatnia partia jakaś dziwna – bardziej kleista, ciężej się nakłada, a wcześniejsze były takie fajnie kremowe. No i trochę mnie to zraziło, więc rozglądam się za czymś innym. Przed Silkclay używałem Lockhart’s Anti-Gravity Matte Paste i byłem mega zadowolony. Pytanie, czy to dalej jeden z lepszych wyborów, czy wpadły ostatnio jakieś nowe sztosy na rynek? Może macie coś sprawdzonego, co możecie polecić?
masz_szluge_
Posty: 457
Rejestracja: 08 sie 2025, 14:43

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: masz_szluge_ »

Reuzel - Extreme Hold Pomade. zajebista marka
yaneq
Posty: 4284
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: yaneq »

Miał ktoś tu do czynienia z marką percy nobleman do brody, jakieś opinie?
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 9339
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Parlae »

Który olejek do brody od Pana Drwala najlepszy, orientuje się ktoś?
https://pandrwal.pl/pol_m_BRODA-I-WASY_ ... y-161.html
yaneq
Posty: 4284
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: yaneq »

up

Nigdy od pana drwala nie miałem, ale mogę polecić slickhaven bloody monarch, tylko zapachy u nich są dosyć mocno intensywne
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 9339
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Parlae »

Kurde właśnie nie pamiętam którego mój barber używał ostatnio ehhh na pewno coś od Drwala
Awatar użytkownika
chaya
Posty: 1028
Rejestracja: 25 mar 2024, 8:45

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: chaya »

Parlae pisze: 19 wrz 2025, 17:56 Który olejek do brody od Pana Drwala najlepszy, orientuje się ktoś?
https://pandrwal.pl/pol_m_BRODA-I-WASY_ ... y-161.html
regularnie używam docenta - polecam
bulleit bourbon - totalnie nie mój zapach
steam punk - całkiem ok

innych pana drwala nie używałem.

nie wiem co chcesz osiągnąć olejkiem i jakie masz oczekiwania. ja używam olejków tak naprawdę tylko do nawilżenia na wieczór. polecam arganove exotic z rossmana https://www.rossmann.pl/Produkt/Balsamy ... 6103,13086 jak dla mnie sztos zapach, ładnie się rozprowadza i cena jest spoko.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 9339
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Parlae »

Heh, zamówiłem bulleit bourbon w weekend. XD Ciekawe czy mi podpasuje.
No ale ja też do nawilżenia głównie, żeby broda była miękka i pachnąca.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 11552
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: lygrys »

Obciąłem się na 16mm buzzcut, bo pracująć w trybie 24h, zatęskniłem za wygodą.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 6258
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Luxair »

Parlae pisze: 19 wrz 2025, 17:56 Który olejek do brody od Pana Drwala najlepszy, orientuje się ktoś?
https://pandrwal.pl/pol_m_BRODA-I-WASY_ ... y-161.html
Mi ich zapach Original najbardziej pasuje, choć zwykle nie używam olejku, tylko balsamu "Beard and face balm - Easy balm" i pomady. Kiedyś chyba kupiłem taki zestaw-próbnik różnych olejków od nich i żaden mnie jakoś nie ujął specjalnie.
AMEX, no cap, 800 score
They wonder how... how I QAP like that
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 9395
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Jose »

Co nowego i dobrego na rynku maszynek, drodzy forumowicze? Potrzebuję czegoś niedrogiego do jakichś lekkich przycięć, poprawy konturu, bo zwykle chodzę do barbera, ale czasem pomiędzy wizytami wypadałoby się trochę ogarnąć
Senior Controlling Specialist

Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333

SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Awatar użytkownika
1909
Posty: 1070
Rejestracja: 17 maja 2020, 15:14

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: 1909 »

Żadna maszynka nie da Ci tak dobrego konturu jak da brzytwa. No i zdecydowanie taniej wychodzi.
Do ogarniania takiego zwykłego, jakichś minifade'ów, to nawet jakiś remington z nakładkami+foliowy travel shaver od Wahla
Jak chcesz coś dedykowanego, w miarę profesjonalnego i jak na swoje możliwości taniego - Fox Tango S jest w porządku, mając wprawioną rękę nie potrzebujesz więcej tbh
to kurwa forum rap, nie wizaż
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 362
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: elpe »

VGR od chińczyka i niczego więcej nie potrzeba
yaneq
Posty: 4284
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: yaneq »

Kurdebele kończy mi się szampon do brody mr bear family golden ember, elegancko siadł ale znów wywalać stuwe za szampon to przypał, coś polecicie innego?
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 11552
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: lygrys »

Ja jestem na etapie mocnego siwienia zarostu, więc do puki mi włosy nie posiwieją zostaje mi dwie obcje: ogolona twarz albo jakiś shadow goa tee lub wąsy.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Kalom
Posty: 6785
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Kalom »

zna ktoś kanały yt/strony gdzie można znaleźć porady do gęstych i sztywnych włosów? jako wieloletni użytkownik fryzury typu boki krótko góra dłużej chciałbym coś zmienić w strukturze włosa żeby się zmiękczyły i szukam od czego zacząć wgle ten temat jakieś nawilżanie, odżywki, pomady itp
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 362
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: elpe »

na ig nick "pomadowy" spróbuj coś znaleźć/podbij do ziomka na pw
Awatar użytkownika
ART
Posty: 16771
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: pół mewa - pół kicia

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: ART »

porady nie pomady
jest modelką z instagrama
co z nią zrobię to już nie jest twoja sprawa


rym| last.fm
Awatar użytkownika
sZp
Posty: 359
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:23

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: sZp »

Kalom pisze: 13 cze 2026, 17:32 zna ktoś kanały yt/strony gdzie można znaleźć porady do gęstych i sztywnych włosów? jako wieloletni użytkownik fryzury typu boki krótko góra dłużej chciałbym coś zmienić w strukturze włosa żeby się zmiękczyły i szukam od czego zacząć wgle ten temat jakieś nawilżanie, odżywki, pomady itp
jeśli chodzi o pre to nie polecam takich wodnistych jak reuzel tylko coś kremowego jak nubibus
jak chodzi o post to teraz u mnie wjezdza https://rarecraft.pl/slickhaven-x-rarec ... ter-120-ml nadaje sie do klasycznych, czesanych

no, a jesli chodzi o odzywke to wlatuje po prostu jakas z petal fresha, nie testowałem za dużo, ale po niej na pewno lepiej się układa fryzure
ODPOWIEDZ